نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: فعال کردن DEBUG

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است

فعال کردن DEBUG

با سلام
    من با VS2005کار میکنم و مدتی است که روی یک پروژه دارم کار میکنم . در این پروژه من نمیتونم عمل BEBUG رو انجام بدم و قتی جایی Breakpoint میذارم هنگم ران کردن برنامه به صورت دایره قرمز تو خالی همرا با یک علامت تعجب تبدیل میشود که نشون دهنده این است که این Break point فعال نیست.
    به نکات زیر هم توجه کردم:
    1- Breakpoint را درجاهای معتبر قرار بدم مثلا" جایی که داریم یک متغییر را مقدار دهی میکنیم یا جایی که ارتباط رو با بانک برقرار میکنیم(myconnection.open) ولی بازهم موثر نبود.
    2- در قسمت تنظیمات ساختنن پروژه debug فعال است نه Relase ولی بازهم عملیات دیباگ در هیچ جای پروژه فعال نیست.

3- یک نکته که برام جالبه اینه که من اگر پروژه جدیدی ایجاد کنم در آن عملیات دیباگ فعال است و به خوبی کار میکند( احتمالا" تنظیمات رو از جایی به هم زدم که خودمم خبر ندارم ).
    در پناه حق موفق و کامروا باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کسی کمکی بکنه نظری پیشنهادی حتما" نیاز نیست که 100 در صد درست باشه . یه کمک کوچولو هم هر چند که بی ربط باشه گهگاهی میتونی کا راه اندازه باشه.
    میدونم مشکل مسخره ایه اما چکار کنم.
    حداقل برای اینکه من الان برنامه رو دیباگ کنم یه راهکار بدید.
    ممنون

منم اینرو تجربه کردم ولی وقتی بود که یه برنامه رو دوبار باز کرده بودم و اجرا کرده بودم تو اولی Break Point کار میکرد تو دومی علامت تعجب داشت

من هم همین مشکل را داشتم
    یه Break Point گذاشتم
    برنامه را اجرا کردم . به Break Point که رسید بر روی دایره ی کوچک قرمز رفتم یه چیزی نوشته بود یادم نیست چی ؟؟ ولی دقیقاً توضیح داده بود که چیکار کنم یه تنظیمی بود به هم خورده بود که دوباره ست کردم.
    ببخشد این قدر مجهولانه صحبت کردم . الان هم 2005 دم دستم نیست وگرنه چک می کردم

کاربر دائمی
    محل زندگی

Lightbulb

نقل قول نوشته شده توسط مطهر
    من هم همین مشکل را داشتم
    یه Break Point گذاشتم
    برنامه را اجرا کردم . به Break Point که رسید بر روی دایره ی کوچک قرمز رفتم یه چیزی نوشته بود یادم نیست چی ؟؟ ولی دقیقاً توضیح داده بود که چیکار کنم یه تنظیمی بود به هم خورده بود که دوباره ست کردم.
    ببخشد این قدر مجهولانه صحبت کردم . الان هم 2005 دم دستم نیست وگرنه چک می کردم
    هیمن مجهولانه گفتن هم کمک میکنه دیگه این مسخره بازیش داره دیونم میکنه.
    ممنون

حالا یه چیز جالب براتون بگم
    داشتم یه برنامه را خط به بررسی می کردم کرسر بر روی کامنت قرار می گرفت و مقدار بر می گردوند.
    ظاهراً مایکروسافت این سری خیت کاشته . صفحه ی اصلی VS2005 ملتمسانه خواسته پیشنهادات را براش بفرسیتم . مخصوصاً باگ ها؟؟؟

تاپیک های مشابه

1. debug
    نوشته شده توسط hrshojaei در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 24 مهر 1386, 22:08 عصر
  2. بسته شدن VS هنگام Debug
    نوشته شده توسط Asad.Safari در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 06 مهر 1386, 21:44 عصر
  3. چگونه فایل exe را در debug باز کنیم
    نوشته شده توسط mohammadS در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 29 آبان 1385, 17:31 عصر
  4. Debug و فایل های js. ؟
    نوشته شده توسط rasti_web در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 23 خرداد 1385, 09:33 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید