نمایش نتایج 1 تا 40 از 127

نام تاپیک: الگوریتم فشرده سازی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر تازه وارد

نقل قول: الگوریتم فشرده سازی

من از بچه های با تجربه 11 ساله در برنامه نویسی هستم اما فکر کنم شما نه !
    بابا شوخی کردم ناراحت نشو سابقت زیاد ولی نه به اندازه من :)
    ::درسته که بستر مقایسه IL هست. اما شما با استفاده از IL اون بحث بافرینگ که مطرح کردم را تحت شعاع قرار دادید. چون زمان اجرای کد شما توی IL آنقدر توی LOOP زیاد می شه باعث می شه زمان خواندن اطلاعات از بافر به چشم نیاد. در اون حالتی که کد شما سریعتر اجرا می شه بخاطر کمتر بودن کد اجرایی در IL هست::
    همون رو تو C++‎ با API امتحان کن ببین چه نتیجه ای می گیری فرقی نمی کنی.
    بهتره بدونی که سیستم عامل و حتی خود هارد دیسک اطلاعات خوانده شده از هارد دیسک را بافر می کنن ! پس حرف شما صحت نداره. بهتره بری کتاب سیستم عامل را یه نگاه بندازی تا متوجه بشی
    نمی دانم شما چرا اینقدر اصرار داری روی این اشتباه روش خوندن اطلاعات (در برنامه نویسی) یا (بایتی و ساختاری) و یا خواندن کلی اصلا چه ربطی به بافر سیستم عامل داره پسر خوب برنامه بالا نشان می داد (دو روش خواندن اطلاعات با استفاده از برنامه نویسی)بایت به بایت خواندن با توجه به هر روشی که سیستم عامل داره از خواندن یکجا کندتر.
    بعدم اگه قرار بود سیستم عامل اینقدر هوشمند باشه که با دست گذاشتن برنامه نویس روی هر فایلی خودش بافر کنه، خودش کنترل کنه دیگه لازم نیست برنامه برای مدیریت فایل برنامه بنویسیم سیستم عامل خودش همه چی درست میکنه (من خودم سیستم عامل درس میدم).
    حالا اگه قبول نمی کنی من دیگه حرفی ندارم(شایدم آن اول منظورت ازبایت به بایت خواندن این بوده که اول سکتورها یا کلاسترها را بخونی بعد بایت به بایت اطلاعات را بخونی بعدش افتادی تو بحث ... :) )
    این حرف شما هم حرف من را تایید می کنه که گفتم با C++‎ بنویسید ! چون فقط توی C++‎ می شه وسط کد Assembly نوشت !
    اگه نمی زنی توی PASCAL و زبانهای دیگه ای هم می شد و توی زبانهای ویژوال مثل Delphi هم می شه به شرطی که از INT استفاده نکنی.

طراحی کامپایلر با توجه به هدف زبان انتخاب می شه مثلا زبان C به طور همه منظوره طراحی شده می شه گفت ترکیبی از اهداف COBOL و FORTRAN و .. بوده وقتی یک چیزی به طور کل خوب باش معلوم نیست که برای همه چیز خوب باشه چون زبان C زبانی کاملا تخصصی نیست و اینجاست که کامپایلر با توجه هدف بهینه می شه البته در کل با توجه به عمومیت زبان C کامپایلرها ی بهینه تری با توجه به هدفش وجود داره(منظور در نوع خودش). منظورم اینه ممکن C به طور کل نمره بالایی را بگیره ولی تو زمینه ای که من می خوام کار کنم نمره C از زبانهای دیگه کمتر باشه.

ببین به خدا من خودم از زبان C و ++C خوشم می میاد.
    موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله Mehdi_FT : یک شنبه 21 فروردین 1390 در 15:57 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •