نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: وقتی اطلاعاتی ذخیره کردیم ازچه کدهایی استفاده کنیم تا امکان فراخوانی در زمان اجرای برنامه وجود داشت

وقتی اطلاعاتی ذخیره کردیم ازچه کدهایی استفاده کنیم تا امکان فراخوانی در زمان اجرای برنامه وجود داشت

وقتی اطلاعاتی راذخیره کردیم ازچه کدهایی استفاده کنیم تا امکان فراخوانی در زمان اجرای برنامه وجود داشت؟

نقل قول: وقتی اطلاعاتی ذخیره کردیم ازچه کدهایی استفاده کنیم تا امکان فراخوانی در زمان اجرای برنامه و

منظورتون رو نمی دونم ولی خوب اگه منظورتون از فراخوانی Fetch کردن از DB باشه به راحتی می تونید اینکار رو با تغییر Command Text تون انجام بدید.

نقل قول: وقتی اطلاعاتی ذخیره کردیم ازچه کدهایی استفاده کنیم تا امکان فراخوانی در زمان اجرای برنامه و

نقل قول نوشته شده توسط Sirwan Afifi مشاهده تاپیک
    منظورتون رو نمی دونم ولی خوب اگه منظورتون از فراخوانی Fetch کردن از DB باشه به راحتی می تونید اینکار رو با تغییر Command Text تون انجام بدید.

من یک دفترچه تلفن ایجاد کردم در قالب آرایه وآن را به صورت serializeذخیره کردم حالا می خوام کاری کنم که فراخوانی ها در زمان اجرای برنامه وجود داشته باشه یعنی می خواهم از backupوrestoreاستفاده کنم داخل فرم می خواهم اینکار راانجام دهم نه داخل دیتابیس با تشکر

من یک دفترچه تلفن ایجاد کردم در قالب آرایه وآن را به صورت serializeذخیره کردم حالا می خوام کاری کنم که فراخوانی ها در زمان اجرای برنامه وجود داشته باشه یعنی می خواهم از backupوrestoreاستفاده کنم داخل فرم می خواهم اینکار راانجام دهم نه داخل دیتابیس با تشکر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 22 اردیبهشت 1391, 13:57 عصر
  2. چرا از LINQ استفاده کنیم وقتی SQL هستش؟!
    نوشته شده توسط juza66 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 01 مرداد 1390, 13:52 عصر
  3. سوال: چگونه از رول بک استفاده کنیم وقتی از table adaptor استفاده می کنیم
    نوشته شده توسط MahmoodSafaeiMojarad در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 06 دی 1389, 08:14 صبح
  4. سوال: چرا برای ذخیره پسورد از رجیستری استفاده می کنیم
    نوشته شده توسط amin_mehranfar2000 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 18 شهریور 1388, 19:24 عصر
  5. چگونه از چند جدول درون یک بانک استفاده کنیم
    نوشته شده توسط saeed_82 در بخش برنامه نویسی در Delphi Prism
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 29 اسفند 1382, 14:16 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید