نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: تلاش برای نشر vfp در ایران .

تلاش برای نشر vfp در ایران .

اگه همه حاضر باشن با کمک همدیگه یک سی دی آموزشی کامل ، گویا ، و به زبان ساده از مبتدی تا پیشرفته برای فاکس بسازیم و با قیمت کم بفرستیم تو بازار خیلیها از نبود منبع سراغش نمی رن . میشه با این کار کمکشون کرد . نظرات خودتون رو بفرستید .

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    من الان 6 ماه دارم دنبال یکی می گردم که پکیجی رو که درست کردم برام پخش کنه گیرم نیامده حالا شما بدون تحقیق ....
    پکیج من مجموعه قسمت های دانلود و مقالات 3 سایت بزرگ ویژوال فاکس در جهان () هست به همراه یک مقاله 57 صفحه ای برای مبتدیان و بیش از 10 جلد کتاب فاکس که از هر آموزشی بهتره اما تا حالا کسی پیدا نشده
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

محل زندگی
    کرمان
    البته من غیر از این کار دارم کارهای دیگه ای انجام میدم که بزودی نتیجه اش رو روی وب خواهید دید
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

اولا منظورتون رو از بدون تحقیق نفهمیدم . دوما منظورم همینهاست . جمع بشیم کمک کنیم . سک سری مجموعه آموزشی اعم از کتاب . ebook سی دی آموزشی و .... رو جمع و جور کنیم در اختیار همه بذاریم

محل زندگی
    کرمان
    اگر شما تونستید یک نفر رو برای من پیدا کنید
    وب سایت شخصی

سلام

کار خوبیه!

سی دی مولتی مدیا باشه. به همراه توضیحات کامل.

همچنین متون برنامه نمونه و...

من خیلی سرم شلوغه و اگر بتونم حتما کمک میکنم.

گرچه کاری که من شروع کردم اینه: <<تبدیل کدهای فاکس به جاوا>> ولی خب به نتیجه ای تا حالا نرسیدم.

من می تونم تولیدش رو شروع کنم . با کمک بقیه

محل زندگی
    کرمان
    وب سایت شخصی

این دو تا ایکون یعنی چه ؟

سلام

یعنی متفکر!

خیلی خوبه منم با اینکه خیلی سرم شلوغه ولی حاضرم هر کمکی که لز دستم بر بیاد انجام بدم
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

من سفارشش رو از یه شرکت بزرگ گرفتم پخشش هم عالیه . به زودی شروع می کنم . خواهشا اگه کمک خواستم سریع بهم برسونید . مثلا من sql رو به فاکس وصل کردم درست هم کار می کنه ولی تغییری در table ها نمی ده یعنی به فایل در محیط fox اضافه می کنه ولی درون sql خبری نیست . چیکار کنم ؟؟؟؟

سلام

چه عالی!

محل زندگی
    کرمان
    میشه لطفا اسم اون شرکت و یا تلفنی یا ایمیلی بدید
    وب سایت شخصی

شرکتش رو نمی تونم بگم ولی شرکت خیلی گنده ای است . vb.net رو واسش ساختم راضی بود #c و vfox رو هم خواسته براش بسازم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •