نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: بحث در مورد views و stored Procedures

Question بحث در مورد views و stored Procedures

سلام
    من می خوام از views و stored Procedures بیشتر بدونم
    مثلا این که چه موقع بهتر از views استفاده کنیم چه موقع از stored Procedures استفاده از اینها در سرعت چه تاثیری داره و ...

در ضمن من دو تا view ساختم که با دو فیلد کلیدی به هم وصل کردم و view دومی رو به برنامه می برم اما view اول من باید با یک مقدار که اونو ار برنامه می گیرم اول فیلتر بشه؟
    چه روشی برای این کار وجود داره باید چکار کنم؟
    در ضمن وقتی می خواهیم یک کویری بسازیم اونجا یه تا تپ وجود داره یکی جدول یکی ویو و یکی function که من نمیدونم این function چیه و کار با اون چطوریه؟

بهتره به جای استفاده از view از stored Procedures استفاده کنید چونview ها استاتیک هستند و از لحاظ سرعت پایین هستند
    در ضمن function همان function های تعریف شده در اس کیو سرور است

نقل قول نوشته شده توسط azam2005
    بهتره به جای استفاده از view از stored Procedures استفاده کنید چونview ها استاتیک هستند و از لحاظ سرعت پایین هستند
    در ضمن function همان function های تعریف شده در اس کیو سرور است
    View و SP هر کدوم کارآیی خاص خودشون رو دارند و هر دو در جای خودشون بسیار مفیدند. هیچ کدوم مشکل Performance ندارند. حتی اگر View شما قابل ایندکس زدن هم باشه، سرعت Query رو میتونه چندین برابر کنه.
    Functionها به دو دسته کلی تقسیم میشن. یکی System Functionها که در SQL Server وجود دارند و شما ازشون استفاده میکنید، مثل LEFT یا SUBSTRING و ...
    دسته دوم، User Defined Functionها هستند که کاربر خودش ایجاد میکنه.

نقل قول نوشته شده توسط rezaei manesh
    سلام
    من می خوام از views و stored Procedures بیشتر بدونم
    مثلا این که چه موقع بهتر از views استفاده کنیم چه موقع از stored Procedures استفاده از اینها در سرعت چه تاثیری داره و ...

در ضمن من دو تا view ساختم که با دو فیلد کلیدی به هم وصل کردم و view دومی رو به برنامه می برم اما view اول من باید با یک مقدار که اونو ار برنامه می گیرم اول فیلتر بشه؟
    چه روشی برای این کار وجود داره باید چکار کنم؟
    در ضمن وقتی می خواهیم یک کویری بسازیم اونجا یه تا تپ وجود داره یکی جدول یکی ویو و یکی function که من نمیدونم این function چیه و کار با اون چطوریه؟
    در مورد کاربردشون در Books Online مفصل بحث شده و مثالهای زیادی وجود داره...
    آخرین ویرایش به وسیله AminSobati : پنج شنبه 25 خرداد 1385 در 11:49 صبح دلیل: این پست به دلیل تکراری بودن بطور خودکار ادغام شده است.

تاپیک های مشابه

1. نحوه استفاده از Stored Procedures
    نوشته شده توسط محمد نوروزی در بخش Access
    پاسخ: 5
    آخرین پست: پنج شنبه 15 تیر 1385, 09:51 صبح
  2. استفاده از Stored Procedures
    نوشته شده توسط rezaei manesh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 02 اردیبهشت 1385, 17:40 عصر
  3. stored Procedures
    نوشته شده توسط dalaho در بخش MySQL
    پاسخ: 2