نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل یوزرهای nttacplus

Smile مشکل یوزرهای nttacplus

با سلام و خسته نباشید
    من دیروز هم این متن رو نوشتم ولی انگار مدیر سایت از سوالم خوشش نیومد و اونو حذف کرد
    به هر حال سوالم اینه که من وقتی می خوام با nttacplus یوزر وارد کنم یکی دو هفته ای باید وقت بزارم می خوام ببینم کسی هست که برنامشو داشته باشه که خوده سیستم وارد کنه؟. از شدن که میدونم میشه نوشت ، اما چطوری و با چه زبانی؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدید
    با تشکر%

من دیروز هم این متن رو نوشتم ولی انگار مدیر سایت از سوالم خوشش نیومد و اونو حذف کرد
    مساله خوش آمدن با نیامدن نیست؛طبق قانون شماره 3 به دلیل عنوان نامناسب تاپیک شما حذف شده.

قانون شماره 3
    کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

به هر حال سوالم اینه که من وقتی می خوام با nttacplus یوزر وارد کنم یکی دو هفته ای باید وقت بزارم می خوام ببینم کسی هست که برنامشو داشته باشه که خوده سیستم وارد کنه؟. از شدن که میدونم میشه نوشت ، اما چطوری و با چه زبانی؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدید
    1- این برنامه رو من بارها نوشتم ولی متاسفانه الان در دسترسم نیست؛ اما سعی میکنم در اولین فرصت اون را در اختیار کاربران قرار بدهم.

و اما نحوه نوشتن :

1- با استفاده از زبان های delphi , asp.net , vb , vb.net میتونید پیاده سازی کنید.
    2- ابتدا انواع گروه های کاربری را در nttac تعریف می کنید.
    3- دیتابیس nttac از ذو جدول tac_usr و tac_grp تشکیل شده؛که در tac_usr اطلاعات مربوط به کاربران قرار داده میشه و در tac_grp اطلاعات مربوط به گروه ها.
    4- با اضافه کردن یک کاربر خاص رکورد هایی که اضافه میشوند را در tac_usr بررسی کنید و پس از درک چگونگی اضافه کردن رکورد، طبق همان ساختار می توانید برنامه ای بنویسید که بصورت انبوه برای شما کاربر ایجاد کند.

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار cybercoder
    محل زندگی
    root/
    من وقتی می خوام با nttacplus یوزر وارد کنم یکی دو هفته ای باید وقت بزارم می خوام ببینم کسی هست که برنامشو داشته باشه
    جستجو پیش از پرسش

تاپیک های مشابه

1. سوال در مورد اکانتینگ NTTacPlus
    نوشته شده توسط mrmana در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 19
    آخرین پست: چهارشنبه 22 مهر 1388, 09:59 صبح
  2. سوالی در مورد nttacplus
    نوشته شده توسط shab550 در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 13 تیر 1385, 08:38 صبح
  3. پلاگین ها و تمام نره افزارهای Nttacplus
    نوشته شده توسط amir00002 در بخش شبکه و Networking‌