صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 127

نام تاپیک: ابزارهای Obfuscating و محافظت از سورس

هرچند یکم افت داره ولی منم با خریدنش موافقم!

کاربر دائمی آواتار hector2000
    محل زندگی
    پرشین ساینس
    دوستان حامل خبر خوشی هستم
    دوست ارجمندم h2 توانسته است که برنامه محافت از سورس خوبی را همراه با کرک پیدا کند که البته کارش را هم به خوبی انجام میدهد.

نقل قول نوشته شده توسط hector2000 مشاهده تاپیک
    دوستان حامل خبر خوشی هستم
    دوست ارجمندم h2 توانسته است که برنامه محافت از سورس خوبی را همراه با کرک پیدا کند که البته کارش را هم به خوبی انجام میدهد.
    اسم برنامه رو می فرمائید

اگر این برنامه منظورتان باشد من کرکش را دارم
    Xenocode Postbuild.Fox 2007

محل زندگی
    پرشین ساینس
    نه خیر فکر کنم ورژنهای fox کلا resource کننده هستند ولی برنامه ایشون اسمش
    codeveil 1.2 است.(همراه کرک)

کاربر دائمی آواتار __H2__
    محل زندگی
    یک جایی بین Framework و نارمک!
    سلام
    با توجه به اینکه یک سری از دوستان و سروران ارجمند با کاربر hector تماس گرفته و این برنامه را خواستند، من کلی فکر کردم و دیدم آپلودش زیاد جالب نیست.
    من نرم افزار فوق را از فردی به نام آقای "قمی کتیگری" به شماره تلفن 09329247415 خریداری کردم و مشکل من حل شد.

نمیدانم ایشان خودشان برنامه نویس هستند یا تاجرند ولی اگر اشخاصی مثل ایشان دل گرم شوند به نفع ما هم است !!! و شاید دنبال ورژن های بعدی و یا دیگر برنامه ها هم بروند و وقت ما هم کمتر در سرچ کرک تلف میشود و ....

برای همین پیشنهاد میکنم دوستانی که نماینده شرکت هستند و نمی خواهند از جیبشان پول دهند، با خود ایشان تماس بگیرند و از خود ایشان خریداری کنند ولی به صرف زدن PM یا Email من هم چشم کور برای هر کس که بخواهد برنامه را ارسال میکنم (فقط ایمیل فراموش نشود)
    ضمناً من چند ماه قبل CD فوق را به مبلغ 5000 خریداری کردم و با پست تحویل گرفتم و شدیداً امیدوارم ایشان قیمت را زیاد نکرده باشند
    و مجدداً تکرار میکنم که با یک تک PM یا میل () برنامه را برای دوستان ارسال میکنم.

=====
    لینک دانلود در پست 94
    آخرین ویرایش به وسیله __H2__ : یک شنبه 28 مهر 1387 در 02:48 صبح دلیل: +++ لینک پست دانلود

من چند ماه قبل CD فوق را به مبلغ 5000 خریداری کردم و با پست تحویل گرفتم و شدیداً امیدوارم ایشان قیمت را زیاد نکرده باشند
    با تشکر از کاربر H2 و محض اطلاع دوستان
    من این سی دی را سفارش دادم قیمت همان 5000 هست
    متشکر

کاربر دائمی آواتار mahdi_negahi
    محل زندگی
    www.iranbuycenter.com
    یک مسئله است آیا میشه به این برنامه اطمینان کرد و کدهای مهم را خود را به این برنامه بسپاریم

یک مسئله است آیا میشه به این برنامه اطمینان کرد و کدهای مهم را خود را به این برنامه بسپاریم
    به این برنامه که تو صفحه 6 همین تاپیک هست نگاه کن و ببین میتونی ریسورسش کنی یا نه!
    اگه تونستی به ما هم بگو دیگه ازش استفاده نکنیم ;)
    https://barnamenevis.org/showpo...8&postcount=59

محل زندگی
    پرشین ساینس
    دوست گرامی مطمئن باشید که H2 این کار را قبلا انجام داده است

محل زندگی
    سلام
    نقل قول نوشته شده توسط mahdi_negahi مشاهده تاپیک
    اگر برایتان مهم است، خوب بهرحال از اینکه برنامه را همینطوری بدهید که بهتر است؟
    تازه همانطور که کاربر once4ever هم اشاره کردند خودتان یک نمونه exe یا dll را بدهید و ببینید میتوانید با ابزار آلات ریسورس کننده کدش را در بیاورید!

و همچنین که کاربر hector2000 هم اشاره کردند، من خودم تست کردم، هم برنامه اجرا شد و هم کدهایش را نتوانستم در بیاورم.

موفق باشید.

یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند به نام smartassembly وجود دارد که هم قدرتمند و هم هوشمند عمل می کند و در بین رقبای خود یک تاز می باشد از چندین تکنیک Ofusacting استفاده می کند و علاو ه بر آن مدیریت حافظه و گزارشگیری خطا را می تواند بر عهده بگیرد لطفا هر کس که crack آن را یافت لطفا آن را در اختیار دیگران نیز بگذارد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Web
    با سلام و تشکر از همه دوستانی که این مطالب را در این تاپیک مفید مورد بحث و بررسی قرار دادن
    فقط کسی اینجا نگفت این برنامه های محافظ را باید از کجا خریداری کنیم یا از کجا باید Download کنیم
    با تشکر مجدد از همه دوستان
    ایمیل منم scorpion_man1982@yahoo.com

محل زندگی
    سلام
    قبلاً گفته بودم دوستانی که برنامه را میخواهد تک میل یا pm بدهند، و دوستان و سروران بسیاری هم pm یا میل زدند ولی دیگر فکر کنم خیلی گذشته، پس لینک دانلود مستقیم و بیواسطه را اینجا میگذارم تا همه عزیزان و سروران دات نت کار دانلود کنند.
    http://www.h02.ir/Download.aspx?File....2%20R5465.zip
    یا
    http://www.h02.ir/Download.aspx?File...v1.2 R5465.zip

موفق و پیروز و دات نتی باشید!

متاسفانه هر چی جستجو کردم پیداش نکردم/
    قبلا یکی از اعضای سایت روشی برای محافظت از سورس گفته بودند؛ چیز شبیه به این...

یه برنامه با وی بی 6 یا یه زبان برنامه نویسی غیر دات نتی، که جریانی از صفر و یک های تولید شده با دات نت رو در خودش جا بده و از درون خودش برنامه رو اجرا کنه.
    اگه یه همچین روشی ممکنه ، چطوری؟

آقای زواری هم در یکی دو تا پست قول نوشتن برنامه ای را داده بودند که از کد محافظت کنه.البته میخواستند سورسشو هم بذارند.
    نه exe اونو گذاشتند نه سورس

محل زندگی
    سلام
    این روش که شما میگید زیاد جالب نیست و محافظی خوبی نمیکند و برنامه نهایی را بلاشک کند میکند و یک کسی که مطالب کمی میداند میتواند exe اصلی را پیدا کند و اصولاً راه زیبایی نیست و روشی غیر کلاسیک است و به نوعی سرهم بندی است!

اگر برنامه فوق را دانلود کنید و کمی وقت برای یادگیری گزینه هاتیش بگذارید، به روش خوب و حرفه ای میتوانید جلوی ریسورس شدن برنامه تان بگیرید.

نقل قول نوشته شده توسط __H2__ مشاهده تاپیک
    سلام
    این روش که شما میگید زیاد جالب نیست و محافظی خوبی نمیکند و برنامه نهایی را بلاشک کند میکند و یک کسی که مطالب کمی میداند میتواند exe اصلی را پیدا کند و اصولاً راه زیبایی نیست و روشی غیر کلاسیک است و به نوعی سرهم بندی است!

اگر برنامه فوق را دانلود کنید و کمی وقت برای یادگیری گزینه هاتیش بگذارید، به روش خوب و حرفه ای میتوانید جلوی ریسورس شدن برنامه تان بگیرید.
    بله درسته! اما همین obfuscator ها رو چطوری می نویسند. هر کس که خودش این محافظ های کد رو نوشته ، حتما می تونه کدی رو که بوسیله نم افزارش تغییر پیدا کرده رو برگردونه.
    مثلا همین برنامه آخری که معرفی شده

محل زندگی
    نقل قول نوشته شده توسط choobin84 مشاهده تاپیک
    بله درسته! اما همین obfuscator ها رو چطوری می نویسند. هر کس که خودش این محافظ های کد رو نوشته ، حتما می تونه کدی رو که بوسیله نم افزارش تغییر پیدا کرده رو برگردونه.
    مثلا همین برنامه آخری که معرفی شده
    البته من از سازوکار این قبیل برنامه ها خبر ندارم ولی دلیل نمیشه.
    مثلاً هش کدها، غیرقابل بازگشت هستند.
    یا اصلاً اگر اینطور باشه برنامه نویسان غیر دات نتی هم باید نگران باشند!
    چون بالاخره آنها هم کد مینویسند و کامپایلر یک کس دیگری می آید و کد آنها را تبدیل میکند به نوع دیگری از داده که ظاهراً با امنیت خوبی غیر قابل بازگشت است! آنها هم باید نگران باشند که شرکت سازنده کامپایلر بتواند کدآنها را بدست آورد ...

(
    گرچه برنامه های Decompiler هم وجود دارند ولی کسی نگران نیست! چون دقت خوبی ندارند و خیلی بعضاً اشتباه و گنگ جواب میدهند.
    ولی مطلبی که دات نت کارها را نگران کرده، کیفت فوق العاده Decompiler های مخصوص دات نت است که به شفافیت و دقت کد اصلی را پس میدهد.
    )

در کل پر واضح است که اگر امنیت سورس کد برایتان مهم است، محافظ کردن برنامه با نرم افزارهای فوق بهتر از عدم محافظت است.

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران-ایران
    با تشکر از دوست عزیز _H2_ بخاطر codeveil. من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    اگه برنامه ای از یک dll استفاده کنه چطوری باید dll را obfuscate کرد؟ من یک کلاس داخل dll تعریف کردم و بعد آن را با add refrence به برنامه اصلی اضافه کردم. بعد فایل exe و dll را با fuscate codeveil کردم و داخل setup گذاشتم و برنامه نصبی درست کردم بعد از نصب واجرا ، کلاس داخل load ،dll نمی شد و error میداد.
    اگر روش خاصی وجود دارد لطفا راهنمایی کنید.

محل زندگی
    سلام
    برنامه مذکور گزینه های خیلی زیادی دارد.
    باید تنظیمات را بفهمید و بجا استفاده کنید.

مثلاً محافظت سورس
    تغییر نام متد و کلاسس ها
    کدگذاری Resorce ها
    کدگذاری String های استفاده شده در برنامه
    و...

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران-ایران
    سلام
    ممنون دوست عزیز، ولی من هر چی گزینه ها را امتحان کردم درست نشد.
    کلاسی که در dll تعریف شده بعد از veil شدن load نمی شود. تیک کدگذاری managed resources را هم زدم و additional search paths را هم وارد کردم.

محل زندگی
    سلام
    [quote=Nick2k;407623]سلام
    تیک کدگذاری managed resources را هم زدم quote]
    اول عضر خواهی میکنم که نمیتوان زودتر به سایت سر بزنم و دوم اگر برنامه شما کار نمیکند باید گزینه های رمزگذزاری را کمتر کنید نه بیشتر!
    مثلاً String ها و Resource ها را از رمزگذاری حذف کنید و حتماً تغییر نام متدها و کلاسس ها را هم غیر فعال کنید، این آخری برای DLL خیلی مهم است.
    یعنی برنامه محافظ می آید و نام کلاسس شما را که اسمی با مصما است بر میدارد و فقط یک a ناقابل جایش میگذارد و در داخل هر جا هم ارجاعی شده آن را هم اصلاح میکند و در آخر برنامه های دیگر اصلاً نمیتوانند به ان بخش وصل شوند.

DLL تان را بعد از رمزگذاری در یک New Project در محیط VS اینکلود کنید و با Object Browse ببینید تغییر فاحشی در نام ها و .... حاصل شده ؟؟؟
    اگر باز هم حل نشد و اگر خواستید یک نمونه برایتان درست کنم؟!

کاربر تازه وارد آواتار amin joon
    محل زندگی
    Shiraz-Iran
    با سلام

من xenocode 2007 رو دانلود کردم که البته کرکش رو گیرم نیومد. ولی Xenocode 2006 Community Edition رو که full هم هست رو تونستم گیر بیارم.

نظرتون درباره اون چیه؟ آیا کسی با اون کار کرده؟
    البته بعضی از امکانات 2007 رو نداره. مثلا بخش optimize.

نقل قول نوشته شده توسط amin joon مشاهده تاپیک
    با سلام

ولی Xenocode 2006 Community Edition رو که full هم هست رو تونستم گیر بیارم.
    از کجا ؟

کاش دوستان گه گداری به لطف های بی کران نرم افزار emul یا همون edonkey هم نظری می افکندند

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

dotfuscator

با سلام
    من وقتی این تاپیک رو خوندم یه چیزی رو متوجه نشدم. اونم اینه که چرا شما بزرگواران از dotfuscator که همراه خود vs ارائه شده استفاده نمی کنید. آیا اون مشکلی داره ؟ من برنامه هام رو با استفاده از اون محافظت می کنم و با تستی که رو ی 2 نرم افزار دی اسمبل انجام دادم، کد ها نشون داده نمی شن و دی اسمبل انجام نمی شه.
    ممنون می شم اگه این کار مشکلی داره به منم بگید که از یه ابزار دیگه استفاده کنم.

نقل قول نوشته شده توسط ehsangfl مشاهده تاپیک
    با سلام
    من وقتی این تاپیک رو خوندم یه چیزی رو متوجه نشدم. اونم اینه که چرا شما بزرگواران از dotfuscator که همراه خود vs ارائه شده استفاده نمی کنید. آیا اون مشکلی داره ؟ من برنامه هام رو با استفاده از اون محافظت می کنم و با تستی که رو ی 2 نرم افزار دی اسمبل انجام دادم، کد ها نشون داده نمی شن و دی اسمبل انجام نمی شه.
    ممنون می شم اگه این کار مشکلی داره به منم بگید که از یه ابزار دیگه استفاده کنم.
    نه اتفاقا از بهترین هاست. مشکلی نداره. فقط نسخه کاملش نیست یعنی چون رایگان می ده برخی امکاناتش رو حذف کرده.

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط Programmer.G مشاهده تاپیک
    نه اتفاقا از بهترین هاست. مشکلی نداره. فقط نسخه کاملش نیست یعنی چون رایگان می ده برخی امکاناتش رو حذف کرده.
    ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید.
    مثلا چه امکاناتی حذف شده که باعث می شه دوستان از اون استفاده نکنن. این چیزها حیاتی هستند؟

نقل قول نوشته شده توسط ehsangfl مشاهده تاپیک
    ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید.
    مثلا چه امکاناتی حذف شده که باعث می شه دوستان از اون استفاده نکنن. این چیزها حیاتی هستند؟
    دوست عزیز این نرم افزار مال شرکت PreEmptive می باشد. نسخه ای هم که تو ویژوال استادیو هست Community Edition می باشد.تو این صفحه مقایسه کامل انواع ورژن های این برنامه موجوده.http://www.preemptive.com/products/d.../Editions.html

خسته نباشید به دوستان.
    من ک . ر . ک نسخه Xenocode Postbuild Fox 2007 رو گیر آوردم سعی می کنم یه جا آپلود کنم تا دوستان دیگه استفاده کنن.
    حجمش حدود 30 مگ هست.

سلام.
    رضا جان حتما تو یه سایت آپلود کن که لینک مستقیم بده و بشه با دانلود منیجر دانلود کرد. تو رپید شیر نکنی.

برنامه ای که جناب h2 در این لینک https://barnamenevis.org/showth...=36829&page=10 تو پست 94 قرار دادن چطوره؟ تایید میکنید؟

در مورد obfuscate توسط خود ویژوال استودیو چیزی نمی دونم.چطوری اینکار رو انجام بدم؟

دانلود xenocode postbuild 2006, .Net Reactor2.9.0.5,smartassembly

با سلام خدمت دوستان
    من چون خودم خیلی دنبال این 3 تا نرم افزار گشتم براتون آپلود میکنم.در ضمن همه crack شده هستند.
    در مورد طرز استفاده از اونا هر سوالی بود من در خدمتم.

کاربر دائمی آواتار el_abdollahi
    محل زندگی
    شهر قنات و قنوت و قناعت
    میشه بگین کجا آپلود کردین ؟

کاربر دائمی آواتار Nightbat
    محل زندگی
    ایران - تهران
    دوستان کدوم یکی از این نرم افزار ها رو با .net 3.5 تست کردید ؟

توجه: حتما تاحالا متوجه شدید که سورسهای کد شده توسط این برنامه ها هم قابل برگشت شدن هستند (هرچند در بعضی موارد به سختی!!)
    اگر کسی اطلاعاتی داره همینجا بنویسه.

نقل قول نوشته شده توسط once4ever مشاهده تاپیک
    توجه: حتما تاحالا متوجه شدید که سورسهای کد شده توسط این برنامه ها هم قابل برگشت شدن هستند (هرچند در بعضی موارد به سختی!!)
    اگر کسی اطلاعاتی داره همینجا بنویسه.
    با این حساب ، از نا امن ترین محیط های برنامه نویسی همین ویژوال استودیو دات نت است، هیچ جور نمیشه با هاش کنار اومد.
    دو راه باقی می مونه.
    1- برنامه ای بنویسی که از کد شدن کدت جلوگیری کنه.
    2-ویژوال استودیو رو ببوسی بذاری کنار.

محل زندگی
    سلام
    من که با همان برنامه که خودم لینکش را در پست 94 دادم کار کردم و نتوانسته کد برگردانم.
    اگر میخواهید میشود تست کرد؟
    اگر خواستید من هم کمک میکنم، یک exe میدهم شما ببینید میتوانید سورسش را بدست آوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورم جنگ و دعوا نیست.
    بلکه با هم همفکری و کمک کنیم تا مشکل حل شود.
    چون من تا حالا نتوانسته ام سورس های کد شده با CodeVeil را برگردانم و فکر میکردم و میکنم که نشود...
    اگر بشود ریسورس کرد دلم میخواهد بدانم. (که همچنان بعید میدانم)

محل زندگی

Exclamation تست کیفیت برنامه CodeVeil

سلام
    مثلاً دوستان یک تستی کنند و ببینند میتوانند کد این را بدست اورند و اینجا بگذارند؟!
    تحت فریم ورک 2 و با VB2008 نوشته شده، حجم فایل اولیه هم فقط دو و نیم کیلو بایت بوده که پس از آنکه تحویل CodeVeil شده حجمش 10 کیلو بایت افزایش یافته.

اگر کسی بتواند کد سورس این را بگذارد، یعنی نرم افزار CodeVeil بدرد نمیخورد.

البته نکته ای کوچک علاوه بر فراخانی MessageBox در سورسش وجود دارد.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول نوشته شده توسط __H2__ مشاهده تاپیک
    سلام
    مثلاً دوستان یک تستی کنند و ببینند میتوانند کد این را بدست اورند و اینجا بگذارند؟!
    تحت فریم ورک 2 و با VB2008 نوشته شده، حجم فایل اولیه هم فقط دو و نیم کیلو بایت بوده که پس از آنکه تحویل CodeVeil شده حجمش 10 کیلو بایت افزایش یافته.

اگر کسی بتواند کد سورس این را بگذارد، یعنی نرم افزار CodeVeil بدرد نمیخورد.

البته نکته ای کوچک علاوه بر فراخانی MessageBox در سورسش وجود دارد.
    sharmande dostan man laptopam va rosh farsi naneveshte
    dar morede obfuscating bayad goft microsoft yeki az behtarin technology haye donya ra dar ekhteyar dare toye in kar ke java ham be hamin shekl hast ama MSIL(MicroSoft Intermediate Language) behtar az chizaye sun mimone mishe goft beyne obfuscator ha {SmartAssembly} az hamsh behtare va dostani ke mikhand vaghean barnameye ba ghoflhaye mohkam benevisand bayad dar zaman ejra tavasot DSL ya (Domain Specific Language ) va ba JIT(Just in time)compiler codehashona compile konand ke mishe goft kare crackerha khaili sakht mishe az khaili ham bishtar man khosh hal misham ke be har kodom az shoma ke ehteyaj be donestane ina dare komak konam agar kari dashtid mitonid ba ID man dar yahoo chat konid ba tashakor az dostane aziz
    ID:master.shell

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •