مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما درباره تشکیل چنین نهادی چیست؟

رای دهنده
383. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • مفید است

326 85.12%
  • نظری ندارم

12 3.13%
  • بی نتیجه است

45 11.75%
صفحه 61 از 66 اولاول ... 11515960616263 ... آخرآخر
نمایش نتایج 2,401 تا 2,440 از 2601

نام تاپیک: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

نقل قول: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

مهرداد جان کاری با هزا تومن ندارم ولی خدایی اما رضا رو درست کن میزنن نهادو تخته میکنن از ما گفتن. یه فکری هم واسه املات بکن رفیق انصافاً این یکی دیگه متن طولانی نبود. دو تا جمله به عکس قبلی اضافه کردی هر دو تا اشتباه تایپی داره.

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    مهرداد جان کاری با هزا تومن ندارم ولی خدایی اما رضا رو درست کن میزنن نهادو تخته میکنن از ما گفتن. یه فکری هم واسه املات بکن رفیق انصافاً این یکی دیگه متن طولانی نبود. دو تا جمله به عکس قبلی اضافه کردی هر دو تا اشتباه تایپی داره.
    اگه تو گذاشتی این غلط املایی من برند بشه ! نمیزاری ادم بیزنس غلط املاییشو راه بندازه که
    آخرین ویرایش به وسیله $ M 3 H R D A D $ : یک شنبه 09 شهریور 1393 در 12:13 عصر دلیل: علط != غلط

دوستان گرافیک کار و خوش ذوق یه مسابقه گذاشتیم تو ایران نهاد جایزشم خوبه ها. در حد توانه بنز و BMW نیست ! حالا جایزه ما کمر شکن نیست شما نباید حمایت کنید ؟
    http://iforum.i-nahad.ir/showthread.php?tid=18

یادمه موقع انتخاب قالب و مدیر دپارتمان گرافیک کلی بحث از این بود که درسشو خوندیما و اسلیمی باید باشه و هزار و یک نظر کارشناسی بود.
    جالبه در کل.

خوب به لطف خانم شریف پور هم سیستم نمودار و گزارشات فروش پکیج ها آماده شده که تو مرحله تست و دیباگ هست و فعلا فقط تو محیط مدیریت قابل رویت هست.
    این سیستم قراره به ما کمک کنه که بدونیم چه پکیج هایی بهترین استقبال و داشتند و امار فروش تولید کنندگان دست ما بیاد.
    حتی بدونیم چه افرادی از دپارتمان های مرتبط پکیج مرتبط خریدند و چه کسانی غیر مرتبط بودند.
    امار بازدید از صفحه توضیحات پکیج ها و رد و پای کاربران و برای کشف علایق اونها بتونیم استخراج کنیم و گزارشات دیگه که در حال تکمیل هست.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

سلام
    من شخصا خیلی دوست دارم نهاد پکیج آموزش mysql رو بصورت پیشرفته تولید کنه.
    امیدوارم این کار هم در لیست to-do نهاد قرار بگیره.
    تشکر.

نقل قول نوشته شده توسط amin0256 مشاهده تاپیک
    سلام
    تشکر.
    تو قسمت دعوت به همکاری http://iforum.i-nahad.ir/showthread.php?tid=3 hاین بخث و قرار دادیم.
    بنده خانم شریف پور و میشناختم که به تخصصشون ایمان دارم
    که ایشون فرمودند که ممکنه افراد بهتری هم باشند که این کار و انجام بدند. ما هم منتظریم کسی به من خبر بده و مورد ارزیابی قرار بگیره تا انشا الله سرفصل هاش آماده بشه و بریم برای ادامه کار.

تقاضاهای زیادی در مورد bootstrap و android هم وجود داره منتها مطالب هم برای اینها زیاد هست. و خاص و کمیاب بودن مطالب برای ما تو اولویت هست

واسه اندروید با آقای آقاجانی اگه امکانش بود همکاری کنید.
    رزومه

نقل قول نوشته شده توسط ***BiDaK*** مشاهده تاپیک
    رزومه
    ممنون فکر خوبیه باهاش ارتباط میگیرم.
    این امضای شما هم اقا محسن 6 ماه حبس داره ها.
    یا برش دار یا نسخه جدیدش و بزار.
    لینک خرید ایارن نهاد epa.i-nahad.ir

بنده از دوستان برنامه بازار و متخصصان این بازار حدودا 5 نفری و یمشناسم و باهاشون مدت هایت ارتباط دارم.
    منتها تا فعال شدن دپارتمان اندروید هر عملی که انجام بشه حقیقتا تو اولویت کار ما نیست.
    ما 100 تا عضو شاید بیشتر عضو PHP داری و بقیه تو کد نویسی کلاینت هستند.
    رسالت ما فعلا برای این عزیزان هست که 2 سال صبر پیشه کردند.بنده با آقای آقاحانی ارتباط گرفتم و اگه با شرایط ایران نهاد موافق بودند و محتوای آموزشی ایشون مورد تایید بود میتونند به صورت همکاری در فروش از بستر ایران نهاد + تخفیف مخصول اعضا اقدام به فروش کنند

رزومه
    پیغام :
    نهاد حمایت از فعالان حوزه آی تی
    mail.hosseinzadeh@gmail.com
    همکاری در ایران نهاد
    سلام.
    حسین زاده هستم مدیریت ایران نهاد.
    http://i-nahad.ir/
    یک نهاد و سازمانی برای تشکیل جامعه ای ( خانواده ای ) برای برنامه نویسان ایرانی.
    یکی از فعالیت های ما تولید پکیج های آموزشی که حاصل تجربیات کار اعضا میباشد هست.
    در صورت تمایل به همکری در فروش محصولتون میتونید با بنده ارتباط بگیرید.
    09128384585

جواب :
    سلام

فعالیت اینجانب مستقل بوده و در سیاست کاری سایت ما، همکاری به این شکل وجود ندارد.

/////
    فعالیت اینجانب بعد در سیاست کاری { ما }

من به آقای جنتی هم همیهش تاکید میکنم که اگه کسی نتونه معنی واقعی Network و تو فضای اینترنت درک کنه هیچوقت به اون اندازه که حقش هست موفق نمیشه.
    حالا میخواد هر اندازه از دید خودش بزرگ باشه.

انشا الله خبرهای خوبی از همکاری آقا احسان دوست قدیمی خودم ehsanavr.ir براتون دارم تو همین روز ها.

نقل قول نوشته شده توسط amin0256 مشاهده تاپیک
    سلام
    تشکر.
    یک سوال کلی دارم :تاکیدی که اکثر دوستان روی mysql دارند بیشتر خود mysql هست یا کلا کار با sql ؟

من پکیج sqlserver2014 را با نام جنون سرعت از سری پکیجهای نیک آموز قراره دریافت کنم وانشاالله پس از دیدن اون نظرمو میگم که اگه دوستان تمایل داشتند تهیه کنند

فکر میکنم اصول کار همه یکی باشه والبته هرکدوم یکسری ویژگیهای منحصر به فردی هم دارند
    ولی من خودم ابتدا با foxpro شروع کردم ویک سیستم گزارش ساز ساختم بعد هم بااکسس و اسکیوال سرور 2000 و
    با mysql به جز همین چند موردی که به صورت سوال مطرح شده بود کارنکردم
    به مشکل خاصی هم برنخوردم حالا اگر دوستان ویژگی خاصی از mysql سراغ دارند لطفا بیشتر توضیح بدن تا ما هم بریم در موردش مطالعه کنیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

سلام
    منظور بنده sql هستش اما با محوریت mysql.
    یعنی بیاد یه توضیح در مورد انواع dbms ها بده اما بیشتر سرفصل ها در مورد mysql باشه مثل produce یا function یا relation یا ...
    و اینکه مثلا nosql به درد چی می خوره! یا کدوم dbms بدید سیستم های جامعه مجازی می خوره و کدوم برای طراحی بازی آنلانی مناسبه.

کاربر دائمی آواتار sadegh1362
    محل زندگی
    تهران

سلام
    به مدت یک هفته به مناسبت میلاد با سعادت امام هشتم حضرت امام رضا(ع) پکیج MVC برای اعضای محترم ایران نهاد قیمت 30000 تومان و برای دوستان برنامه نویسی علاقه مند دیگر به قیمت 50000 تومان ارائه خواهد شد .
    این تخفیف تا ساعت 24 روز یکشنبه 16 شهریور ادامه خواهد داشت . بعد از این تاریخ به قیمت سابق ارائه خواهد شد .

کاربر دائمی آواتار thacker
    محل زندگی
    اکباتان

اگه ممکنه یه پروژه نمونه به عنوان مثال که با yii کار شده باشه رو بصورت مرحله به مرحله بزارید تا دست ما تازه کارها هم راه بیفته و بتونیم کمک کنیم ...
    با تشکر...
    ( آخه به دلیل نداشتن تجربه نمیتونیم فعالیتی توی انجمن داشته باشیم و حضورمون کم رنگه )

ضمناً یک نکته رو هم بد نیست به دوستانی که از این مدل بحثها اظهار نارضایتی میکنن یادآوری کنم: دوستان عزیز، کسانی که الان که بحثی راه افتاده میاین نصیحت میکنین و صحبت از شخصیت میکنید و من یا آقای حسین زاده رو زیر سؤال میبرین، میشه بفرمایید موقع درخواست همکاری کجا تشریف داشتین؟ توی هر جامعه ای (چه ایران نهاد چه هرجای دیگه) که تعداد اعضای زیادی داشته باشه بالأخره دیر یا زود اینجور بحثها پیش میاد. اگه اعصابشو ندارین وارد این جوامع نشین و همچنان به تنهایی کدنویسی کردنتون مشغول باشین. اینکه دو سال درخواستی نبوده قبول ولی الان که درخواست داده شده توی فاروم نهاد، میشه بگین چرا حتی یک پست مبنی بر «وقت ندارم» توی تاپیکها نیست؟ یکم هم انگشت اتهام رو به سمت خودتون بگیرین. اگه شما اعضای محترم هم فعالیت خوبی داشتین، مشکلات شخصی و... بروز نمیکرد که امروز من و آقا مهرداد برحسب ظاهر روبروی هم بخوایم وایستیم و شما بخواین ما رو نصیحت کنید. شماهایی که میگین اگه اوضاع خوب نیست بگین ما هم دلمون رو به نهاد خوش نکنیم یا سایر حرفهای این تیپی، مثل اینکه یادتون رفته که نهاد برای دلخوش کردن بوجود نیومده. یکبار دیگه امضای آقای حسین زاده رو بخونید: بیایم تا با هم دیگه فکری واسه خودمون کنیم !
    الان میشه دقیقاً مشخص کنید کجای این «با هم بودن» ایستادین؟ فقط منتظر نتیجه بودن یعنی با هم بودن؟ تا وقتی شرایط خوبه کنار نهاد هستین و منتظر مزایای احتمالی اون در آینده خواهید بود ولی تا یکم بحثی بالا گرفت یا یکی رفت یا یکم سیاستها تغییر کرد، بای بای نهاد میشه حرف آخرتون؟ جالبه که بقیه رو هم متهم به فعالیت غیر حرفه ای میکنید. بله من و آقا مهرداد هم میتونستیم توی تلفن مثل قبل مشکلات رو حل کنیم ولی فکر کردیم این حق اعضاست که از مشکلات باخبر بشن. اگه میدونستیم اینطوری قضاوت میکنین مطمئن باشید موضوع رو خود آقا مهرداد هم علنی نمیکرد. خیلی باحالین بخدا. مهرداد جان تحویل بگیر میخواین شرایط کاری و زندگی کیا رو تغییر بدی.

ضمناً یک نکته رو هم بد نیست به دوستانی که از این مدل بحثها اظهار نارضایتی میکنن یادآوری کنم: دوستان عزیز، کسانی که الان که بحثی راه افتاده میاین نصیحت میکنین و صحبت از شخصیت میکنید و من یا آقای حسین زاده رو زیر سؤال میبرین، میشه بفرمایید موقع درخواست همکاری کجا تشریف داشتین؟ توی هر جامعه ای (چه ایران نهاد چه هرجای دیگه) که تعداد اعضای زیادی داشته باشه بالأخره دیر یا زود اینجور بحثها پیش میاد. اگه اعصابشو ندارین وارد این جوامع نشین و همچنان به تنهایی کدنویسی کردنتون مشغول باشین. اینکه دو سال درخواستی نبوده قبول ولی الان که درخواست داده شده توی فاروم نهاد، میشه بگین چرا حتی یک پست مبنی بر «وقت ندارم» توی تاپیکها نیست؟ یکم هم انگشت اتهام رو به سمت خودتون بگیرین. اگه شما اعضای محترم هم فعالیت خوبی داشتین، مشکلات شخصی و... بروز نمیکرد که امروز من و آقا مهرداد برحسب ظاهر روبروی هم بخوایم وایستیم و شما بخواین ما رو نصیحت کنید. شماهایی که میگین اگه اوضاع خوب نیست بگین ما هم دلمون رو به نهاد خوش نکنیم یا سایر حرفهای این تیپی، مثل اینکه یادتون رفته که نهاد برای دلخوش کردن بوجود نیومده. یکبار دیگه امضای آقای حسین زاده رو بخونید: بیایم تا با هم دیگه فکری واسه خودمون کنیم !
    الان میشه دقیقاً مشخص کنید کجای این «با هم بودن» ایستادین؟ فقط منتظر نتیجه بودن یعنی با هم بودن؟ تا وقتی شرایط خوبه کنار نهاد هستین و منتظر مزایای احتمالی اون در آینده خواهید بود ولی تا یکم بحثی بالا گرفت یا یکی رفت یا یکم سیاستها تغییر کرد، بای بای نهاد میشه حرف آخرتون؟ جالبه که بقیه رو هم متهم به فعالیت غیر حرفه ای میکنید. بله من و آقا مهرداد هم میتونستیم توی تلفن مثل قبل مشکلات رو حل کنیم ولی فکر کردیم این حق اعضاست که از مشکلات باخبر بشن. اگه میدونستیم اینطوری قضاوت میکنین مطمئن باشید موضوع رو خود آقا مهرداد هم علنی نمیکرد. خیلی باحالین بخدا. مهرداد جان تحویل بگیر میخواین شرایط کاری و زندگی کیا رو تغییر بدی.
    والا شما که ثبت ناما رو هنوز که هنوزه بعد چند ماخ هنوز تایید نکردید!چجور همکاری میخواین!!

همچنین حالا حتما که نباید با yii انجام داد.
    چه گیری دادید به yii

نقل قول نوشته شده توسط saeed-71 مشاهده تاپیک
    والا شما که ثبت ناما رو هنوز که هنوزه بعد چند ماخ هنوز تایید نکردید!چجور همکاری میخواین!!

همچنین حالا حتما که نباید با yii انجام داد.
    چه گیری دادید به yii
    حالا شما ثبت نام نشدین اون 140 نفر دیگه که ثبت نام شدن هم مشارکتی نداشتن. ضمناً برای انجام کار مشترک، باید زبان مشترک داشت و نهاد هم برای همکاری در بخش PHP فریمورک Yii رو انتخاب کرد تا مجبور نباشیم توی هر پروژه برای سر درآوردن از کدهای اسپاگتی افراد در شرایطی که ممکنه نباشن یا یکی دیگه بخواد کارشون رو ادامه بده یا تیمی بخواد کار بشه، بعد از چند روز سروکله زدن توی کدها سرگیجه بگیریم و آخرش هم نفهمیم فلان بخش از برنامه توی کدوم فایل داره کار میکنه.

حالا شما ثبت نام نشدین اون 140 نفر دیگه که ثبت نام شدن هم مشارکتی نداشتن. ضمناً برای انجام کار مشترک، باید زبان مشترک داشت و نهاد هم برای همکاری در بخش PHP فریمورک Yii رو انتخاب کرد تا مجبور نباشیم توی هر پروژه برای سر درآوردن از کدهای اسپاگتی افراد در شرایطی که ممکنه نباشن یا یکی دیگه بخواد کارشون رو ادامه بده یا تیمی بخواد کار بشه، بعد از چند روز سروکله زدن توی کدها سرگیجه بگیریم و آخرش هم نفهمیم فلان بخش از برنامه توی کدوم فایل داره کار میکنه.
    خوب پس لطف کنید پکیج پیشرفت yii رو هم تولید کنید.

بعد از کلی حرف و حدیث بالأخره این موضوع با یه صحبت دوستانه و برادرانه همراه با اشکها و لبخندها و دل شکستنها و چسب زخم زدنهای بسیار، بین خودمون حل شد. پستهای بحث برانگیز رو هم حذف میکنم. هرکی هم به نهاد چپ نگاه کنه با من طرفه
    -----
    پی نوشت: محمد صالحی تو هم کوتاه بیا بخاطر من

نقل قول نوشته شده توسط $ M 3 H R D A D $ مشاهده تاپیک
    پیغام :
    نهاد حمایت از فعالان حوزه آی تی
    mail.hosseinzadeh@gmail.com
    همکاری در ایران نهاد
    سلام.
    حسین زاده هستم مدیریت ایران نهاد.
    http://i-nahad.ir/
    یک نهاد و سازمانی برای تشکیل جامعه ای ( خانواده ای ) برای برنامه نویسان ایرانی.
    یکی از فعالیت های ما تولید پکیج های آموزشی که حاصل تجربیات کار اعضا میباشد هست.
    در صورت تمایل به همکری در فروش محصولتون میتونید با بنده ارتباط بگیرید.
    09128384585

جواب :
    سلام

فعالیت اینجانب مستقل بوده و در سیاست کاری سایت ما، همکاری به این شکل وجود ندارد.

/////
    فعالیت اینجانب بعد در سیاست کاری { ما }

من به آقای جنتی هم همیهش تاکید میکنم که اگه کسی نتونه معنی واقعی Network و تو فضای اینترنت درک کنه هیچوقت به اون اندازه که حقش هست موفق نمیشه.
    حالا میخواد هر اندازه از دید خودش بزرگ باشه.

انشا الله خبرهای خوبی از همکاری آقا احسان دوست قدیمی خودم ehsanavr.ir براتون دارم تو همین روز ها.
    حالا جدا از اینکه این آقا همکاری نکرد.
    اما برام جالب بوده یک اسکرین شات گذاشته از پروژ] های عملی که توضیح میده و برای دانلودش باید عضو ویژ] بشی که فک کنم 250 هزار تومنه !
    نوع پروژه هاش و اینکه آدم حس میکنه از این به بعد کمترین حالت ممکن ماهی یکبار از این آموزش های توپ میشه یاد بگیره دیگه سالانه 250 هزار توم چیزی نیست. حتی اگه چند نفری جمع بشن این پول و بدند.
    در کل خوشم اومد از این کارش.

من هم بعنوان مدیر دپارتمان PHP به نهاد برگشتم و اگه کمکی لازم باشه در خدمتم. البته به شرطی که پروژه هایی که دستمه رو بموقع تمام کنم.
    آخرین ویرایش به وسیله MMSHFE : یک شنبه 16 شهریور 1393 در 14:28 عصر

جابجایی ها و انتصابات : http://iforum.i-nahad.ir/forumdisplay.php?fid=26

سلام
    خوشحالیم که قضیه ختم به خیر شد. انشاءالله
    خوب حالا اول از همه قوانین برای ما کاربرا بگذارین.
    بعدش هم دقیقا اهدف رو روشن کنین تا ما کاربرا هم بدونیم باید چیکار کنیم.
    الان اهداف نهاد رو یه دفعه دیگه با آخرین تغییرات میشه بیان کنید؟

اما برام جالب بوده یک اسکرین شات گذاشته از پروژ] های عملی که توضیح میده و برای دانلودش باید عضو ویژ] بشی که فک کنم 250 هزار تومنه !
    نوع پروژه هاش و اینکه آدم حس میکنه از این به بعد کمترین حالت ممکن ماهی یکبار از این آموزش های توپ میشه یاد بگیره دیگه سالانه 250 هزار توم چیزی نیست. حتی اگه چند نفری جمع بشن این پول و بدند.
    اگه چن نفر شدین قرار شد هزینرو بدین منم خبر کن
    ===============================
    یه پیشنهاد.اگه آقای نیرومند قبول کردن واسه شروع از آکادمیشون کمک بگیرید واسه سروسامون دادن کسانی که آموزش دیدن و آزمونو مدرک و ....

من فقط مدیر دپارتمان PHP هستم و هر سیاستی که نهاد داشته باشه درمورد اعضا، بهم ابلاغ میشه و من پیگیری میکنم. فعلاً تا یک هفته تمام اعضای دپارتمان PHP وقت دارن رزومه هاشون رو در قالبی شبیه http://www.barnamenevis.ir/Resume.pdf تحویل بدن. هر کسی هم تحویل نده اکانتش غیرفعال میشه.

یه پیشنهاد.اگه آقای نیرومند قبول کردن واسه شروع از آکادمیشون کمک بگیرید واسه سروسامون دادن کسانی که آموزش دیدن و آزمونو مدرک و ....
    اقای نیرومند خیلی کارش درسته. والا برای اولین نشست تو اصفهان تلفنی ازشون دعوت کردم اما کار داشتند نیامدند.
    باید بریم جلو بعد سرو سامان دادن ها ببینیم چه زمینه هایی برای همکاری و حضور ایشون پیش میاد

آقای سعید پاسالاری https://barnamenevis.org/member.php?127245-saeidpsl
    از کویت هست. دوست صمیمی من و داداشمه.
    مثل اون هم چند نفری هم میشناسم که محسن جان خیلی کارشون درسته.
    اونا هم میتونند این آموزش ها و تولید کنند.
    اگه مجموعه اموزش بود میزاریم تو پکیج ها
    اگه کوتاه بود میزاریم تو سامانه دانلود ایران نهاد.

من فقط مدیر دپارتمان PHP هستم و هر سیاستی که نهاد داشته باشه درمورد اعضا، بهم ابلاغ میشه و من پیگیری میکنم. فعلاً تا یک هفته تمام اعضای دپارتمان PHP وقت دارن رزومه هاشون رو در قالبی شبیه http://www.barnamenevis.ir/Resume.pdf تحویل بدن. هر کسی هم تحویل نده اکانتش غیرفعال میشه.
    فایل word رزومه هم قرار دادم.
    که بتونید ادیت کنید و بفرستید.
    سیستم عضویت
    این فایل کامل نیست. اما تا حدودی استاندارد های رزومه نویسی و رعایت کرده.
    هم بعضی پیزهاش مثل مدارکش زیاده هم شاید یک چیز هایی و نداشته باشه.
    برای همین تو تاپیک سیستم عضویت از همه خواستیم و میخوایم که به تکمیل این فایل کمک کنند.
    شاید نیاز باشه فایل رزومه اعضای PHP با فایل رزومه طراحا فرق کنه.

اما دوند کار انشا الله در ادامه اینه که این فایل فقط یک پیش نویس هست تا مدیر دپارتمان بتونه بفهمه تا به قبل از آشنایی اون عضو با ایران نهاد چه سوابقی داشته این فرد.
    انشا الله در ادامه به پروفایل ها امکان درج مدارک تحصیلی و مدارک حقیقی و افزودن شماره تماس ها و شماره حساب های بانکی م داشته باشیم.
    ازین به بعد کمتر حرف میزنیم بیشتر کار میکنیم

http://www.i-nahad.ir/attach/sample.rar

کاربر دائمی آواتار leaping
    محل زندگی
    تهران از سنندج

من از اول بحثهاتون داشتم این تاپیک رو دنبال میکردم و با اینکه نه عضوی از ایران نهاد هستم و نه قراره که باشم بسیار خوشحالم که همه چیز حل شد.آفرین تبریک میگم.بلاخره دارین تیم میشین
    ----------------------------
    اما دوستان نهادی در زمینه پرداخت های ارزی و به زودی برای گرفتن درگاه پرداخت ارزی هر خدمتی از دستم بر بیاد بنابر کار شرکتی خودم در خدمتون هستم و خوشحال میشم کمکی بکنم اگه از دستم بر بیاد.
    ---------------------------
    موفق باشید

آقای آقاجانی اعضا و شاگردان خودشو داره و به امید خدا تا چند ماه دیگه برنامه های حرفه ای و تیمی خوبی رو شاگردانش بیرون میدن
    همونطوری که آقای شهرکی و یا آقای جنتی آموزش های پرباری رو ارائه دادن و در پی تهیه پکیج پیشرفته هستن و با زدن تاپیک توی برنامه نویس شاگرد رو پشتیبانی و در رفع اشکال یاری می کنن ایشون هم از توی سایتش این کار رو انجام میده و هر کسی مجموعه رو بخره به عنوان کاربر ویژه شناخته میشه و می تونه تاپیک رفع اشکال باز کنه و تاپیک های دیگر کاربران رو ببینه و ایشون و مدیران جوابگو هستن
    ایشون هم آموزشهای بعدیشون رو توی همون سایت قرار می دهد و فقط کاربرانی که عضویت ویژه هستند می توانند آموزش هارو دانلود کنند و تاپیک رفع اشکال بزنند
    ایشون از کپی شدن مجموعه شون راضی نیستند همونطور که آقای شهرکی و آقای جنتی راضی نیستند ولی هر کسی کپی کرد از پشتیبانی و رفع اشکال خبری نیست

اقای شهرکی مجددا پکیجا با تخفیف ایران نهاد عرضه میشن؟

اولویت شرکت دادن اعضا در پروژه های اولیه ایران نهاد
    http://blog.i-nahad.ir/

نقل قول نوشته شده توسط saeed-71 مشاهده تاپیک
    اقای شهرکی مجددا پکیجا با تخفیف ایران نهاد عرضه میشن؟
    هر چیزی که ازطریق سایت نهاد به فروش برسه تخفیف داره برای اعضا. تا وقتی که مستقل ارائه میشه تخفیفی نداره. درمورد همکاری پکیجها هروقت به توافق رسیدیم تو سایت گذاشته میشه.

اعضای محترم دپارتمان PHP فقط تا تاریخ 23 شهریور وقت دارین رزومه خودتون رو در قالب مشخص شده به d.php@i-nahad.ir ارسال کنید. این مهلت قابل تمدید نیست و هر کسی نفرسته اکانتش غیرفعال میشه. به همه دوستانتون که احتمال میدین تاپیکو نخونن اطلاع بدین. البته پیامک هم ارسال خواهد شد.

جناب شهرکی وضعیت ثبت نام از طریق سایت i-nahad.ir صورت میگیره یا براتون باید email بزنیم ؟

نقل قول نوشته شده توسط arash691 مشاهده تاپیک
    جناب شهرکی وضعیت ثبت نام از طریق سایت i-nahad.ir صورت میگیره یا براتون باید email بزنیم ؟
    ثبت نام از طریق سایت ایران نهاد انجام میگیره دوست عزیز.
    http://www.i-nahad.ir/i-Register
    منتها تایید اون کمی زمان بر هست.
    48 نفر تا به این لحظه تو صف هستند
    143 نفر تایید شده و 6 نفر غیر فعال هستند.
    خوشحال میشیم شما هم اضافه بشید به ما

سیستم شما به عکسی که بنده برای اپلود قرار میدم خطا میگیره ... وگرنه چند بار برای عضویت بنده اقدام کردم

سیستم شما به عکسی که بنده برای اپلود قرار میدم خطا میگیره ... وگرنه چند بار برای عضویت بنده اقدام کردم
    چه خطایی میده ؟

من فقط مدیر دپارتمان PHP هستم و آقای حسین زاده مدیر ایران نهاد هستن. بعد از عضویت هر صحبتی درمورد دپارتمان PHP داشتین در خدمتم. درمورد سایر مسائل از من سؤال نپرسید. با تشکر

یک روز از مهلت هفت روزه دوستان PHP کار برای ارسال رزومه گذشت و هنوز هیچ کسی اقدام نکرده. بعداً گلایه ای نباشه.

صفحه 61 از 66 اولاول ... 11515960616263 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: تشکیل گروه برنامه نویسان php برای عرضه نرم افزارهای open source
    نوشته شده توسط dousti_design در بخش PHP
    پاسخ: 28
    آخرین پست: سه شنبه 28 آبان 1392, 11:23 صبح
  2. معرفی یک نرم افزار برای برنامه نویسان VB
    نوشته شده توسط Voldemort در بخش VB.NET
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 06 تیر 1382, 00:08 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار