نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: تخصیص مجوزها به کاربران RASدر windows 2003 server

تخصیص مجوزها به کاربران RASدر windows 2003 server

من روی سرورشبکه windows 2000 advance server دارم که روی آن سرویس ras راه اندازی کرده ام که کاربرانی که در active directory گزینه dila in انها تیک خورده باشد می توانند از طریق خط تلفن ومودم باسرور اطلاعات ردوبدل کنندودر ras security گزینه authentication provider راروی windows authentication و گزینه acounting provider راروی windows acounting تنظیم کرده ام.
    وقتی کاربران ras به سرور متصل می شوند نمی توانند بعضی فولدرهای share شده که به این کاربران مجوز list folder contents داده شده است رابازکنند وکاربران پیام نداشتن مجوز رابرای بازکردن این شاخه ها می بینند.و بطور کلی مجوزهای دسترسی به این کاربران اعمال نمی شود لطفا مراراهنمایی کنید.
    در ضمن فولدرهای share شده در تب sharing دارای مجوز full control می باشند.

وقتی کاربران ras به سرور متصل می شوند نمی توانند بعضی فولدرهای share شده که به این کاربران مجوز list folder contents داده شده است رابازکنند وکاربران پیام نداشتن مجوز رابرای بازکردن این شاخه ها می بینند.و بطور کلی مجوزهای دسترسی به این کاربران اعمال نمی شود لطفا مراراهنمایی کنید.
    در ضمن فولدرهای share شده در تب sharing دارای مجوز full control می باشند.
    علاوه بر تنظیم کردن سطح دسترسی ها در قسمت Sharing دسترسی ها در قسمت Security نیز بایستی تنظیم شود.

موفق و پبروز باشید.

البته به نظر من کار جالبی نیست که شما پرمیژن Full Control رو دادید به فولدرها.

دسترسی ها در هردوقسمت sharing و security تنظیم شده است اما باز هم کاربران دربازکردن فلدرها مشکل دارند !!! لطفا کسی من راراهنمایی کند!!!
    آخرین ویرایش به وسیله mmp1360 : شنبه 13 خرداد 1385 در 09:54 صبح

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 6
    آخرین پست: پنج شنبه 31 فروردین 1385, 17:40 عصر
  2. mail server در windows 2003 server
    نوشته شده توسط jafari1 در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 06 مرداد 1384, 16:09 عصر
  3. پیغام خطا پس از نصبSQL Server 2000 روی Windows Server 2003
    نوشته شده توسط ravanfar در بخش SQL Server
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 03 دی 1383, 23:41 عصر