مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما درباره تشکیل چنین نهادی چیست؟

رای دهنده
383. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • مفید است

326 85.12%
  • نظری ندارم

12 3.13%
  • بی نتیجه است

45 11.75%
صفحه 50 از 66 اولاول ... 40484950515260 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1,961 تا 2,000 از 2601

نام تاپیک: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

نقل قول: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

نقل قول نوشته شده توسط qartalonline مشاهده تاپیک
    آقای شهرکی الان دپارتمان کدنویسی سمت کلاینت فایل صفحه اول نهاد رو کد کنن یا نه؟
    این فایل در اختیار من هستش.http://mrpm.ir/iNahad_Pakage.rar

یه توضیح کوچیک بدم در این رابطه:

grid بندی بر اساس grid بندی بوت استرپ هست برای تسریع در انجام کار
    اما بقیه ی چیزاش کد نویسی شخصی هست
    مشکلات ریز زیاد داره و این فقط طرح اولیه هست برای تایید ظاهری توسط افراد ذی ربط
    در صورت تایید بیشتر باید روش کار بشه

کاربر دائمی آواتار Jarvis
    محل زندگی
    Esfahan

ببینید من اینو بیشتر روی رنگبندی هاش کار کردم ... متاسفانه اون نسخه ای که خودم RTL کرده بودم و به خوبی کار میکرد پاک شده ... من مشکلی با دستکاری فریمورک ندارم...
    اگه آقای پورمحمد میخوان خودشون تولید کنن خیلی هم خوبه ... فقط مسئله ای که به دپارتمان ما مربوط میشه رنگ ها هست!
    بنده فریمورک رو به آقای پورمحمد دادم ... دیگه خودشون میدونن .. ریش و قیچی دست خودشون!
    فقط رنگ ها رو بزارید سر جاش باشه

در کل حرف سامان و استاد شهرکی رو گوش کردم!

سلام
    ببخشید که من این سوال رو میکنم. در صورتی که من عضو نهادتون بشم و یک سری اطلاعات مثل عکس پرسنلی رو ایمیل کنم در چه صورت میتونم اطمینان داشته باشم که اطلاعاتم محفوظ میمونه ؟
    (البته ببخشید که این رو پرسیدم و اصلا قصد توهین به کسی را ندارم)

محل زندگی
    Esfahan

صفحه ی نهاد در لینکد-این :
    http://www.linkedin.com/company/iran-nahad

همونطور که نهاد به شما اطمینان میکنه و آموزشهایی که قراره به بقیه بفروشه رو رایگان در اختیار شما میگذاره و مطمئنه که شما در اختیار دیگران نمیگذارین، شما هم به نهاد اطمینان میکنید و اطلاعاتتون رو در اختیار میگذارین. البته دقت کنید که خیلی از اطلاعات رو ناخواسته همه جا وارد میکنیم (مثل فرمهای ثبت نام و...) و نمیدونم چرا وقتی به نهاد میرسه، همه حساس میشن. حالا نکته جالب اینجاست که اکثراً آقایون بیشتر از خانمها با ارسال عکس مشکل دارن! بهرحال باید یک اعتماد دوطرفه برای همکاری وجود داشته باشه و اگه اعتماد ندارین، ازطرف ایران نهاد، بدون تعارف و ناراحتی عرض میکنم که اجباری به عضویت نیست.

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    همونطور که نهاد به شما اطمینان میکنه و آموزشهایی که قراره به بقیه بفروشه رو رایگان در اختیار شما میگذاره و مطمئنه که شما در اختیار دیگران نمیگذارین، شما هم به نهاد اطمینان میکنید و اطلاعاتتون رو در اختیار میگذارین. البته دقت کنید که خیلی از اطلاعات رو ناخواسته همه جا وارد میکنیم (مثل فرمهای ثبت نام و...) و نمیدونم چرا وقتی به نهاد میرسه، همه حساس میشن. حالا نکته جالب اینجاست که اکثراً آقایون بیشتر از خانمها با ارسال عکس مشکل دارن! بهرحال باید یک اعتماد دوطرفه برای همکاری وجود داشته باشه و اگه اعتماد ندارین، ازطرف ایران نهاد، بدون تعارف و ناراحتی عرض میکنم که اجباری به عضویت نیست.
    ممنون از پاسختون ولی همون طور که گفتم اصلا قصد توهین نداشتم ... شما خودتون تو جامعه ایران زندگی میکنید پس درک کنید که نگرانی هایی به وجود میاد.
    من خودم حتما عضو خواهم شد و تنها چیزی که باعث میشه اعتماد کنم شخصیت شماست که علم و دانشتون و مهم تر زمانتون که برای کمک به دیگران میذارید.

میدونم دوست عزیز. صحبت توهین و این چیزها نیست. من هم در پاسخ سؤالتون گفتم که نهاد خیلی بیشتر از اعضا داره بهشون اعتماد میکنه و امکانات آموزشی و موقعیتهای درآمدزایی و وقت و... در اختیارشون میگذاره. پس مسئله اعتماد کاملاً دوطرفه است و اگه اعتماد و مسائل اخلاقی حاکم نباشه، هرچقدر هم راهکارهای قانونی و... بگذاریم بازهم راه گریز رو (بخصوص ایرانی جماعت) پیدا میکنن.

کاربر دائمی آواتار thacker
    محل زندگی
    اکباتان

جریان این عکس چیه ؟؟؟
    irannahad.jpg
    از دست رونالدو بد ناراحتیناااااااااا

نه آقا این عکسها رو همراه با قالب، آقا سامان تحویل دادن و همونطوری روی سایت گذاشتیم وگرنه ما دنبال کارهای نهاد خودمونیم. خوب و بد این بازیکنای فوتبال برای ما نون و آب نمیشه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

خب بهتره یکم در مورد برنامه ها صحبت کنیم.
    الان چه برنامه هایی در دستور کار داریم و الان چه برنامه هایی داره اجرا میشه و چه برنامه هایی برای اینده داریم
    وب سایت و سیستم نهاد الان در چه وضعیته اقای شهرکی ؟
    میخواستم ببینم این سیستم که داره پیاده سازی میشه،شامل سیستم مشابه سایت های فریلنسر هست ؟
    یا فقط جهت معرفی،دارین یک سیستم پیاده سازی میکنید ؟
    ==
    دوستان اگر موافق باشن؛5 شنبه شب رو دوره هم جمع بشین RaidCall

کاربر دائمی آواتار SadeghPro19
    محل زندگی
    بوشهر

با سلام
    بنده الان خواستم پایگاه خبری ایران نهاد (notice.itadmins.ir) رو چک کنم که فقط یه عکس نشون میده و دیگه هیچی نیست که بشه وارد شد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

در مورد raidcall ایده ی خوبیه! البته اگر 1تا 2 ساعت زود تر شروع بشه کر دیگه سر ساعت 8 شروع کامل کنیم.

در مورد سایت هم برا من که بالا اومد برا شما نمی دونم.

کاربر دائمی آواتار sh.n.n786
    محل زندگی
    ?

درود و ...

متاسفانه مسنجر RaidCall از شنبه همين هفته به نظر سازمان مصاديق محتواي مجرمانه ف ي ل تر شده.
    فعلا با يخ شكن وارد ميشه اما تيم برنامه نويسي مسنجر اعلام همكاري كردند.

اه

من الآن فقط دارم روی خود سایت اصلی که هدفش اطلاع رسانی و مدیریت اعضاست کار میکنم. کار روی i-notice قراره توسط اعضا بعد از پایان امتحانات انجام بشه که تا اینجا آخرین امتحان 12 بهمن بوده.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

با سلام
    آقای شهرکی اگر اجازه بدید من روی پروژه ی بوم آنلاین رو انجام میدم.
    یا خوب می شه یا بد ( انشالله خوب باشه)
    اگر خوب باشه که خدا رو شکر کمکی کردم. اگر هم راضی نبودید که می فهمم اشکالاتم کجاست برای پروژه های بعدی مشکلاتم رو حل می کنم.
    (در ضمن اگر پروژه بوم آنلاین رو دوستان دیگه بر عهده گرفتن هر پروژه ای که دوست دارید در خدمتم.)

راستش قرار بود من و آقا مهرداد روی این پروژه کار کنیم. ازنظر من اشکالی نداره. اگه آقا مهرداد هم موافق هستن، جزئیاتش رو از ایشون بپرسین و روی پروژه کار کنید. منتها اگه یک وقت خوب نشد (بعید میدونم) کمک میکنیم مشکلاتش رو خودتون رفع کنید.

آقا امین سن و سال زیادی ندارند اما خیلی مشتاق همکاری هستند
    و خیلی پیگیر که جای تقدیر داره
    بوم انلاین یکم تخصصی هست
    اما میتونند رو پروژه خوب نوتیس یا غیره کار کنند که دوستان دیگه هم بشند همکار ایشون
    دوستان اعلام امادگی کردند ؟ نمی خوان اعلام امادگی کنند ؟ بگن فلان رووز ما اوکی هستیم و استارت میزنیم
    یه قدم بگیریم کار جلو میره ...

کاربر دائمی آواتار dousti_design
    محل زندگی
    زنجان - تهران

نقل قول نوشته شده توسط $ M 3 H R D A D $ مشاهده تاپیک
    آقا امین سن و سال زیادی ندارند اما خیلی مشتاق همکاری هستند
    و خیلی پیگیر که جای تقدیر داره
    بوم انلاین یکم تخصصی هست
    اما میتونند رو پروژه خوب نوتیس یا غیره کار کنند که دوستان دیگه هم بشند همکار ایشون
    دوستان اعلام امادگی کردند ؟ نمی خوان اعلام امادگی کنند ؟ بگن فلان رووز ما اوکی هستیم و استارت میزنیم
    یه قدم بگیریم کار جلو میره ...
    والا من که چند روز بعد از نشست شیراز به جناب شهرکی و ناطقی پیام فرستادم و گفتم که روی yii تسلط نسبی دارم قبلا هم کار کرده بودم و آماده همکاری تو پروژه ها هستم. جناب ناطقی هم گفتن تا آخر هفته(چند هفته پیش بود) راجع به پروژه خبر میدن اما ظاهرا "آخر این هفته" نبوده منظورشون و "یه آخر هفته ای" رو گفتن

آقا ناطقی متأسفانه درحال حاضر توی شرکتی که من هم قبلاً باهاشون همکار بودم، دست تنها هستن و تمام مسئولیتهای پروژه های شرکت روی دوش ایشونه و بخاطر همین، فرصت آزاد کافی ندارن (حداقل تا دو هفته). توی این فاصله دوستان میتونن با بنده در ارتباط باشن و من درصورت نیاز، تلفنی با آقای ناطقی هماهنگ میکنم.

آقا ناطقی متأسفانه درحال حاضر توی شرکتی که من هم قبلاً باهاشون همکار بودم، دست تنها هستن و تمام مسئولیتهای پروژه های شرکت روی دوش ایشونه و بخاطر همین، فرصت آزاد کافی ندارن (حداقل تا دو هفته). توی این فاصله دوستان میتونن با بنده در ارتباط باشن و من درصورت نیاز، تلفنی با آقای ناطقی هماهنگ میکنم.
    فاصله ی دو هفته فاصله ی زیادیه.و حتما هم نیاز نیست کسی که وقت نمیکنه حتما پروژه دست اون باشه.الان دو هفتس آقای دوستی پیشنهاد همکاری دادن.خوب پروژرو بسپرید به آقای دوستی.حداقل اگه تا الان سپرده بودید فک کنم دو هفته جلو بودیم.بر فرض که ترس اینکه پروژه دست دوستان به مشکل بخوره باشه, بازم فرصتی یا چیزی رو از دست نمیدادیم.چون این پروژه کلا یکماه کسی قرار نبوده دستی بهش بزنه.
    دو هفتس صحبت بوم آنلاین شده.آقا مهرداد چقدش انجام شده؟اگه فولدرشم حتی نساختین خوب پس دو هفته رد شده دو هفته ی دیگم شاید وقت نشه اگه قرار نیست حالا حالاها شروع کنید بسپرید دست کسی که پیشنهاد داده.اگر از پسشم بر نیومد بازم چیزی از دست نرفته.چون برنامه ای هم تو این روزها نداشتین.ازون طرف به تجارب آقا امین اضافه میشه.ولی اگه می خواین شروع کنین خوب قضیه فرق داره.
    الان نهاد واسه چند نفر 80 درصد کاراش ایستاده؟چند نفر ازونایی که امتحان دارن قصد کمک کردنو دارن؟من خودمم نمیدونم.ولی خوب بود یه آماریم میداشتیم که چند نفر میخوان به نهاد کمک کنن.ازون چن نفر چند نفر امتحان دارن.آیا جایگزینی واسشون هست یا نه.همه امتحاناشون 12 بهمن تموم میشه؟یه سری افرادم هستن که مشکلشون امتحان نیست.مثل شهریار.حداقل اگه قراره دو هفته ی دیگه هم صبر کرد از الان بدونیم برنامه دو هفته ی دیگه چیه.چون باز سر دوهفته قرار بگیم کسایی که به این موارد تخصص دارن بیان جلسه ی آنلاین.این کارای کوچولو اما مهمو میشه الان انجام داد.
    این آمارها وقتی انجام شدو کسی پیدا نشد بعد می فهمیم فعلا پیگیر نباشیم.عجله ای واسه چک کردن تاپیک نداشته باشیم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

bidak جان اعصابت خورده؟!(شوخی)
    حالا از شوخی گذشته, من و آقا بیدک ( ببخشید که اسمتون یادم نیست!) اماده همکاری هستیم لطفا جزئیات رو به ما بگید تا شروع به کار کنیم.

نقل قول نوشته شده توسط amin0256 مشاهده تاپیک
    bidak جان اعصابت خورده؟!(شوخی)
    حالا از شوخی گذشته, من و آقا بیدک ( ببخشید که اسمتون یادم نیست!) اماده همکاری هستیم لطفا جزئیات رو به ما بگید تا شروع به کار کنیم.

شاید علت این ناهماهنگی این باشه که من به دوستان بد توضیح دادم یا حداقل به اندازه کافی روال کار رو روشن نکردم. ببینید دوستان، وظیفه آقای ناطقی تیم بندی کردن اعضا نیست. اتاق فکر فقط مسئولیت ثبت و تجزیه و تحلیل و پخته کردن و نهایتاً دسته بندی و اولویت بندی ایده ها رو بعهده داره و فهرست ایده ها رو در اختیار بنده و آقای حسین زاده و آقای زراسوند میگذاره تا بین اعضا توزیع کنیم. بنابراین لطفاً کسانی که آماده انجام پروژه هستن، با یکی از ما سه نفر در ارتباط باشن (البته آقای زراسوند بخاطر بدنیا اومدن دخترشون که احتمالاً امروز هست، دو هفته نیستن و آقای ناطقی هم بخاطر همین موضوع یکم دست تنها شدن توی شرکت و بنابراین با بنده و آقا مهرداد هماهنگ باشین. تا اینجا پس دو نفر از دپارتمان PHP اعلام آمادگی قطعی کردن:
    1- آقای دوستی
    2- آقای جوادی
    آقای موحد طبق نظر خودشون، فعلاً آمادگی انجام پروژه ندارن. اگه اشتباه کردم، بفرمایید تا اصلاح کنم.

کاربر دائمی آواتار sh.n.n786
    محل زندگی
    ?

درود و ...
    به خدا شرمندم ديگه نميدونم چطوري بايد از دوستان عذر خواهي كنم خداشاهده خونه 3 4 هفتس اينترنت ندارم تو شركت هم نميتونم كار رو دنبال كنم. لطفا اين كندي رو پاي بد حسابي نگذاريد، خودم از همه مشتاق تر بودم كه اين كار زودتر آماده بشه تو اين 2 3 هفته اي جناب شهركي تشريف بردن بد ترين روز هايي بوده كه تاحالا داشتم (دست تنهايي).
    اولين روزي كه نتم وصل شد مستندات Notice رو آماده ميكنم همراه با ايده هاي كمي كه دادين.
    هر ايده اي راجب به سامانه اطلاع رساني نهاد داريد به ايميل زير ارسال كنيد.
    sh.n.n786@gmail.com
    براي ساخت بهتره مدير بخش PHP هم يه مشورتي بشه ايشون تاحالا فكر كنم تونسته باشه چنتا برنامه نويس Yii جدا كنه.

(من تا آخرش هستم)

کاربر دائمی آواتار mostafa_shoakry
    محل زندگی
    فعلا که ساکن اردبیلم

دوستان یه سوال:
    یکی که می خواد عضو نهاد بشه حتما باید تو برنامه نویس عضو باشه؟

محل زندگی
    Esfahan

فکر کنم این بار سوم یا چهارم باشه که دارم اعلام آمادگی میکنم!
    من نظرم اینه که خوده شخص آقای شهرکی یه لیست از افرادی که میخوان همکاری کنن با تاریخ شروع همکاریشون تهیه بکنن
    یعنی بگیم آقای محمد صالحی مثلا از تاریخ 2/11/1392 موظف هستی با فلانی روی فلان بخش کار کنی
    فلان روز هم مهلت داری!
    من همین امروز آخرین امتحانم رو دادم.
    از امروز وقت آزادم خیلی بیشتره و میتونم همکاری بکنم
    دوستان یه لطفی بکنید سریعا با بقیه هماهنگ کنید که تا آخر همین ماه به خواست خدا بتونیم سایت نهاد رو بیاریم بالا...
    که از اول سال جدید دیگه نخوایم دغدغه ی سایت نهاد رو داشته باشیم.
    یا علی مدد

کاربر دائمی آواتار engmmrj
    محل زندگی
    تهران

شاید علت این ناهماهنگی این باشه که من به دوستان بد توضیح دادم یا حداقل به اندازه کافی روال کار رو روشن نکردم. ببینید دوستان، وظیفه آقای ناطقی تیم بندی کردن اعضا نیست. اتاق فکر فقط مسئولیت ثبت و تجزیه و تحلیل و پخته کردن و نهایتاً دسته بندی و اولویت بندی ایده ها رو بعهده داره و فهرست ایده ها رو در اختیار بنده و آقای حسین زاده و آقای زراسوند میگذاره تا بین اعضا توزیع کنیم. بنابراین لطفاً کسانی که آماده انجام پروژه هستن، با یکی از ما سه نفر در ارتباط باشن (البته آقای زراسوند بخاطر بدنیا اومدن دخترشون که احتمالاً امروز هست، دو هفته نیستن و آقای ناطقی هم بخاطر همین موضوع یکم دست تنها شدن توی شرکت و بنابراین با بنده و آقا مهرداد هماهنگ باشین. تا اینجا پس دو نفر از دپارتمان PHP اعلام آمادگی قطعی کردن:
    1- آقای دوستی
    2- آقای جوادی
    آقای موحد طبق نظر خودشون، فعلاً آمادگی انجام پروژه ندارن. اگه اشتباه کردم، بفرمایید تا اصلاح کنم.
    3 - آقای رجبی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

باسلام
    من الان آموزش yii رو دارم یاد می گیرم الان قسمت 7 هستم انشالله این پنجشنبه جمعه سعی می کنم تا قسمت 10 پیش برم تموم که شد پروژه ی نوتیس رو شروع کنم به انجام دادن؟

نقل قول نوشته شده توسط amin0256 مشاهده تاپیک
    باسلام
    من الان آموزش yii رو دارم یاد می گیرم الان قسمت 7 هستم انشالله این پنجشنبه جمعه سعی می کنم تا قسمت 10 پیش برم تموم که شد پروژه ی نوتیس رو شروع کنم به انجام دادن؟
    ببخشید پستم بی مورده
    از روی کدوم آموزش یاد میگیری؟

این آموزش : (لینک)

نقل قول نوشته شده توسط XPATRIOT مشاهده تاپیک
    فکر کنم این بار سوم یا چهارم باشه که دارم اعلام آمادگی میکنم!
    نه تو رو خدا مدیر دپارتمانمون هم آماده نباشه!

نقل قول نوشته شده توسط engmmrj مشاهده تاپیک
    3 - آقای رجبی
    بله اسم شما هم اضافه شد. جزئیات پروژه هایی که در اختیارتون گذاشته میشه رو براتون ایمیل میکنم. با دپارتمان گرافیک و کدنویسی سمت کلاینت هم باید در ارتباط باشین که اطلاعات تماس با مدیر دپارتمانهای مذکور رو هم براتون میفرستم.

اس ام اس ثبت نام فرستادم اما هیچ جوابی نیومده

ادیت: الان اومد تو بلک لیست بودم
    ایمیل هم الان میفرستم

شاید دریافت پیامکهای تبلیغاتی رو غیرفعال کردین؟

محل زندگی
    زنجان - تهران

آقای شهرکی مدیر این پروژه خودتون هستید؟ هماهنگی اعضا و همینطور هماهنگی دپارتمان php با دپارتمان گرافیک و کلاینت رو خودتون به عهده دارید؟

کدوم پروژه؟ اگه منظورتون پروژه هایی هست که به شما سپرده میشه، خیر مدیر پروژه هم برای هر پروژه انتخاب خواهد شد.

سلام.چنتا سوال:
    1. سایت اصلی نهاد کی بالا میاد؟
    2. جمعه آزمون گرفته میشه و یک روز بعدش یعنی شنبه نتایج آزمون داده میشه.برنامه ی هفته ی بعد چیه بعداز آزمون؟
    3. سامانه ی نهاد از کی شروع به کار میکنه؟
    4. حق عضویت ها کی مطرح میشه و برنامه های مشخص شده واسه اعضا و اعضا برای نهاد کی شروع میشه؟

1- اگه زنده باشم، همین هفته.
    2- مدیر دپارتمان PHP رزومه اعضا رو برحسب نتایج آزمون تکمیل میکنه و به دپارتمان آموزش میگه که توی چه بخشهایی اعضا ضعیف هستن تا آموزشهای لازم تولید بشه.
    3- سامانه نهاد فعلاً همینطوری هم کار میکنه ولی من تا فردا جمع بندی امکانات لازم رو به کسانی که اعلام آمادگی کردم میدم تا کار رو شروع کنن.
    4- توی همین ماه حق عضویتها تعیین میشه و اولین حق عضویت رو اعضا پرداخت میکنن منتها قبلش باید سایت نهاد بالا بیاد تا میزان حق عضویت اعضا قابل پیگیری باشه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

با سلام
    دوستانی که عضو دپارتمان PHP هستند فردا باید آزمون بدند.
    یوزر نیم و پسورد هم براشون اس ام اس شده.(و می شه!)
    اگر کسی اس ام اس براش نیومده احتمالا گوشیشون در بلک لیست مخاربرات هستش با استفاده از آموزش های آقای شهرکی از بلک لیست درش بیارند.
    با تشکر.

محل زندگی
    زنجان - تهران

نحوه برگذاری آزمون به چه شکل هست؟ من اصلا در جریان نیستم!
    دو هزارمین پست تاپیک هم مبارکه! :)

صفحه 50 از 66 اولاول ... 40484950515260 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: تشکیل گروه برنامه نویسان php برای عرضه نرم افزارهای open source
    نوشته شده توسط dousti_design در بخش PHP
    پاسخ: 28
    آخرین پست: سه شنبه 28 آبان 1392, 11:23 صبح
  2. معرفی یک نرم افزار برای برنامه نویسان VB
    نوشته شده توسط Voldemort در بخش VB.NET
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 06 تیر 1382, 00:08 صبح

برچسب های این تاپیک