صفحه 1 از 9 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 341

نام تاپیک: مهم : مارکت های جهانی اندروید

Thumbs up مهم : مارکت های جهانی اندروید

با سلام به همه اندرویدی ها
    من یه برنامه نوشتم و تو مارکت های ایرانی قرار دادم
    حالا می خوام در مارکت های جهانی برنامه ام را به صورت پولی قرار بدم
    می خواستم بدونم کسی راحشو میدونه؟
    کسی تا حالا با مارکت های خارجی کار کرده
    من چند تا برنامه و بازی ایرانی دیدم که تو گوگل پلی به صورت پولی وجود داشت
    البته ملاک من گوگل پلی نیست و مارکت های زیاد دیگری وجود دارد.
    هر کی نظری داره یا چیزی میدونه لطفا بگه؟
    چند جا خوندم که میشه تحریم ها را دور زد اما نگفتن چطوری
    خواهش می کنم اگه چیزی میدونین اینجا بیان کنید.
    در یکی از تاپیک های این انجمن این موضوع بیان شد اما هیچ جوابی بهش داده نشد

در آخر هم یک عکس براتون میزارم که درباره مارکت های جهانی و مخصوص هر کشوری را توضیح میده
    البته مارکت های دیگری هم هست که در این عکس نیامده
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول: مهم : مارکت های جهانی اندروید

راستی این سایت ادعا داره که برای برنامه نویسان درگاه پی پال درست می کنه اگر کسی باهاش کار کرده یه آماری به ما بده
    اما درباره نرم افزار های اندرویدی چیزی نگفته
    برای گوگل پلی باید حساب مالی گوگل داشت
    برای اندروید پیت باید حساب پی پال داشت (حساب پی پال میشه درست کرد) اما اندروید پیت وابسته به گوگل پلی است
    اگر هم مارکتی میشناسین که با webmoney یا liberty reserve کار کنه بگین

اینم سایت :

http://starsoheil.ir

-به صورت پرداخت دورن برنامه ای میشه در مارکت های جهانی کار کرد
    نه به این صورت که از api گوگل استفاده کنی
    یه سری سایت ها این قابلیت را برای شما فراهم می کنند که پرداخت درون برنامه ای در برنامه خود بگذارید
    در ضمن اون سایت ها چند (3-5% فکر کنم) از درآمد شما کم می کند اما گوگل پلی 30% (درصد دقیقشو نمیدونم)
    .
    .
    - درباره تبلیغات موبایلی (درون برنامه) هم همچنین یه سری سایت ها برای این تبلیغات وجود دارد

مهم اینه که این سایت ها به ایرانی بودن شما کاری ندارند ولی گوگل مشکل داره
    شما ثبت نام میکنید و کسب درآمد می کنید و درآمد خودتون را از طریق صرافی به ریال تبدیل میکنید
    اما من دنبال یکی از این سایت ها می گردم که با وب مانی که ایران را تحریم نکرده و خیلی هم معروفه کار کنه
    اگه شما پیدا کردید حتما خبر بدهید
    فعلا

پرداخت درون برنامه ای با MoVend

MoVend یک پلتفرم پرداخت پول جهانی در داخل برنامه های موبایل است. برنامه نویسان با استفاده از این پلتفرم قادر خواهند بود تا از طریق این پلتفرم (API های این پلتفرم) برنامه ها و سرویس های خود را به فروش برسانند.

موارد زیر عللی است که چرا برنامه نویسان باید از MoVend استفاده کنند: ۱) ۹۳٫۵ ملیون کاربر از ۱۹۰ کشور قادر به خریداری برنامه شما می باشند. MoVend از روشهای مختلف پرداخت پول مانند خرید از طریق اپراتور و Paypal پشتیبانی میکند.
    ۲) MoVend به شما کمک میکند تا در زمان و پول صرفه جویی کنید درحالیکه کمکتان میکند تا درآمد نیز داشته باشید.
    ۳) MoVend به راحتی به برنامه شما اضافه میشود و بخش پشتیبانی آن همیشه فعال است.
    ۴) MoVend به شما کمک میکند تا برنامه تان را در کل دنیا در معرض فروش قرار دهید.
    ================================================== ===========
    برای اطلاعات بیشتر راجع به این سیستم جالب و قدرتمند مالی به سایت آن رجوع کنید: www.MoVend.com

لینک کامل این مطلب در سایت kamalan :
    http://www.kamalan.com/?p=775

بعضی از مارکت های جهانی اندروید همراه با آدرس وبسایت های آنها:

Amazon Appstore www.developer.amazon.com/welcome.html
    AndAppStore www.andappstore.com
    Androidguys store.androidguys.com/home.asp
    Andspot Market www.andspot.com
    GetJar www.getjar.com
    Handango www.handango.com
    Mplayit™ www.mplayit.com
    PocketGear www.pocketgear.com
    Shop4Apps™ www.developer.motorola.com/shop4apps/
    SlideMe www.slideme.org
    Youpark www.youpark.com
    Zeewe www.zeewe.com
    androidpit www.androidpit.com
    آخرین ویرایش به وسیله hamedjj : چهارشنبه 06 آذر 1392 در 01:49 صبح

baraye inkar bayad ye taghiyr dahandeye ip ba ip sabet bekharid va yek visacard verify shode ba hesabe paypal ke hodoodan mishe 500 toman bad be rahaty mitoonin barname ro ro google play bezarin poolesham be hesabe pay paletoon mire ke mitoonin be rahaty ba visa card bardasht koninesh

از طریق پرداخت درون برنامه ای بهترین راه درآمد زایی است
    برنامه های رایگان راحت بر روی گوگل پلی یا هر مارکت دیگری قرار می گیرند.
    سیستم های پرداخت درون برنامه ای زیادی وجود دارند که در بالا به یکی از آنها اشاره کردم
    حالا من دنبال سیستمی می گردم که از بانک های webmoney یا libertyreserve پشتیبانی کند که ایران را تحریم نکرده اند
    اگه شما پیدا کردیدحتما خبر دهید
    اگه پیدا نشد باید به همین روش که دوستمون گفتن عمل کنیم

بچه فکر کنم مشکل حل شد
    نیازی نیست که یه درگاه پرداخت درون برنامه ای با وب مانی که گفته بودم داشته باشید
    البته فکر کنم وجود نداشته باشه
    آدرس زیر نمایندگی رسمی وب مانی تو ایران است که ویزا کارت به نام شما متصل به حساب وب مانی ایجاد می کند که با پاسپورت می توانید یک حساب ویرفای شده در وبمانی داشته باشید.
    ویزا کارت خود را در حساب developer گوگل پلی وارد می کنید و برنامه ی خود را می فروشید و دریافت خود را از طریق وب مانی انجام می دهید.
    نه فقط در مارکت گوگل پلی در همه ی مارکت های جهانی.
    حساب وب مانی هم که می دونید با ایران هیچ مشکلی نداره و مستقیم میشه تو بانک نقدش کرد یا از همان نمایندگی وب مانی تو ایران استفاده کنید.

لینک توضیحات :
    http://farhadsalimi.com/?p=274

نمایندگی وب مانی در ایران:
    http://farhadexchange.com

حالشو ببرین
    چشیم

کاربر دائمی آواتار abbasalim
    محل زندگی
    یزد ـ‌ اردکان

خوبه اگه موفق شدین بگین D:

کاربر دائمی آواتار sajadpm
    محل زندگی
    مشهد

سلام دوستان ، من می خواستم برنامه ام رو که به صورت رایگان است رو در گوگل پلی منتشر کنم ؟ آیا راهی است ؟ کسی تا حالا منتشر کرده ؟

منم یه برنامه دارم که می خواستم به طور رایگان منتشر کنم
    اما وقتی این را پولی و دور زدن تحریم را فهمیدم می خوام امتحان کنم ببینم میشه و به بچه ها بگم که دیگه همه راحت بشن
    برای رایگان فقط باید آی پی خودتو عوض کنی و اکانتی که میسازی اطلاعات ایران توش نباشه دیگه بعد میفرستی
    البته من هنوز خودم چیزی نفرستادم ولی شما وقت تلف نکن
    تا خودت نری دنبالش راحشو نمی فهمی
    امیدوارم موفق بشی
    اگه اوکی شد اینجا یه پیام بزار

مدیر بخش آواتار rubiks.kde
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط hamedjj مشاهده تاپیک
    منم یه برنامه دارم که می خواستم به طور رایگان منتشر کنم
    اما وقتی این را پولی و دور زدن تحریم را فهمیدم می خوام امتحان کنم ببینم میشه و به بچه ها بگم که دیگه همه راحت بشن
    برای رایگان فقط باید آی پی خودتو عوض کنی و اکانتی که میسازی اطلاعات ایران توش نباشه دیگه بعد میفرستی
    البته من هنوز خودم چیزی نفرستادم ولی شما وقت تلف نکن
    تا خودت نری دنبالش راحشو نمی فهمی
    امیدوارم موفق بشی
    اگه اوکی شد اینجا یه پیام بزار
    اوایل که تازه برنامه نویسی آندورید رو معرفی کرده بودن ، قبل از استفاده از گوگل پلی این کار به راحتی صورت میگرفت ولی الان شما برا ثبت نام به عنوان برنامه نویس باید یک حساب بانکی معتبر که حداقل 25 دلار داشته باشه ، باید داشته باشید.
    YES I AM Qt

Code Less
    Create More
    Deploy Everywhere

آره اینو یادم رفت
    باید به همون روشی که در بالا گفتم یه مستر کارت برا خودتون درست کنین دیگه مشکل حل میشه

کاربر دائمی آواتار asefy2008
    محل زندگی
    تهران

آره اینو یادم رفت
    باید به همون روشی که در بالا گفتم یه مستر کارت برا خودتون درست کنین دیگه مشکل حل میشه
    به نظرم این حساب بانکی باید تو اون کشور هایی باشه که خود گوگل معرفی کرده. این چه کنیم؟

اینها مارکت های جهانی هستند و تمام افراد جهان از هر جای این دنیا می توانند برنامه بفرستند
    من خودم برنامه های عربی پولی تو گوگل دیدم
    در ضمن فکر کنم روسیه با اون عظمتش را قبول دارد
    فقط به مارکت گوگل پلی هم فکر نکنید
    20 تا دیگه هم هست
    آخرین ویرایش به وسیله hamedjj : دوشنبه 25 آذر 1392 در 11:41 صبح

کاربر دائمی آواتار sajadpm
    محل زندگی
    مشهد

اینها مارکت های جهانی هستند و تمام افراد جهان از هر جای این دنیا می توانند برنامه بفرستند
    من خودم برنامه های عربی پولی تو گوگل دیدم
    در ضمن فکر کنم روسیه با اون عظمتش را قبول دارد
    فقط به مارکت گوگل پلی هم فکر نکنید
    20 تا دیگه هم هست
    مارکتی را می شناسید که ایرانی ها به اون مراجعه کنند و جهانی باشد ؟ ممنون می شوم معرفی کنید ...

والا مارکتی که ایرانی ها بهش مراجعه کنند را نمی دونم چون اصلا در مورد این مسائل هیچ بحثی در اینترنت نمیشه و بخاطر همین من این تاپیک را باز کردم
    اما اگر منظورتون تحریم هاست می توانید با استفاده از الکسا یه کاری کرد.
    آدرس سایت را وارد الکسا کنید و ببینید اون سایت ماله کدون کشوره
    مثلا yandex ماله روسیه هست و اگر جهانی بود قطعا ایران تحریم قرار نمیداد اما این مارکت جهانی نیست.

حالا چرا دنبال همچین مارکتی هستی؟
    تنها مشکل ما بانک بود که همشون ایرانی ها را تحریم کرده بودند که با روش بالا اینم حل شد
    ایرانی ها دنبال سایت هایی نیستند که با ایران مشکلی نداشته باشه
    دنبال سایت هایی هستند که با بانک هایی کار کنه (مثل webmoney) که ایران را تحریم نکرده باشند
    الان سایت شرط بندی leonbets تو ایران خیلی ترفدار داره .. چون ماله روسیه هست و با وب مانی هم کار میکنه
    تو میتونی با پاسپورت به طور رسمی تو وبمانی حساب باز کنی (مثل بانک خودمون با کارت ملی)
    بعد یه مستر کارت میگیری که به وب مانی وصل بشه و پولاتو از وب مانی به بانک ایران حواله می کنی.
    تو گوگل پلی و بقیه مارکت های اسم خودتو درست میدی اما با تغییر آی پی و اطلاعات موقعیت الکی می تونی رد گم کنی.
    اونا هم می خوان پولتو بریزن فقط اطلاعات حسابتو چک می کنند (نام و نام خانوادگی و...)
    در ضمن امنیت وبمانی خیلی بالاست و به هیچ عنوان اطلاعاتتو به هیچ شرکت یا سازمانی نمیده
    به همین خاطر شرکت های هرمی از این بانک استفاده می کردند.

فکر کنم توضیحات کاملی داده باشم
    اگه سوالی داشتی در خدمتم

والا مارکتی که ایرانی ها بهش مراجعه کنند را نمی دونم چون اصلا در مورد این مسائل هیچ بحثی در اینترنت نمیشه و بخاطر همین من این تاپیک را باز کردم
    اما اگر منظورتون تحریم هاست می توانید با استفاده از الکسا یه کاری کرد.
    آدرس سایت را وارد الکسا کنید و ببینید اون سایت ماله کدون کشوره
    مثلا yandex ماله روسیه هست و اگر جهانی بود قطعا ایران تحریم قرار نمیداد اما این مارکت جهانی نیست.

حالا چرا دنبال همچین مارکتی هستی؟
    تنها مشکل ما بانک بود که همشون ایرانی ها را تحریم کرده بودند که با روش بالا اینم حل شد
    ایرانی ها دنبال سایت هایی نیستند که با ایران مشکلی نداشته باشه
    دنبال سایت هایی هستند که با بانک هایی کار کنه (مثل webmoney) که ایران را تحریم نکرده باشند
    الان سایت شرط بندی leonbets تو ایران خیلی ترفدار داره .. چون ماله روسیه هست و با وب مانی هم کار میکنه
    تو میتونی با پاسپورت به طور رسمی تو وبمانی حساب باز کنی (مثل بانک خودمون با کارت ملی)
    بعد یه مستر کارت میگیری که به وب مانی وصل بشه و پولاتو از وب مانی به بانک ایران حواله می کنی.
    تو گوگل پلی و بقیه مارکت های اسم خودتو درست میدی اما با تغییر آی پی و اطلاعات موقعیت الکی می تونی رد گم کنی.
    اونا هم می خوان پولتو بریزن فقط اطلاعات حسابتو چک می کنند (نام و نام خانوادگی و...)
    در ضمن امنیت وبمانی خیلی بالاست و به هیچ عنوان اطلاعاتتو به هیچ شرکت یا سازمانی نمیده
    به همین خاطر شرکت های هرمی از این بانک استفاده می کردند.

فکر کنم توضیحات کاملی داده باشم
    اگه سوالی داشتی در خدمتم
    سلام حامد جان ممنون از این پستت من خودم خیلی دنبال این موضوع میگشتم اینجا پیداش کردم...فقط می خواستم بدونم شما موفق شدین تو این کار ؟ اگر نه چه مشکلی واستون پیش اومد؟

من هنوز برای مارکت های جهانی برنامه ای ننوشتم
    قاعدتا برای مارکت های جهانی باید برنامه حرفه ای و کاربردی ساخت
    اما بزودی یه حساب مسترکارت برای خودم باز میکنم

فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد
    تنها مشکل ایرانی ها تحریم بودن بانک های اینترنتی بود و با این مسترکارت حل شد و میتونیم با تمام سایت های جهان کار کنیم.
    البته چند تا سایت مانند گوگل و اپل (بعضی سایت های آمریکایی) ایران را تحریم کردند و راحت میشه دورشون زد
    وگرنه بقیه سایت های دنیا هیچ مشکلی ندارند و خیلی ها با این کارت در معروف ترین سایت های شرط بندی و لاتاری شرکت میکنند.
    حتی میتونید از فروشگاه های جهانی که ماله چین هستند (اسمشون خاطرم نیست) خرید کنید و بعضی هاشون ارسال رایگان به ایران داشتند.

مشکل فقط بانک بود نه چیز دیگه
    تو تبلیغات موبایلی و سیستم درون خرید که میتونید از سرویس دهنده هایی به جز گوگل که در بالا گفتم استفاده کنید.

کاربر دائمی آواتار handinux
    محل زندگی
    Linux

بچه فکر کنم مشکل حل شد
    نیازی نیست که یه درگاه پرداخت درون برنامه ای با وب مانی که گفته بودم داشته باشید
    البته فکر کنم وجود نداشته باشه
    آدرس زیر نمایندگی رسمی وب مانی تو ایران است که ویزا کارت به نام شما متصل به حساب وب مانی ایجاد می کند که با پاسپورت می توانید یک حساب ویرفای شده در وبمانی داشته باشید.
    ویزا کارت خود را در حساب developer گوگل پلی وارد می کنید و برنامه ی خود را می فروشید و دریافت خود را از طریق وب مانی انجام می دهید.
    نه فقط در مارکت گوگل پلی در همه ی مارکت های جهانی.
    حساب وب مانی هم که می دونید با ایران هیچ مشکلی نداره و مستقیم میشه تو بانک نقدش کرد یا از همان نمایندگی وب مانی تو ایران استفاده کنید.

لینک توضیحات :
    http://farhadsalimi.com/?p=274

نمایندگی وب مانی در ایران:
    http://farhadexchange.com

حالشو ببرین
    چشیم
    از راه حلی که ارایه کردید تشکر می کنم اما چندتا مشکل وجود داره.
    یک اینکه بانک روسی که این خدمات رو میده سایتش فیلتره.این شک رو به آدم القا میکنه نکنه به خاطر معتبر نبودن و یا نبود امنیت مالی برای ایرانیان سایت این بانک فیلتر شده؟
    دوم اینکه نمایندگی که معرفی شده گواهی https ش اعتبار نداره یا Expire شده و اینکه این نمایندگی فقط برای صدور کارت نزدیک به 300 هزارتومان مطالبه میکنه.
    نظر شما چیه؟

خوب در مورد فیلتر شدن وب مانی عرض کنم که تا پارسال فیلتر نبود
    اما چون شرکت های هرمی از این بانک ها استفاده میکردند و چون امنیت وب مانی و بانک لیبرتی رزرو اینقدر بالاست که اطلاعات کاربرانش را به هیچ سازمان یا ارگانی نمیده به همین دلیل فیلتر شد.

درمورد نمایندگی هم بگم فکر نکنم نمایندگی نیازی به گواهی https داشته باشه
    همانند نمایندگی های perfectmoney در ایران و تمام صرافی ها که ندارند
    در ضمن این نمایندگی در خود سایت وبمانی معرفی شده که می توانید با بازدید از سایت بانک از این موضوع مطلع شوید

اگر شما یه سرچ تو گوگل بکنی میفهمی که معروفترین این بانک ها که ایرانی ها ازش استفاده میکنند کدام است
    خیلی از ایرانی ها فقط تو سایت leonbets.com شرط بندی میکنند چون وب مانی را قبول داره و تا الان به هیچ مشکلی بر نخوردند

در آخر هم بگم که شما میتوانید از وب مانی به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای (صرافی) پول خود وارد بانک ایران بکنید.

کاربر تازه وارد آواتار vice_city
    محل زندگی
    خرم آباد

سلام.
    یه سوال خارج از بحث دارم ولی ممنون میشم جواب بدید.

توی مارکت ایرانی بازار یه سری برنامه ها دیدم که فروشی بودن ، ساخت افراد ایرانی که توی فروشگاه میفروشن. مثلا یکیشون اونجا زده قیمت هزار تومن و تعداد نصب 100.000 نسخه.
    این رقم ها واقعیه؟ یعنی اون برنامه (خیلی ساده) 100.000 ضربدر 1000 مساوی 100000000 تومن فروخته؟

نه اینطور نیست
    مثلا شما یک برنامه بخرید و آن را پاک کنید و دوباره از مارکت دانلود کنید و چند بار این کار را انجام دهید در صفحه برنامه مینویسه تعداد دانلود مثلا 5 بار اما در پنل توسعه دهنده تعداد خرید 1 بار نوشته شده
    ولی اصولا فکر کنم 70 به 30 باشه یعنی 70 درصد ار رقمی که اونجاست خرید شده و 30 درصد دوباره دانلود شده
    البته بستگی به تعداد آپدیت برنامه هم داره

محل زندگی
    خرم آباد

ممنون.
    بنظرتون یه برنامه خوب و موفق تو فروشگاه بازار تا چقد میتونه درآمد داشته باشه؟
    میانگین.

بستگی داره
    اگر مانند گنجینه پیام خیلی معروف بشه باشه بالای 100 میلیون
    خوب میشه گفت 50 - 60 میلیون
    متوسط هم 20 تومان
    معمولی هم 4 -5 تومان

ولی مثلا بازی فروت کرفت که درون خریده و کالای مصرفی داره درآمدزایی همیشه ادامه داره..
    مثلا یکی از معروف ترین بازی های موبایل پوکره که ماشالله مثلا 100 دلار طرف میده و چند میلیون ژتون میگیره و بازی میکنه و وقتی باخت دوباره میخره و این تا 10 سال دیگه هم ادامه داره.
    همش هم مجازی و هیچ پول حقیقی وسط نمیاد
    کلا کالاهای مصرفی تو بازی ها بهتر میشه استفاده کرد و به همین دلیل همه سمت بازی سازی میرن و درنتیجه این میشه که 80 درصد از درآمد اندرویدی از طریق بازیهاست.

محل زندگی
    خرم آباد

راهی هست که بشه مخاطب رو بهتر شناخت؟
    مثلا اینکه چقد کاربر اندرویدی متصل به بازار در ایران داریم.
    و اینکه بیشترین غلاقه مشتری ها به چه چیزیه و چه سبکی و ...

از همین فردا شروع کن تو بازار تمام برنامه ها را بازدید کن
    ببین کدوم سبک را بیشتر دانلود میکنند

با این سوالات این پست از موضوع اصلیش دور میشه
    آخرین ویرایش به وسیله hamedjj : چهارشنبه 16 بهمن 1392 در 12:40 عصر

الان یه سایت خارجی نیس که بشه باهاش کار کرد؟ بدون دردسر و دور زدن؟

ایران رو ساپورت کنه

آره هست
    میتونی آدرس سایت را در سایت الکسا وارد کنی و ببینی که اون سایت ماله کدوم کشوره
    به جز امریکا بقیه کشورها با ایران مشکلی ندارند

به تازگی یک پول دیجیتال به نام بیت کوین وارد اینترنت شده که مثل اینکه آینده خرید های اینترنتی به این پول دیجیتال ختم میشه
    خوشبختانه این پول وابسته به هیچ دولتی نیست و ایران را هم تحریم نکرده و حتی سایت اصلی صفحه فارسی هم داره
    فعلا که هنوز خیلی در سایت ها همه گیر نشده اما تا چند سال دیگه صددرصد تمامی سایت ها و همچنین دانشگاه ها با این ارز کار میکنند.
    الان قیمت هر سکه بیت کوین از 1000 دلار گذشته

اگر همین طور پیش بره دیگه تو هیچ فروشگاه اندرویدی هیچ مشکلی بابت تحریم بانکی نداریم.
    هنوز هم سیستم پرداخت درون برنامه ای که این ارز را ساپورت کنه پیدا نکردم اما در صورت مشاهده حتما در این تاپیک براتون قرار میدم.

توضیحات بیشتر درباره این ارز دیجیتال را میتوانید از وبسایت ها زیر دریافت کنید
    سایت رسمی بیت کوین :
    https://bitcoin.org/fa

سایت های ایرانی تخصصی بیت کوین :
    http://pooolfa.com
    http://www.coinava.com

باز شدن درهای samsung app برای ایرانیان درتاریخ 1393/1/16

متن خبر :

وزیر ارتباطات ضمن انتقاد از عدم دسترسی کاربران ایرانی به برنامه‌های سامسونگ، به نماینده این شرکت در ایران مهلت داد تا برای حل این مشکل اقدام کند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، محمود واعظی دراین باره اظهار کرد: مدتی است که امکان استفاده از Samsung apps برای خریداران گوشی سامسونگ مقدور نیست، با توجه به اینکه حمایت از حقوق مصرف کنندگان یکی از برنامه‌های اصلی بنده است، مراتب از طریق مذاکره نماینده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با نمایندگی سامسونگ پیگیری شده و با توجه به بهبود فضای حاکم بر کسب و کار شرکت‌های بین‌المللی در کشور، رفع موانع موجود و میزان قابل توجه سهم بازار گوشی سامسونگ، مقرر شد نمایندگی مذکور پس از اعمال تنظیمات و تغییرات لازم از تاریخ ۱۳۹۳/۱/۱۶ سرویس مذکور را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد.

منبع

توقف ارائه‎ی خدمات ویزا کارت و مستر کارت در روسیه

دو مجموعه کارت‌های اعتباری آمریکایی ویزا کارت و مستر کارت، ارائه خدمان به بانک‌های روسی را متوقف کردند. این اقدام یک روز پس از آن صورت گرفت که آمریکا، بسته‌ای جدید از تحریم‌ها علیه روسیه را اعلام کرد.

به گزارش سرویس بین الملل سیتنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، بانک روسیه که مشمول تحریم‌های آمریکا شده است، روز جمعه ۲۱ مارس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «بدون هشدار سابق خدمات ویزا کارت و مستر کارت به مشتریانمان متوقف شد.»

بانک «اس‌ام بی» که آن را ارکادی و بورس روتنبرگ، دو برادر قرار گرفته در فهرست تحریم‌های آمریکا اداره می‌کنند نیز اعلام کرد که مشتریانش نمی‌توانند توسط مسترکارت و ویزا کارت، پول‌های خود را از عابر بانک‌ها، دریافت کنند.

به طور عملی، مشتریان این بانک‌ها دیگر نمی‌توانند، پول‌های خود را مگر از عابر بانک‌ها یا بانک‌های شریکشان، دریافت کنند. همچنین آن‌ها دیگر نمی‌توانند با کارت‌های اعتباری خود خرید کنند.

باراک اوباما رئیس جمهوری امریکا پنجشنبه بلند‌تر شدن فهرست افرادی را اعلام کرد که مورد تحریم‌های واشینگتن هستند. شماری از بانکداران و سرمایه داران نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه، در این فهرست هستند.

بر پایه تحریم‌ها، اموال احتمالی این افراد در آمریکا بلوکه می‌شود و آن‌ها دیگر نمی‌توانند به خاک ایالات متحده بروند. همچنین حق داد و ستد با شهروندان و شهروندان آمریکایی را ندارند. تحریم‌های جدید، چند بانک را نیز شامل شد.

این تحریم‌ها در واکنش به اقدام روسیه در اعزام نیروی نظامی به شبه جزیره کریمه و همچنین الحاق این منطقه به خاک خود صورت گرفته است.

کاربر دائمی آواتار perkas
    محل زندگی
    خوزستان

کاربر دائمی آواتار mfaridi
    محل زندگی
    بندر عباس

خعیلی گرونه داداش

پی پال اصلا بدرد نمیخوره چون باید خیلی مراقب باشی و محدودیت های زیادی داره
    اگر حساب بلاک بشه ممکنه باز هم نشه

ولی اینی که من کفتم تو وبمانی حساب باز میکنی و مستر کارت شما به وب مانی متصل میشه.
    با حساب وب مانی میتونی با آی پی ایران با این ویزا کارت کار کنی و تمام اسم و رسم خودت را ایرانی وارد کنی

محل زندگی
    خوزستان

پی پال اصلا بدرد نمیخوره چون باید خیلی مراقب باشی و محدودیت های زیادی داره
    اگر حساب بلاک بشه ممکنه باز هم نشه

ولی اینی که من کفتم تو وبمانی حساب باز میکنی و مستر کارت شما به وب مانی متصل میشه.
    با حساب وب مانی میتونی با آی پی ایران با این ویزا کارت کار کنی و تمام اسم و رسم خودت را ایرانی وارد کنی
    من از سال 80 سایت داشتم ( pc2ir.com تا سال86 )
    مشکل اینه که ایرانیها جنبه ندارن بهشون اعتماد کنی - کلی پول ازم رفته تا حالا از طریق کلاهبردارهای این چنینی ( البته سو تفاهم نشه من تجربه شخصیم رو صرفا دارم میگم )
    بهتر اینه که مستقیم یه حساب پی پل داشته باشی ( اگه بلدی خودت ایجاد کن اگه نه هم بده برات بسازن ) بعد هم با یه vps وصل شده و اقدام به انجام معاملات کرد

من یه سری 16000 دلار یه کلاهبردار ازم برد - و دیگه از اون موقه به بعد زیر مجموعه هیچ شرکتی عضو نشدم ( خودم پی پل و ویزا کارت فیزیکی دارم از رور هوس بانک انگلستان )

میشه بگین چطور پی پال ویرفای شده و ویزا کارت صادر شده از بانک انگلستان را برا خودتون از ایران درست کردید.
    سقف تراکنش حساب را هم بگید ممنون میشم
    آخرین ویرایش به وسیله hamedjj : یک شنبه 03 فروردین 1393 در 23:50 عصر

محل زندگی
    خوزستان

میشه بگین چطور پی پال ویرفای شده و ویزا کارت صادر شده از بانک انگلستان را برا خودتون از ایران درست کردید.
    سقف تراکنش حساب را هم بگید ممنون میشم
    از ابزار استفاده کردم
    با vps ( سرور مجازی از کشور آلمان ) در نتیجه آیپیم آلمان میفته
    ویزا کارت فیزیکی رو یه سرافی برام جور کرد ( من خودم کارت بازرگانی دارم و آشنا زیاد دارم در این رابطه )
    بعدش با استفاده از یه فیلم آموزشی خودم یه پی پل ساختم - ویزا کارتمو بهش معرفی کردم و .....

صرافی ها ویزا کارت یک بار مصرف دارن ( مثل کارتهای هدیه بانک پاسارگاد ) که از اونا هم میتونی استفاده کنی - البته من دادم یه حساب افتتاح کردن به نام خودم

تراکنش بستگی به خودت داره ( مثل یه حساب جاری که صبح میری پول میریزی آخر وقت در میاری ) میتونی تراکنش ایجاد کنی - کافیه یه سویفت ارزی داشته باشی تو ایران - بعد شما 2 حساب بانکی خواهید داشت که بین این دو حساب نقل و انتقال بده و تراکنش رو بالا ببر

Thumbs up نقل قول: مهم : مارکت های جهانی اندروید

سلام
    من دیروز تو مارکت جهانی اندروید yandex ثبت نام کردم
    خوشبختانه با ایران هیچ مشکلی نداره و باید حساب ارزی تو بانک ایران داشته باشی .... مستقیم با بانک کار میکنه (مثل کافه بازار)

درباره Yandex = Yandex بزرگترین موتور جستجوی روسیه است که یک قسمت برای مارکت اندروید برای خودش داره (دقیقا مثل گوگل) و بر اساس رتبه بندی سایت alexa ، رتبه شماره 1 در روسیه و 19 در جهان را داره.

شما میتوانید برنامه های خودتان را در این مارکت به راحتی به فروش برسانید (البته به انگلیسی)
    روسیه هم که میدونید ماشاالله چقدر جمعیت داره

اینم آمار بازدید کشورها:

لینک دانلود YandexApp
    http://m.store.yandex.com

لینک appstore:
    http://store.yandex.com/

لینک توسعه دهندگان
    https://developer.store.yandex.com/
    آخرین ویرایش به وسیله hamedjj : دوشنبه 04 فروردین 1393 در 09:21 صبح

صفحه 1 از 9 123 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. رکورد های زیاد و سرعت بسیار کم (خیلی مهم)کجایین حرفه ای ها .
    نوشته شده توسط Fagat_tanhaie در بخش مطالب مرتبط با بانکهای اطلاعاتی در VB6
    پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 10 اسفند 1389, 21:30 عصر
  2. گفتگو: نتایج تمام بازی های جام های جهانی
    نوشته شده توسط group45 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 07 آذر 1389, 23:55 عصر
  3. مهم : برنامه‌های OpenSource مدیریت محتوای سایت
    نوشته شده توسط fixer2006 در بخش پروژه‌های Open Source
    پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 23 آبان 1385, 12:44 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار