مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما درباره تشکیل چنین نهادی چیست؟

رای دهنده
383. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • مفید است

326 85.12%
  • نظری ندارم

12 3.13%
  • بی نتیجه است

45 11.75%
صفحه 52 از 66 اولاول ... 242505152535462 ... آخرآخر
نمایش نتایج 2,041 تا 2,080 از 2601

نام تاپیک: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

کاربر دائمی آواتار engmmrj
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

دوما : اگر یکم دقت کنید شما همینارو توی notepad بزنید همین شکلی می شه پس اونا هم این مشکل رو دارند.
    به این کار میگن توجیح یک کار اشتباه !
    بهرحال اگر خیلی دوست دارید بگید سیستم مشکل داره شما خودتون سیستم رو می نوشتید که این مشکلات هم نباشه.
    تا وقتی میشه از اسکریپت های آماده استفاد کرد چرا بیایم از اول اینکارو انجام بدیم ! به قول استاد شهرکی تا وقتی یک چرخ داریم و اون چرخ دست کار می کند چرا بیایم اون چرخ رو دوباره اختراع کنیم ؟!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

مایکروسافت مشکل چپ چین راست چین نداره
    اسم این چیه؟!
    تا وقتی میشه از اسکریپت های آماده استفاد کرد چرا بیایم از اول اینکارو انجام بدیم ! به قول استاد شهرکی تا وقتی یک چرخ داریم و اون چرخ دست کار می کند چرا بیایم اون چرخ رو دوباره اختراع کنیم ؟!
    می بینیید که چرخ ساخته شده یخوره مشکل داره! حالا اگر شما اجازه بدید تو ورژن بعدی چرخمون رفع مشکل بشه آگر نمی دید که هیچی !

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط amin0256 مشاهده تاپیک
    اسم این چیه؟!

می بینیید که چرخ ساخته شده یخوره مشکل داره! حالا اگر شما اجازه بدید تو ورژن بعدی چرخمون رفع مشکل بشه آگر نمی دید که هیچی !
    بهتره شخص اشتباه کننده جواب بده نه شما !

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

نقل قول نوشته شده توسط engmmrj مشاهده تاپیک
    بهتره شخص اشتباه کننده جواب بده نه شما !
    بنده عرض کردم،دیشب یکسری مشکلات پیش اومد و این مورد رو فراموش کردیم؛حالا شما با این قضیه کنار بیا،تا بعدا این مشکل رو برطرف کنیم.
    اگر هم کنار نمیای و میخوای بحث بکنی،ازمون نده،من به رضا میگم شمارو به عنوان یک فوق حرفه ایی معرفی بکنه و بگه که ایشون نیاز به ازمون نداشتن و نفر اول ازمون اعلام هستند
    ی سری سوالات نیاز RTL و یک سری ها LTR دارند،این مورد رو پیش بینی نکردیم و نمیدونستیم.
    نسخه بعد درست میشه.

آقا موقع آزمون با firebug توی source code بگردید دنبال کلاس .tblques و این رو بهش قابلیت direction:rtl بدید
    حل میشه مشکل

محل زندگی
    تهران

سوال 69 جوابش بین گزینه ها نیست !

من نشستم تستا را زدم بعدش اتمام ازمون که زدم پرت شدم بیرون :|‌:|‌:|

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

نقل قول نوشته شده توسط vahid78 مشاهده تاپیک
    من نشستم تستا را زدم بعدش اتمام ازمون که زدم پرت شدم بیرون :|‌:|‌:|
    سیستم مثه خودم مقداری عصبیه ! شما ببخش
    اطلاعات ثبت شده،نگران نباشید

یه سری مشکلات واقعا ابتدایی در آزمون بود که امیدوارم دیگه نبینیم این مشکلات رو.
    بعد از ثبت نهایی به صفحه لاگین برگشتم اما خوب دوستمون میگه اطلاعات ثبت شده.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

دوستان پس از تموم شدن آزمون با زدن رمز خودشون می تونن چک کنن که ثبت شده یا نه!

کاربر جدید
    محل زندگی
    زاهدان

سلام، چرا ادم باید هر روز تاپیک رو بخونه ؟ واقعا چرا؟؟چند روز پیش که تاپیک رو خوندم نوشته بودیدهر کس خواست روز جمعه هر ساعتی میتونه شرکت کنه؟
    من تازه از مسافرت اومدم وقت نکردم 2 صفحه اخر تاپیک رو بخونم، من به امید اینکه میتونم هر ساعت که خواستم شرکت کنم ساعت 5 به نت وصل شدم و میبینم وقت ازمون تموم شده، نمیتونستید حداقل توی اس ام اس ها بگید زمان ازمون تا ساعت 4 هست فقط گفتید شروع ازمون ساعت 12؟ من از کجا باید میدونستم نظرتون عوض میشه؟

کاربر دائمی آواتار thacker
    محل زندگی
    اکباتان

راست میگه...
    منم 10 دقیقه به 4 اومدم تند تند چند تا سوال جواب دادم و تا آخرشو نخوندم

کاربر دائمی آواتار dousti_design
    محل زندگی
    زنجان - تهران

من هم ساعت حدود 1 کار فوری برام پیش اومد رفتم. سوالای آخر بی پاسخ موند.
    به نظر من http://notice.itadmins.ir/ رو آپدیت نگه دارید همه نیان اینجا تو تاپیک داستان بخونن! با این همه spam

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://reza.biz

سلام دوستان
    تاریخ آزمون تا ساعت 24 امشب تمدید شد .
    کسانیکه لاگین کرده بودند و پاسخی ثبت نشده بود ، دوباره میتونن آزمون بدن .
    5 نفر از کاربران هم به بیش از ده سوال پاسخ نداده بودند ، اگر تمایل داشتند پیغام بدند تا دسترسی بدم دوباره بتونن آزمون بدن .
    با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی

نام ها کاربری
    NOVINSITE24

RZG1368

SMSOFTBPT

با بنده تماس بگیرن از طریق پیام خصوصی .

کاربر تازه وارد آواتار mahdirabbani
    محل زندگی
    اصفهان

از کجا بدونیم ثبت شده یا نه؟

نقل قول نوشته شده توسط mahdirabbani مشاهده تاپیک
    از کجا بدونیم ثبت شده یا نه؟
    رمزتو بزن دوباره وارد شو.میگه قبلا شرکت کردی

محل زندگی
    اصفهان

والا من پس از آزمون یه بار رمز را زدم وارد شد و یه بار دیگه زدم گفت شما قبلا آزمون داده اید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

ببینید دوستان
    وقتی شما وارد ازمون میشید با ازمون میدید یا نمیدید.اگر ندادید ( اتمام ازمون نزدید)
    دیگه مجاز به ورود دوباره نیستید.
    توی امتحانات مدرسه، دانشگاه،اگر برگه سفید بدید، دوباره میزارن امتحان بدید؟
    ادعا هم نکردیم بی نقص بوده کارمون،اما انتظار داریم شما کمک کنید تا کوبیدن، ماهم بلدیم بکوبیم، چه بسا بهتر از شما.
    پس اگر موردی هست، به اقای شیخله یا من اطلاع بدید.

سلام
    من هم سوالات رو جواب دادم و اتمام آزمون رو زدم . مجددا برای یکبار آزمون باز شد و هیچ کدام از جواب های من ثبت نشده بود و برای بار دوم دیگه باز نشد

کاربر دائمی آواتار navid3d_69
    محل زندگی
    تهران

امتحان بعد نبود فقط مشکل rtl بود که اونم یه جورایی می شد حل کرد ولی اطلاع رسانی ضعیف بود من دیشب ساعت 11:15 دقیقه تازیه فهمیدم امتحانه و با رضا صحبت کردم امتحان دادم توند توند هی هم میگفت زود بده سشن بسته نشه : دی ولی خوب بود باید برای بعد ها سعی کنیم که بهتر بشه حتما

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

با سلام
    آقا نتایج چی شد؟

کاربر دائمی آواتار sh.n.n786
    محل زندگی
    ?

اما انتظار داریم شما کمک کنید تا کوبیدن، ماهم بلدیم بکوبیم، چه بسا بهتر از شما.
    آهان, فکر کنم یادت اومد همینو میخواهستم بشنوم

کاربر دائمی
    محل زندگی

دوستانی که میخوان بدونن نتایج آزمونشون چه طور بوده ایمیلشون رو با پیغام خصوصی بفرستن برام

نیازی نیست. فردا ایمیل همه اعضا رو در اختیار مدیران دپارتمان مربوطه میگذارم.

دقیقا از ساعت ۱ که آزمون شروع شد تا ۳:۳۰ ظهر من داشتم تست ها رو میزدم.در پایان ثبت هم زدم و اومدم به صفحه لاگین.
    امروز که به آقا رضا پیغام دادن میگن امتحان شما ثبت نشده.

سلام
    عکس پرسنلی هم فرستادم
    اما هیچ ایمیلی دریافت نکردم

ایمیل نمیاد. اطلاعات براتون پیامک میشه. اگه دریافت نکردین، شاید بخاطر این باشه که پیامک تبلیغاتی رو روی خطتون غیرفعال کردین.

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    ایمیل نمیاد. اطلاعات براتون پیامک میشه. اگه دریافت نکردین، شاید بخاطر این باشه که پیامک تبلیغاتی رو روی خطتون غیرفعال کردین.
    غیرفعال بود
    فعال کردم
    پیامک زدم
    بعد پیامک اومد که عکسو ایمیل کن
    بعد که عکس پرسنلی رو فرستادم دیگه هیچی دریافت نکردم

مجدداً ارسال شد.

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    مجدداً ارسال شد.
    ممنون
    انجام شد

محل زندگی
    اصفهان

پس نتیجه ی آزمون چی شد؟

کاربر دائمی
    محل زندگی

مهرداد جان ، شما بیا یه جاشو درست کن .
    اگر قراره چیزی هماهنگ بشه شما زحمتشو بکش .
    در مورد آزمون هم به پیشنهاد آقا سبحان اینترنتی برگذار شد و اسکریپتشو خودشون نوشتن که البته ضعف هایی داشت .
    بنده در جریان بودم که ایشون مشغله زیادی داشتن بهرحال پیش اومده دیگه.
    حد اقل تجربه برگزاری 100 تا ازمون شهری دارم با برنامه تستا
    :)

در ضمن شما هم جزو هیئت مدیره هستید ، پس بهتره شمام یه حرکتی انجام بدید .

متأسفانه این هفته تماماً درگیر راه اندازی شرکت بودم و چند جا صحبت کردم تا اینکه بالأخره توی برج IT شیراز یکسری صحبتها شد و مکان مناسب و درخور شأنمون بود ولی در آخرین لحظه گفتن باید تا آخر این هفته صبر کنیم تا قیمت جدید رو از دفتر تهران استعلام کنن و همینجوری با همون قیمت قبلی قرار بود حدود 7 میلیون تومان پول پیش بدیم که گویا قراره بیشتر هم بشه. لطفاً اجازه بدین یکم ذهن خودم شخصاً آروم بشه و شرکت شیراز رو راه بندازیم. بنده به نوبه خودم قول میدم این ناهماهنگیها کم بشه. البته تو این مدت بیکار ننشستم و کارهای قسمت عضویت سایت نهاد که قوانین قراره داخلش قرار بگیره و اعضا بتونن حق عضویت رو پرداخت کنن و پیگیریهای لازم رو انجام بدن و بتونن در هر لحظه، گزارش حق عضویتها و میزان مشارکتشون در سود شرکت و... رو پیگیری کنن رو انجام دادم تا روال ثبت نام دیگه از این پیچیدگی خارج بشه و همه چیز مکانیزه بشه. ازطرفی با یک وکیل خبره در زمینه مسائل شرکتها و ادارات هم صحبت کردم و قراره بعنوان وکیل و مشاور حقوقی نهاد، باهامون همکاری داشته باشن. قبول دارم که آزمون اون طوری که باید، برگزار نشد. من آزمون رو ندیدم چطور برگزار میشه یا کدش به چه صورته ولی حداقل نظر شخصی من این بود که به دلیل طولانی بودن زمان برگزاری آزمون، یک فکری برای Expire نشده Session کاربران بشه چون گویا فقط کسانی که Session اونها منقضی نشده تونستن آزمون بدن. ازطرف دیگه ضرورتی نداره که تا وقتی فرد، دکمه پایان آزمون رو با موفقیت کلیک نکرده، دیگه نتونه وارد سیستم بشه. درواقع وظیفه ماست که جلوی کپی شدن سؤالات رو با هر روشی که صلاح میدونیم بگیریم (مثلاً تبدیل به عکس کنیم تا مشکل RTL و... هم از بین بره). اما بهرحال اولین تجربه برگزاری آزمون بود و خوب بعنوان شروع، خیلی هم بد نبوده. پیشنهاد من اینه که چون هدف آزمون، تعیین سطح و اعلام نمرات توی بورد و اعلان عمومی نیست و صرفاً میخوایم بدونیم تو چه زمینه هایی نیاز به آموزش هست و تو چه زمینه هایی تخصص کافی رو اعضا دارن که پروژه بهشون بدیم، اعضا بتونن تا وقتی که با موفقیت نتیجه شون ثبت نشده، هر چند بار که بخوان وارد آزمون بشن و البته ترتیبی اتخاذ بشه که هربار، سؤالات متفاوت یا حداقل ترتیب گزینه ها تغییر کنه.
    شما هم آقا مهرداد عزیز، لطفاً مثل گذشته صبور باشین. من که مثلاً مدیرعامل هستم، هنوز نسخه اساسنامه به دستم نرسیده (البته دیدم و امضا کردم ولی نسخه اصلی دست آقای زراسوند هست که بخاطر بدنیا اومدن دخترشون، چند روزی در دسترس نیستن). ببینید این مسائل بالأخره خواه ناخواه پیش میاد و نباید بخاطر چنین مشکلات کوچکی، کلاً همه چیز رو بهم بریزیم. ضمناً پیشنهاد میکنم این حرفها رو توی Notice مطرح کنید. اعلام عمومی اونها وجهه خوبی نداره.
    اون عبارت «یا من یا آقا مهرداد» که از بنده نقل قول کردین رو هم بخاطر این بیشتر بکار میبرم که درحال حاضر سه نفر هیئت مؤسس داریم که کارها باید با هماهنگی اونها انجام بشه و آقای زراسوند همونطور که گفتم، چند روزی Not Responding هستن و کارها باید با بنده یا شما هماهنگ بشه. هیئت مدیره که متشکل از مدیران دپارتمانهاست، هنوز به هماهنگی لازم نرسیدن چون مشغول برگزاری آزمون و کسب شناخت از اعضای خودشون هستن. ازطرف دیگه یک گلایه از اعضای محترم هم باید داشته باشم. اینهمه ما رو متهم به کم کاری میکنید، کدوم یکی از اعضا ایده هاشون رو مطرح کردن؟ آقای ناطقی فایل ایده های اعضا رو برام فرستادن و تو این مدت بجز اونهایی که توی شیراز صحبت شد، فقط دو تا ایده مطرح شده که یکیش اینقدر فضایی و توی شرایط مدینه فاضله بوده که با چندتا شرکت و برنامه نویس خارجی توی کانادا و امریکا و استرالیا و... هم که صحبت میکردم، میگفتن این پروژه رو اگه توی دانشگاه هاروارد و بوستون و استانفورد و... هم بخوایم اجرا کنیم، 10 سال زمان میبره! یکی دیگه هم تا حالا حداقل بیش از 20 مورد رو خودم سراغ دارم که توی همین ایران خودمون اجرا شده.
    آقا مهرداد، شما هم مثل بنده عضو هیئت مؤسس هستین. اگه احساس میکنید کاری اشتباهه، دخالت کنید. نرم افزار تستا رو در اختیار دپارتمانها بگذارین و مقید کنید با اون نرم افزار آزمون برگزار بشه. من نمیگم نرم افزار آزمون طراحی شده واقعاً ناکارآمد بوده چون از نزدیک شاهد زحمتهای آقا سبحان بودم و همینجا رسماً ازشون تشکر میکنم چون حداقل بیکار ننشستن و قطعاً اگه اعلام میشد نرم افزار بهتری آماده داریم، وقتشون رو صرف این کار اونهم رایگان نمیکردن. توی نشست شیراز صحبت آزمون بود. چرا اونجا صحبت نکردیم/نکردین که چنین نرم افزاری آماده هست؟ چرا بعدش که قرار شد آزمون طراحی بشه و آقا رضا گفتن سبحان داره روش کار میکنه، همونجا نخواستین با TeamViewer ببینید نرم افزار چطور کار میکنه و کارآمد هست یا باید تستا رو بجاش بگذاریم؟ ازطرف دیگه، چرا دپارتمانها از هیئت مؤسس نپرسیدن که ما میخوایم آزمون برگزار کنیم، شما نرم افزار دارین یا خودمون طراحی کنیم؟ مگه هیئت مؤسس فقط کارش دوندگیهای اداریه؟ ما که تا حالا حدود 30 میلیون تومان خرج کارهای اداری و... کردیم و احتمالاً برای دفتر شیراز هم 10 میلیون دیگه باید بدیم و اینکار رو حتماً انجام میدیم چون به راهمون ایمان داریم، فوقش اینه که یکی دو میلیون دیگه میدادیم و نرم افزار کاملی که از قبل نوشته شده رو میخریدیم یا میدادیم برحسب نیازمون بنویسن.
    بخدا خسته شدم از بس گلایه یکطرفه شنیدم. باور کنید ما هم دل پُری داریم ولی چیزی نمیگیم چون میگذاریم به حساب اول راه بودن ولی صبر هم حدی داره دیگه. دیگ صبر ما خیلی بزرگه ولی همه میدونن که دیگ بزرگ اگه سر بره یا بترکه، آسیبش خیلی بیشتر از دیگچه هاست (به کسی بر نخوره، قصد توهین ندارم). از یکطرف میگین چرا کار پخته نیست و هیچ چیزی معلوم نیست و ازطرف دیگه بجای اینکه بگذارین تمرکزمون روی برنامه ها باشه، باید هرروز به تاپیک سر بزنیم ببینیم کسی محیط تاپیک رو به خنده بازار تبدیل نکرده باشه. اعضایی که مشکلات رو میدونن چیه، میان میگن چی شد؟ چیکار کردین؟ چرا کاری نمیشه و اونوقت یک عده هم که منتظر فرصت هستن، میان رو اعصاب بقیه اسکی میرن و همه رو دلسرد میکنن. اونوقت ما هم که باید تمام وقت دنبال راه اندازی شعبه و کارهای قانونی و حقوقی و این حرفها باشیم، باید بیایم بشینیم دوباره روضه بخونیم و دلداری بدیم که آقا درست میشه. خانم اینطوری که بنظر میاد نیست. بخدا برنامه داریم. آقایون/خانوما هر کسی ذره ای در اهداف نهاد شک داره، بسلامت. شده فقط هیئت مدیره و هیئت مؤسس باقی بمونن، این نهاد راه میفته. هرکی میخواد بره، جلوشو نگرفتیم. به هیچ کس هم نمیگیم کی مونده و کی رفته. ولی خواهشاً هرکس موند، دیگه رو اعصاب نباشه.
    تو این هفته حداقل به 15-10 جای مختلف تو شیراز سر زدم برای مکان مناسب شرکت که درخور وجهه نهاد باشه و ازطرفی سکوت لازم برای تولید پکیجهای آموزشی رو داشته باشه. خدا شاهده هرجا هم رفتم صحبت کردم گفتم آقا پولش مهم نیست. کیفیت فضا مهمه که اگه پس فردا خواستیم اعضای نهاد رو دوباره تو شیراز جمع کنیم، دنبال سالن نباشیم و فضای شرکت خودمون اتاق کنفرانس و... داشته باشه. با مؤسسه رسانه های دیجیتال به توافق رسیدیم برای همکاری. با دانشگاهها و شوراهای شهر داریم صحبت میکنیم (به لطف خانم جعفری) که آموزشهای تخصصی دانشجویان و کلاً بحث جامعه الکترونیک که دولت دنبالشه رو به نهاد بسپرن. میخوایم با سرعت به سمت این اهداف بزرگ حرکت کنیم، اونوقت برخی اعضا تحمل یکسری مشکلات جزئی توی اولین آزمونی که برگزار کردیم رو ندارن. آقا بخدا اولین آزمون سازمان سنجش کل کشور هم منظم نبود.
    -----
    خسته ام. خسته تر از همیشه. چه آخر شبی ساختین برامون خداییش. دم همه تون گرم. خوب خستگی رو از تن آدم در میارین!
    آخرین ویرایش به وسیله MMSHFE : سه شنبه 08 بهمن 1392 در 02:07 صبح دلیل: درد دل

تقسیم کار بشه
    مسولیت سپرده بشه
    مسئولیت ها سنگین و وقت گیر به دوش همه ما سپرده بشه

کارهای ثبتی و قوانین قبل از ثبت یا اقدام دفتری محضری با هیئت موسس مشورت بشه
    هماهنگی ها بیشتر بشه
    تصمیم ها گروهی گرفته بشه
    نظرخواهی بشه
    انشا الله
    همه چیزحل میشه
    چیزی که داره از ا هدر میره زمان و اعتبارمون هست
    شک نکنید اونقدری که من به فکر این نهاد بودم و هستم کمتر کسی بوده و هست
    پس حرف های من نشونه اعتراض یا عجله نیست
    حس میکنم مشکل هست و بین کردم

صبر پیشه میکنم انش الله حل بشه مسائل

انشا الله مسائل رفع بشه
    فک کنم وقتش باشه یک بخش اضافه کنیم به notic که یک دیوار عمومی باشه که همه بتونند پست بفرستند
    این تاپیک هم اگه دسترسی دارید و اجازه میدند یک خروجی ازش بگیریم و واسه همیشه قفل بشه و فقط یک سری اهداف و لینک های ارتباطی ازش باقی بمونه و یک history بمونه از ایران نهاد

برای اضافه کردن این بخش ها هم خودم اقدام میکنم سورس notic و نمیدونم از کی باید بگیرم تا شروع به کار کنم
    موافق هستید ؟

سورس لازم نیست چون قراره بازنویسی بشه. مستندات و توضیحات لازم (و اگه نیاز بود، سورس کد) رو از آقای ناطقی تحویل بگیرین (شناسه کاربری sh.n.n786) ترجیحاً با Yii بنویسید (اگه نشد هم مهم نیست - ولی Documentation کامل داشته باشه که بعداً سر فرصت با Yii بازنویسی بشه).

کاربر دائمی آواتار dousti_design
    محل زندگی
    زنجان - تهران

نقل قول نوشته شده توسط $ M 3 H R D A D $ مشاهده تاپیک
    انشا الله مسائل رفع بشه
    فک کنم وقتش باشه یک بخش اضافه کنیم به notic که یک دیوار عمومی باشه که همه بتونند پست بفرستند
    این تاپیک هم اگه دسترسی دارید و اجازه میدند یک خروجی ازش بگیریم و واسه همیشه قفل بشه و فقط یک سری اهداف و لینک های ارتباطی ازش باقی بمونه و یک history بمونه از ایران نهاد

برای اضافه کردن این بخش ها هم خودم اقدام میکنم سورس notic و نمیدونم از کی باید بگیرم تا شروع به کار کنم
    موافق هستید ؟
    مهرداد جان کمک خواستی بهم بگو

نقل قول نوشته شده توسط dousti_design مشاهده تاپیک
    مهرداد جان کمک خواستی بهم بگو
    چشم حتما
    کسی هست phonegap کار کرده باشه ؟

صفحه 52 از 66 اولاول ... 242505152535462 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: تشکیل گروه برنامه نویسان php برای عرضه نرم افزارهای open source
    نوشته شده توسط dousti_design در بخش PHP
    پاسخ: 28