نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: میخوام یه هاست بگیرم برای فروش پروژه های برنامه نویسی و غیره لطفا راهنماییم کنید...

Question میخوام یه هاست بگیرم برای فروش پروژه های برنامه نویسی و غیره لطفا راهنماییم کنید...

سلام دوستان عزیز من به تازگی میخوام یه سایت برای فروش پروژه های برنامه نویسی داشته باشم و از نظر اقتصادی شرایط مناسبی ندارم الان میخوام یه هاست برای این کارم بگیرم لطفا راهنماییم کنید بهترین گزینه چه چیزایی میتونه باشه؟

اینم یه سایت بود که شاید مناسب باشه برای خرید فضا.

کاربر دائمی آواتار khanlo.javid
    محل زندگی
    قـزویــن

نقل قول: میخوام یه هاست بگیرم برای فروش پروژه های برنامه نویسی و غیره لطفا راهنماییم کنید...

دوست عزیز اگه حجم کاریتون بالا نیست با توجه به شرایط اقتصادیتون بهتره از خدمات هاستینگ رایگان استفاده کنید.

نمونش :

www.xzn.ir

www.ugig.ir
    ,......

موفق باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله khanlo.javid : شنبه 25 آذر 1391 در 16:55 عصر

نقل قول: میخوام یه هاست بگیرم برای فروش پروژه های برنامه نویسی و غیره لطفا راهنماییم کنید...

مرسی از لطفتون...
    دوست عزیز اعتبار کارم برام خیلی ارزش داره و نمیشه و توکل کرد به هاستینگ رایگان...

محل زندگی
    قـزویــن

نقل قول نوشته شده توسط samadblaj مشاهده تاپیک
    مرسی از لطفتون...
    دوست عزیز اعتبار کارم برام خیلی ارزش داره و نمیشه و توکل کرد به هاستینگ رایگان...
    پس بهتون پیشنهاد میکنم از یکی از شرکت های هاستینگ مشاوره بگیرید ، به نظرم بهتر میتونید نتیجه بگیرید.

موفق باشید.

طبق مشاوره هایی که من داشتم احساس کردم برای منافع خودشون هم که شده پنل های بالایی رو معرفی میکنند که دلیلشونم آینده نگری هست من یه چیز مدیوم میخوام....

محل زندگی
    قـزویــن

دوست عزیز من تعریف شرکت میهن وب هاست رو خیلی شنیدم و فک میکنم قیمت پنل هاش هم با توجه به امکاناتش مناسبه حالا خودتون هم یه بررسی کنید:

میهن وب هاست

موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    WLAN

از میهن وب هاست اصلا نگیر پشیمون می شی ، فقط ارزونه

همین هاست ایران که خودتون گفتید معتبره

در ضمن می تونید روی این ها هم تحقیق کنید :

Serverpars.com
    pouyasazan.org
    parsvps.net

بهترین : Hostdl.com هست که پایان کارش رو اعلام کرد .
    بعد از هاست دی ال هم نت افراز هست که فعلا سرورهاش پر هست !!

موفق باشید

ممنونم از هر دو دسوت عزیز سایت Serverpars.com رو انتخاب کردم فقط یه سوال میخوام از پلان نامحدود استفاده کنم آیا ممکنه مشکلاتی به همراه آورد؟
    پشتیبانی هم گفت سرعت با پلان های دیگه یکی هستش.

نقل قول نوشته شده توسط samadblaj مشاهده تاپیک
    ممنونم از هر دو دسوت عزیز سایت Serverpars.com رو انتخاب کردم فقط یه سوال میخوام از پلان نامحدود استفاده کنم آیا ممکنه مشکلاتی به همراه آورد؟
    پشتیبانی هم گفت سرعت با پلان های دیگه یکی هستش.
    سلام دوستان آیا کسی از این سرویس استفاده کرده ؟

پنل نا محدود در سرعت با پنل های دیگه باید فرق داشته باشه؟

تاپیک های مشابه

1. آموزش: نحوه ارزش گذاری بر پروژه های برنامه نویسی(نرم افزارها)
    نوشته شده توسط rezatati در بخش مباحث مرتبط با مهندسی نرم‌افزار
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 17 اسفند 1391, 11:16 صبح
  2. آموزش: قیمت گذاری بر پروژه های برنامه نویسی
    نوشته شده توسط rezatati در بخش ارزیابی نرم افزار
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 10 بهمن 1390, 18:14 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید