نمایش نتایج 1 تا 28 از 28

نام تاپیک: پایان نامه

کاربر دائمی آواتار mahtab_18
    محل زندگی
    مشهد

Arrow پایان نامه

سلام
    من در انتخاب موضوع پایان نامه دوره کاردانی (نرم افزار کامپیوتر) با مشکل مواجه شدم و نمی دونم که چه چیزی انتخاب کنم . اگه موضوعی به نظرتون می رسه ممنون می شم که بگین.

همیشه به خاطر داشته باش هرگاه به قله رسیدی،
    همزمان دره ای عمیق نیز در کنارش دهان باز خواهد کرد

سلام
    برنامه ای بنویس که وقتی به اینترنت وصل می شی زمان اتصال به شبکه رو بگه و پورت های باز رو هر بار به کاربر گوشزد كنه و مبلغ رو هم بزنه و قابلیت این رو داشته باشه که بتونه بین سایت ها سرچ کنه بعدش هم تموم سایت هایی رو که رفتی رو بهت بگه
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : دوشنبه 27 مرداد 1393 در 09:37 صبح

یه کتاب بگیر ترجمه کن

کاربر دائمی آواتار yavari
    محل زندگی
    ایران - یزد
    سلام

من اگه جا شما بودم پروژه جاوا تحت لینوکس ور میداشتم
    بازم صلاح مملکت خویش خسروان دانند !!!!

موفق باشید

محل زندگی
    مشهد
    ممنون از نظر های جالبتون دارم روشون فکر می کنم بازم اگه چیزی به نظرتون رسید بهم بگین

یک بانک اطلاعاتی بنویس

نقل قول نوشته شده توسط yavari
    سلام

من اگه جا شما بودم پروژه جاوا تحت لینوکس ور میداشتم
    بازم صلاح مملکت خویش خسروان دانند !!!!

موفق باشید
    میشه یکه کم بیشتر توضیح بدی ؟ چه جور برنامه ای باشه؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran

Vocabulary

وقتی این گفتگو رو دیدم راستش یکم تعجب کردم چون رشته خودم یه چیزی غیر از نرم افزاره برای همین هم نمی دونم که سطح یه برنامه حداقل چقدر باید باشه تا بشه بعنوان پایان نامه دوره کاردانی ارائه کرد.
    اگه واقعا یه چیزی تو مایه های پیشنهاد دوستمون یعنی پروژه جاوا تحت لینوکس باید باشه که بابا ایول من پیشنهاد میکنم یه سیستم عامل بنویسی. البته شاید من منظور دوستمونو درست نفهمیدم اگه این جوریه اول معذرت بعد هم بگید تا ما هم روشن بشیم.
    اینو برای این میگم چون یکی از بچه های کاردانی رو می شناسم که یه میدیا پلیر برای پایان نامش ارائه کرده بود که البته چون سورسش رو دیدم می دونم که هیچ مساله پیچیده ای توش نداش.
    حالا اگه به یه چیز سطح پایین تر راضی هستی پیشنهاد میکنم یه برنامه مثل اینی که ضمیمه است بنویسی. من اینو خیلی وقت پیش نوشتم ولی هیچوقت وقت نکردم تمومش کنم. اگه درست روش کار بشه فکر کنم چیز بدرد بخوری بشه که بقیه هم بتونن ازش استفاده کنن.
    این برنامه بدرد کسانی میخوره که دارن زبان انگلیسی یاد میگیرن مثلا دانش آموزای دبیرستانی و ...
    البته تا بخواد یه چیز خوب و شکیلی از کار در بیاد خیلی مونده.
    اگه خواستی امتحانش کنی باید بسته های زیر رو روی کامی جون نصب داشته باشی.
    موفق باشی.

VB6 runtime
    microsoft voice text (TTS engine)
    microsoft agen control
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار powerboy2988
    محل زندگی
    تهران
    salam man ye proje mitonam behet moarefi konam ke sakhtafzari ham hastesh
    barnamash inke u mitoni ba keyboardet ye mashin controli ro ba estefade az port movazi kontorol koni

محل زندگی
    ایران - یزد
    سلام

میشه یکه کم بیشتر توضیح بدی ؟ چه جور برنامه ای باشه؟
    ببین دوست من ، تا اونجائی که من تجربه دارم (البته نه در مقطع کاردانی) میدونم که پایان نامه فارغ التحصیلی ، میشه گفت یه نمونه کار برا شغل آینده آدم محسوب میشه و حسابی عرق آدمو سر این قضیه در میارن برا همین میگم از پایه موضوع خوبی انتخاب بشه که ارزش کار کردنو داشته باشه!
    حالا دوستمون میتونن بر اساس زحمتی که میخوان بکشن در هر سطحی پروژه ور دارن
    از یه بانک اطلاعاتی کامل گرفته تا کد نویسی های تحت وب با جاوا !
    موضوعش دیگه میشه توافق بین استاد و دانشجو (البته واسه ما اینجوری بود یعنی تا یه سال پیش )

اگه واقعا یه چیزی تو مایه های پیشنهاد دوستمون یعنی پروژه جاوا تحت لینوکس باید باشه که بابا ایول من پیشنهاد میکنم یه سیستم عامل بنویسی. البته شاید من منظور دوستمونو درست نفهمیدم اگه این جوریه اول معذرت بعد هم بگید تا ما هم روشن بشیم.
    Jalil61 جان ، عزیزم من که منظور شما رو نگرفتم اما امیدوارم شما رو روشن کرده باشم !

موفق باشید

سلام
    من دوره کارشناسی هستم و یه پروژه به استاد معرفی کردم اون هم گفت انجامش بده اما من سر موعد نتونستم آن راتمام کنم برا همین هم کارم به کمسیون موارد خاص دانشگاه کشید تاحلا هم خبری نیست که می تونم دوباره به تحصیل ادامه بدم یا نه از حالا تو فکر یه پروژه حسابی هستم تا اینکه حداقل اعتبار از دست رفته را بتونم جبران کنم. پروژه ای هم می خوام باشه که در مورد ان بتونم اطلاعات علمی مفید را تهیه کنم بعدش هم تا هر جا می ری می گن پروژه ات چی بوده پس باید از این لحاظ دهن پر کن هم باشه سوما تا آنجاییکه ممکنه کاربردی و به درد بخور باشه نه اینکه بره گوشه کتابخانه دانشکده و خاک بخوره و چیزی هم دست آدم را نگیره. زبان برنامه نویسی هم که مسلط هستم ویژوال بیسیک هستش اگه ممکنه یه راهنمایی
    ممنون

محل زندگی
    مشهد
    سلام
    من تا حالا با جاوا کار نکردم می خواستم بدونم اگه بخوام پروژه جاوا تحت لینوکس را وردارم کسی هست که راهنماییم کنه یا نه ؟

کاربر دائمی آواتار pooyanm
    محل زندگی
    Esfahan - Iran
    اگر قصد داری با جاوا بنویسی بعد از انتخاب موضوع در هر سیستم عاملی که راحت تری ویندوز، لینوکس(محدودیتی وجود نداره حتی یونیکس، سولاریس، مکینتاش. نوع سیستم عامل هیچ تفاوتی در نتیجه کار شما ایجاد نمی کنه حالا ممکنه شما اجرای نهایی را در لینوکس تحویل استاد بدی نمره اون بیشتر بشه!) خلاصه هر جا دوست داشتی برنامه را بنویس در پایان هم نمونه را در دانشگاه روی هر سیستم عاملی که خواستی اجرا کن. البته اگر یک زبان برای دراز مدت می خوای و وقت کافی (حداقل دو ترم برای یک پروژه متوسط) برای یادگیری زبان و انجام پروژه داری، زبان جاوا انتخاب خوبیه هر برنامه ای هم که درنظر داشته باشی(سایت، شبکه، بانک، desktop، موبایل و...) با جاوا امکان پیاده سازی اون هست فقط تنها کاری که نمی شه باهاش انجام داد نوشتن سیستم عامله! برای اطلاعات بیشتر پست های بخش جاوا را می تونی مطالعه کنی.

کاربر دائمی آواتار eyelash
    محل زندگی
    ایران- اصفهان
    من هم دانشجوی ترم آخر کاردانی کامپیوتر هستم و قراره ترم تابستون پروژه بگیرم.
    موضوع پروژه دست خودمه و هر موضوعی انتخاب کنم موافقت می شه .
    می خوام یک بسته نرم افزاری برای یک کلوپ بنویسم تومی این بسته یک برنامه برای مسئول کلوپ قرار بدم که برای ثبت اطلاعات و دادن سی دی به مشتری ها استفاده کنه، یک برنامه برای مشتری ها بذارم که بتونن سی دی مورد نظرشون را توی بانک سرچ کنن و اگه سی دی در بانک بود (دست مشتری دیگه نبود) اون را درخواست کنن و یک سری امکانات مدیریتی دیگه.
    ولی فکر می کنم کلوپی پیدا نمی شه که به این نرم افزار احتیاج پیدا کنه و برنامه رو دستم می مونه.
    از دوستان می خوام که من را راهنمایی کنن که برنامه را بنوسم یا که سبک تر کنمش چون برنامه هم بانک اطلاعاتی و هم شبکه.
    آخرین ویرایش به وسیله eyelash : یک شنبه 18 تیر 1385 در 19:08 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سابستان
    نقل قول نوشته شده توسط mahtab_18
    سلام
    من در انتخاب موضوع پایان نامه دوره کاردانی (نرم افزار کامپیوتر) با مشکل مواجه شدم و نمی دونم که چه چیزی انتخاب کنم . اگه موضوعی به نظرتون می رسه ممنون می شم که بگین.

من پیشنهاد می کنم یه چیزی شبیه ویندوز مدیا پلیر بنویس. من خودم نوشتم و سورسش رو هم دارم. خیلی امکانات بهش دادم اگه خواستی بگو تا سورسش رو بزارم

سلام دوستان گرامی

برنامه ای که شما به عنوان پایان نامه ارائه می کنید به قول دوست عزیزم آقای یاوری باید به عنوان یک نمونه کار قرار بگیره
    به همین دلیل جاوا تحت لینوکس رو رها کنید (چون اگر هم بنویسید اصولاً استاد شما به احتمال قوی از آن سر در نخواهد آورد) برنامه پیشنهادی eyelash خوبه
    پروژه پایانی دانشگاه باید یک برنامه دیتا بیس کاربردی (تجاری) باشه

آقای BlackDal اتفاقآ به نظر من اگه استاد از پروژه چیزی سر در نیاره بهتر میشه ازش نمره گرفت!

من هم واسه پایانامم یه تزاروس فارسی انگلیسی با سی شارپ و Oracle 10g نوشتم
    به جان خودم استاده تاحالا Oracle 10g به گوشش هم نخورده بود.

آخر سر هم نمره کاملو از استاد گرفتم.

آقای p101 به نظر من همون جاوا تحت لینوکس رو که یکی از دوستان بهتون پیشنهاد کردن خیلی خوبه!
    به غیر از این که واسه پاین نامتون هست تجربه خیلی خوب و مفیدی ازش بدست میارید
    که واقعا ارزش داره.

موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : جمعه 15 آذر 1392 در 10:42 صبح

محل زندگی
    ایران - یزد
    نقل قول نوشته شده توسط o0_Amin_0o
    آقای BlackDal اتفاقا به نظر من اگه استاد از پروژه چیزی سر در نیاره بهتر میشه ازش نمره گرفت!

من هم واسه پایانامم یه تزاروس فارسی انگلیسی با سی شارپ و Oracle 10g نوشتم
    به جان خودم استاده تاحالا Oracle 10g به گوشش هم نخورده بود.

آقای p101 به نظر من همون جاوا تحت لینوکس رو که یکی از دوستان بهتون پیشنهاد کردن خیلی خوبه!
    به غیر از این که واسه پاین نامتون هست تجربه خیلی خوب و مفیدی ازش بدست میارید
    که واقعا ارزش داره.

موفق باشید

سلام
    جانا سخن از زبان ما میگوئی !

شما اینو میگی ، جالب اینجاست که وقتی من داکیومنت پروژه رو نشون استاد دادم و گفتم که تا کجاها پیش رفتم و میخوام تا کجاها ادامه بدم
    گفت من این پروژه رو نمی خوام ، نمره کامل رو که داد هیچ تا یه ماه بعد هم هفته ای 1 بار زنگ میزد خونمون تا نسخه جدید رو براش میل کنم !!!

در کل
    اغلب استادا برا پایان نامه کاری رو میخوان که نیاز دارن اما نه بلدن نه وقتی برا یادگیریش دارن !
    برا همین فرقی نمی کنه که آدم چی ورداره ! از ما که گذشت و نمیشه گفت پشیمونم اما اگه اونوقت جاوا کار کرده بودم (میدونید که ، جاوا کار کردن پشتکار عجیبی میخواد ! )
    با فشار اونا بود و نتیجه خوبی میداد (حالا هم کاش یکی بهم فشار میاورد !!!) اما خودم زورم به خودم نمی رسه !

اینو هم متذکر بشم که هیچ بحثی رو انتخاب موضوع ندارم چون استادا تا حد کافی تو این زمینه یه طرفه حکم میدن !!!
    برا همین ، به دوستان توصیه میکنم اگه از پسش بر میان ، پروژه آدم وار ور دارن

موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : جمعه 15 آذر 1392 در 10:43 صبح

محل زندگی
    مشهد
    ممنون از راهنمایی همتون

بالاخره موضوع پایان نامه را انتخاب کردم .
    موضوع : تفاوت sql server 2000 با sql server 2005 همرا با پیاده سازی یک سیستم تجاری با استفاده از sql server 2005 و #c

ممنون میشم اگه کسی می تونه منو راهنمایی کنه و اگه نظری هم در رابطه با ارائه بهتری دارید خوشحال می شم که بگین.

کاربر دائمی آواتار CodeMasterX
    محل زندگی
    Iran, Shiraz
    من یادمه برای پروژه کاردانی ام دو تا پروژه آماده کرده بودم.این دو تا پروژه رو من به عنوان محصول از قبل می فروختم ولی خوب به عنوان پروژه هم ارائه شد.یکی شون برنامه مکانیزه مدیریت یکپارچه کتابخانه ها هست که قابلیت های خیلی زیادی داره که اینجا از بحث خارجه.اون یکی هم برنامه اتحادیه صنف کافی شاپ های استان فارس هست.هر دوشون با وی بی 6 نوشته شدن و بانك ها اطلاعاتی شون اکسس 2003 هست (برنامه کتابخانه نسخه SQLServer 2000 هم داره).من خودم برای این جور پروژه ها بانک های اطلاعاتی یا برنامه هاي محاسباتی مهندسی رو پیشنهاد می کنم.چون همونجوری که دوست عزیزمون هم گفت بهتره یه چیز دهن پر کن باشه و حتی بشه باهاش کار کرد و به عنوان محصول اون رو بفروشند.چرا که نه ؟!
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : جمعه 15 آذر 1392 در 10:45 صبح

کاربر دائمی آواتار mehran901
    محل زندگی
    پشت کامپیوتر

نقل قول: پایان نامه

سلام ، احتمالا مقالات رو از since direct که دیگه از بهترین موتور های سرچ Elsevier هست میگیرین ؟ اکانت ساینس دیرکت رو به صورت شخصی خریداری کردین ؟ یا از یوزر پسورد های محدود استفاده میکنید ؟ راهکاری دارین برای دانلود مقالات از since direct کلا ؟

کاربر دائمی آواتار SlowCode
    محل زندگی
    اردبیل

نقل قول نوشته شده توسط mehran901 مشاهده تاپیک
    سلام ، احتمالا مقالات رو از since direct که دیگه از بهترین موتور های سرچ Elsevier هست میگیرین ؟ اکانت ساینس دیرکت رو به صورت شخصی خریداری کردین ؟ یا از یوزر پسورد های محدود استفاده میکنید ؟ راهکاری دارین برای دانلود مقالات از since direct کلا ؟
    مهران، تو بخش php یکی دو نفر هستن که همه فایلهای اون سایت رو دانلود کردن(بدون لایسنس) میتونی از اونا هم استفاده کنی.

یه برنامه بهینه سازی سیستم عامل بنویس هم راحته هم کاربردی هم نمره رو میگیری یه چیزی مثل CCleaner

هر مقاله ای از ساینس دایرکت می خواهید من میتونم براتون بگیرم اکانتش رو برای پایان نامه خودم تهیه کردم خواستی بگو

کاربر دائمی
    محل زندگی
    C#‎‎‎,VB6‎‎‎,vb.net,Assembly,AVR,Java For Android

نقل قول نوشته شده توسط mehran901 مشاهده تاپیک
    سلام علیکم
    عزیز تو گوگل سرچ کنید : اکانت since direct
    اکانتهایی با دسترسی دانلود میاره.
    بعضی اکانتها هستند مربوط به یک سایته و به کمک اون اکانت میشه از سایتهای علمی و دانشگاهی بزرگ از جمله since direct مقاله دانلود کرد.
    موفق باشید.

یا علی (ع)

کاربر دائمی آواتار mehran901
    محل زندگی
    پشت کامپیوتر

نقل قول نوشته شده توسط محسن 15 مشاهده تاپیک
    مهران، تو بخش php یکی دو نفر هستن که همه فایلهای اون سایت رو دانلود کردن(بدون لایسنس) میتونی از اونا هم استفاده کنی.
    جدا ؟ دمت گرم معرفی کن آشنا بشیم :d

همون طوری که آقای حق پرست فرمودن خودم ی مشت اکانت دارم ولی در مورد بعضی مقاله ها full passage رو نمیده ... کلا اوضاعی داریم ...

اینم چندتا پایان نامه خوب

دریافت پایان نامه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •