نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: الگوریتم نویسی

کاربر جدید
    محل زندگی
    شیراز

الگوریتم نویسی

با سلام
    یه الگوریتم تبرید شبیه سازی شده در محیط C#‎ طراحی کردم سوالی که برام پیش اومده اینه که تنظیم پارامتر "دمای اولیه" رو دقیقا توی این الگوریتم چجور باید انجام داد. یه سری مطلب از اینترنت خوندم که خیلی بهم کمک نکرد. ممنون اگه کسی بلده جوابم بده.

کاربر جدید
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: الگوریتم نویسی

سلام
    منظورم این هست که یه طرح خام و ابتدایی از الگوریتم تبرید شبیه سازی شده برای مساله ای ایجاد کردم. این الگوریتم دارای یک سری پارامتر هست ( دمای اولیه، دمای نهایی، تعداد جستجو و گام کاهش دما) که نیازمند هست در هر مساله ای مقدار دهی بشن و با سعی و خطا بدست میان. مهم ترین پارامتر تعیین دمای اولیه هست. برای تعیین این دما باید به مقیاس تابع هدف هم توجه بشه تا اونجا که من می دونم. سوالم اینه که تعیین این دمای اولیه رو دقیقا باید چجور انجام داد . بخشی از یک کتاب رو خوندم اما کمک چندانی نکرد فقط همین چیزایی که گفتم رو متوجه شدم ازش.
    ممنون

تاپیک های مشابه

1. حرفه ای: کم حجم ترین و بهترین کامپایلر برای تمرین الگوریتم نویسی در سی پلاس پلاس؟
    نوشته شده توسط complexcoding در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 21 فروردین 1391, 10:52 صبح
  2. مبتدی: الگوریتم نویسی ساده
    نوشته شده توسط hatamabadi در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 17 مهر 1389, 20:13 عصر
  3. مشکل در الگوریتم نویسی
    نوشته شده توسط elaheh.68 در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 7
    آخرین پست: سه شنبه 16 شهریور 1389, 00:43 صبح
  4. کمک برای الگوریتم نویسی
    نوشته شده توسط saman_Dx در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    آخرین پست: دوشنبه 05 آذر 1386, 16:23 عصر
  5. نحوه طراحی و الگوریتم نویسی برنامه جدولساز
    نوشته شده توسط Mahdiseif در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    آخرین پست: سه شنبه 18 آذر 1382, 09:28 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •