صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 50 از 50

نام تاپیک: برنامه نویسی با kdtele

یعنی این برنامه رایگانه ؟!!

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    http://www.exceletel.com/products/Te...37/compare.htm
    یک خطش 95 دلاره
    kdtele که ارزونتره
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

من این برنامه را برای 4خط مودم و com, lpt یکسال و نیم پیش گرفتم و امسال هم دوباره جدیدش را گرفتم مشکلی نداشت ضمنا کلمه رمزش قبلا مجانی از طریق emil گرفتم و این دفعه از همون استفاده کردم شاید هم درست طریقه استفاده از اونا بلد نیستم ولی قبلیه که کار میکنه و این ورژن جدید را امتحان نکردم اما مثالهاش که نصب شد فکر کنم بشه از طریق emil بفرستم

این مثالهای vfp6 اما فکر نمیکنم بدون نصب فایل اصلیش کار کنه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار Esikhoob
    محل زندگی
    Tehran
    دوستان ما از طریق مودم ارتباط برقرار می کنیم ، ولی میخواهیم به صورت یکطرفه باشد که سرعتش بیشتر شود ، فکر کنم اسمش می شودFTP ، به نظرم این برنامه شما اینکار را انجام دهد ، ولی پولی است ، و خیلی امکانات دارد که بدرد ما نمی خورد.
    اولا: از آنجا که ما می خواهیم این برنامه را به برنامه خودمان اضافه کنیم ، آیا می توان اینکار را کرد ؟ یعنی لیسانسش این اجازه را می دهد که ما در بینهایت کامپیوتر از آن استفاده کنیم یا نه؟
    دوما:در نوشته های گذشته خواندم که استفاده از API سخت است ولی آیا این site برنامه لازمه را ننوشته؟:
    http://www.news2news.com/vfp/?article=3#p114
    با تشکر فراوان

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    شما میخواهید دقیقا چیکار کنید؟
    ftp پروتکل انتقال فایل بر روی اینترنت هست و سرعت اون بستگی به سرعت کانکشن شما داره در ضمن از این پروتکل برای انتقال فایل از کلاینت به یک سرور روی اینترنت استفاده میشود.
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

محل زندگی
    Tehran
    یک فایل در کامپیوتر من است که می خواهم آنرا برای کامپیوتر دیگر بفرستم ، دقیقا کاری که برنامه HyperTerminal ویندوز برای ارسال فایل می کند ، اگر بشود HyperTerminal را با برنامه نویسی صدا زد ، کار ما حل میشد.
    این اطلاعات شامل اسم اجناس جدید ، کد اجناس ، تعداد و .. که از برنامه حسابداری باید برای کامپیوتری که در فروشگاه است(صندوق) فرستاده شود.همچنین در آخر روز ، فروش روزانه نیز باید به حسابداری فرستاده شود.

محل زندگی
    Tehran
    در مورد پست قبلی توضیح اینکه :
    در حال حاضر اول ما با استفاده از خط تلفن و تنظیمات خود Windows،دو کامپیوتر را با هم شبکه می کنیم.(ساخت Incoming Connection در یک کامپیوتر و استفاده از Dial-Up Connectionدر کامپیوتر دیگر)
    بعد در خود برنامه مان از مانند این دستور برای انتقال فایل بین دو کامپیوتر استفاده می کنیم:
    COPY FILE \\sepah-ser-1\banks\financial.dbf TO \\sepah-ser-3\banks\financhal.dbf

آیا این کار درست است ؟
    جدیداً به مشکلی بر خوردیم و در جایی این دستور نمی تواند فایل را منتقل کند ، ولی وقتی folder مقصد را Map می کنم ، با استفاده از روش Windows فایل کپی می شود . بنابر این امکان ارسال وجود دارد ولی ما به دستور قوی تری احتیاج داریم.خواهشمند است اگر دستور جایگزینی وجود دارد به ما بگویید..

با تشکر فراوان

ettt37.ocx

ettt37.ocx تمام مشکلات رو حل میکنه ولی هر چی گشتم کرک اونو گیر نیاوردم اگه کسی کرک اونو پیدا کرد واسه ما هم بفرسته ممنونم

تذکر:
    اینجا بحث کرک و... ممنوعه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. سوال در مورد kdtele
    نوشته شده توسط SUNMOON در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 12 تیر 1391, 12:52 عصر
  2. راهنمائی در تشخیص زنگ تلفن توسط KDtele
    نوشته شده توسط rezajelveh در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 19 فروردین 1388, 12:21 عصر
  3. پیدا کردن شماره خط تلفن فعال با KDTele ...
    نوشته شده توسط Mahmood_M در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 14
    آخرین پست: سه شنبه 12 شهریور 1387, 09:34 صبح
  4. نرم افزار ارسال و دریافت پیغام با استفاده از KDTele
    نوشته شده توسط hr110 در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 12 فروردین 1386, 19:07 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید