نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: با زدن هر حرف کلمات شامل اون حروف آورده بشن

با زدن هر حرف کلمات شامل اون حروف آورده بشن

باسلام
    قبل ار خرابی سایت یک تایپیک تحت عنوان آموزش جستجو بود که هرچه گشتم پیداش نکردم اما
    سوالی مطرح شده بود که سوال خیلی ار ماست امیدوارم دوستان کمک کنند تا به نتیجه برسد
    سوال:
    آیامیشه هریک ازتکستهای جستجو رابه گونه ای طراحی کرد(مانند رویداد On Change) که بمحض واردکردن هرحرف کلمات متناظر باآن فیلتر شود مثلا باتایپ حرف م نامهای مانی مهدی مهران مهرزاد فیلتر شود ودرادامه باتایپ حرف ه (م+ ه = مه) نام مانی حذف شود والی آخر...

باتشکر

ببین این بدردت می‌خوره
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

شاید لازم باشد بیشتر توضیح دهم
    در یک فرم که تکس باکس جستجو وجوددارد و زیرفرم که کلیه اطلاعات را نشان میدهد با وارد نمودن حروف در تکس باکس همزمان زیر فرم خود را منطبق با حروف داخل تکس باکس میکند
    امیدوارم منظورم را روشن گفته باشم

اینو همین الان نوشتم نظر شما رو تامین میکنه
    می تونید داخل زیر فرم هم ازش استفاده کنید
    شهر الکترونیک چیزی که همه بهش نیاز دارن و ما ایرانیها از همه نیازمند تر و در عین حال بی تفاوت تر به آن .

باسلام دوست من خیلی ممنونم فایل همونی بودم میخواستم اما من در فرمی که دارای زیرفرم باشد نتوانستم استفاده کنم یعنی زیرفرم باتکس روی فرم لینک نمیشه ممکن است راهنمای با فایل نمونه رابکنید
    خیلی ممنون

ببخشید یه کمی عجله دارم
    آقای سنبله کار ممکن است باکس بزرگ فایل نمونه را به زیر فرم تغییر بدید تااستفاده کنیم
    وقتی من زیر فرم را اضافه میکنم باکس بالا با زیر فرم ارتباط پیدانمیکند

Cool

اینم نمونه مورد نیازتون تغییر خاصی هم نداشت
    شهر الکترونیک چیزی که همه بهش نیاز دارن و ما ایرانیها از همه نیازمند تر و در عین حال بی تفاوت تر به آن .

Network Access Message: The page cannot be displayed مدام این پیغام رو می ده.

کاربر دائمی آواتار انگوران
    محل زندگی
    كرج
    احتمالاً شما رو سیستمتون نرم افزار winzip و winrar رو ندارین اگه نصب کنین مشکلتون حل میشه .

نقل قول نوشته شده توسط lililili مشاهده تاپیک
    خسته نباشید .
    من نمی تونم این فایل ضمیمه را ببینم .بی زحمت برام mail بزنید.
    ایمیل شما رو پیدا نکردم

ایمیل

cwm_araghi@yahoo.com این هم email . با تشکر از تحمل شما و تلاش شما برای حل مشکلم

ببینید دوست عزیز با اینکه این فایل رو براتون فرستادم ولی نتونستید ازش استفاده کنید .
    به نظر من باید ببینید دیگر ضمائم رو می تونید از برنامه نویس دانلود کنید یا نه .
    اگه می تونید که باید فایل ضمیمه این تاپیک رو هم بتونید دانلود کنید و اگه نتونید مشکل از سیستم شماست که باید خودتون اونو حل کنید .

Thumbs up تشکرمحض

با سلام و عرض تشکر فراوان ازآقای انگورانی به جهت توجه ایشان به عرایض بنده و تحمل نمودن اینجانب.

خیلی ممنونم برای برنامه search.rar . ایمیل شما را دریافت نمودم. اگر بخواهم به design این برنامه دسترسی پیدا کنم و یا از این برنامه در برنامه خودم استفاده کنم باید چه کار کنم ؟

امیدوارم که به تمام آرزوهای خوبتون زودتر برسید.

کاربر دائمی آواتار انگوران
    محل زندگی
    كرج
    کلید شیفت را نگه داشته و روی فایل دابل کلیک کنید .

السلام علیکم و رحمه الله
    شما دوست عزیز می توانید از دستورات زیر استفاده کنی
    adoquary1.close;
    adoquary1.sql.text:='select * from نام جدول where like"%'+edit1.text+'%"'
    adoquary1.open;
    در ضمن می توانید % را به میل خود در یک طرف یا هر دو طرف قرار بدی
    موفق و موید باشید

سلام
    می خواستم بدونم چه شکلی توی اکسس می تونم فرمی را که برای ورود اطلاعات درست کردمو exe کنم یعنی واسه ورود اطلاعات مستقیما فرم ظاهر بشه و توی محیط اکسس نره ؟؟؟
    مرسی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •