نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: قفل سخت افزاری

قفل سخت افزاری

می خواهم نرم افزار نمایه راکه با قفل سخت افزاری کارمیکند را روی دو دستگاه به هم شبکه شده را بایک قفل سخ افزاری اجرا کنم باید چه کار کنم

البته پست شما مربوط به این بخش نمیشه ولی خوب ما از دید بخش شبکه به شما پاسخ می دهیم

1- اگر License قفل شما از نوع تحت شبکه باشد که بایستی بدون نیاز به تغییرات برنامه شما اجرا شود
    2- در غیر اینصورت روی سیستم اول یکی از نگارش های ویندوز Server نصب کنید ترجیها یکی از دو نگارش زیر :

Windows 2000 Advances Server
    Windows 2003 Server

توجه داشته باشید هنگام نصب حتما سرویس Terminal Service را نصب نمایید البته بعد از نصب هم میتونید این سرویس را نصب کنید .

اگر سیستم دوم شما Windows XP می باشد با استفاده از Remote Desktop Connection و یا همون RDC به سیستم اول متصل بشید و از نرم افزار استفاده کنید

3- راه بعدی استفاده از net Metting هست ولی در این روش همزمان یکی از کامپیوتر ها میتونند استفاده کنند و امکان استفاده هر دو کامپیوتر فراهم نیست و این روش رو توصیه نمیکنم

موفق باشید

سلام
    در ادامه صحبتهای دوستمون بگم RDC روی XP فقط یک کانکشن قبول می کند. و اگر کسی روی آن کامپیوتر کار کند اجازه دسترسی ندارید و در مورد ویندوز سرور هم ۳ کانکشن.

نقل قول نوشته شده توسط rezaTavak
    سلام
    در ادامه صحبتهای دوستمون بگم RDC روی XP فقط یک کانکشن قبول می کند. و اگر کسی روی آن کامپیوتر کار کند اجازه دسترسی ندارید و در مورد ویندوز سرور هم ۳ کانکشن.
    صحبت های آقای توکل کاملا صحیح می باشد و من هم در همین راستا پیشنهاد استفاده از ویندوز سرور را برای کامپیوتر اصلی ارائه دادم . اما توجه داشته باشید هنگام نصب windows 2000 Advances Server در قسمت

Windows Licensing mode دو گزینه وجود دارد چنانچه گزینه :

Per server , number of cuncurrent connection : X

انتخاب کنید به تعداد X شما میتونید کانشکن همزمان داشته باشید

موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •