با سلام

من می خواهم با ++C برنامه امتحانی بنویسم که فایلی را به عنوان ورودی دریافت کند که همان چارت درسی می باشد و دروس هم نیاز و پیش نیازرا مشخص کند و نیز تاریخ شروع و پایان امتحانات را نیز به عنوان ورودی بگیرد و باید طوری عمل کند که هیچ تداخلی بین تاریخ روز و ساعت امتحانات دروس همنیاز و غیر پیش نیاز به وجود نیاید , وقتی می خواهد در وهله اول در یک حلقه for چک کند که آیا دانشجو چنین درسی را گرفته باید از یک بانک اطلاعاتی که حاوی اطلاعات دانشجو و چارت درسی است و در ورودی دریافت شده کمک بگیرد , آیا می توانم برای این برنامه در هر مرحله که می خواهد چک کند و ببیند که آیا دانشجو درس را گرفته یا نه , اگر گرفته آیا هم نیاز و پیش نیاز دارد و به همین ترتیب الی اخر و در آخرین مرحله تداخل تاریخی و ساعتی برنامه را چک کند , از ماتریس تلاقی استفاده کنم و دو موضوعی که می خواهم تداخلشان بررسی شود به عنوان سطر و ستون این ماتریس قرار بگیرند و اگر تداخل نداشت درایه ماتریس 1 و در صورت وجود تلاقی آن را 0 قرار دهد و در نهایت وقتی بررسی ها تمام شد ( در حلقه های for تو در تو ) همه اطلاهات وارد یک آرایه دو بعدی شود و و با اطلاعات تاریخ و ساعت که در آرایه هایی جداگانه هستند ادغام گردند ?

لطفا من را راهنمایی کنید و نظرتان را راجع به الگوریتم من بگویید و تقاضا می کنم الگوریتم پیشنهادیتان را هم عنوان کنید .

از لطفتان سپاسگزارم.