نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: مولتی مدیا در فاکس .

مولتی مدیا در فاکس .

اگه کسی بلد نیست بگه تا یادش بدم .

در بحث مولتی مدیا در فاکس پخش و نمایش فیلم و صوت که در مثالهای خود سولیشن ویژوال فاکس هست
    بحث کم و زیاد کردن صدا نیز تو تایپکهای همین بخش هست
    حالا من بدنبال استفاده از کامپونت یا ole هستم که بتوانم تراک بار مربوط به نمایش صوت یا فیلم را تغییر رنگ یا تغییر تصویر بدهم (توجه کرده باشید اکثر برنامه مولتی مدیا در زمینه از عکس یا رنگهای زیبایی استفاده کرده اند که اکثر ابزار مورد استفاده در صفحه اشان را نیز متناسب با آن تغییر می دهند)

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    آقاس کلاهدوزان در چه موردی ؟ لطفا بیشتر توضیح بدید.
    آقای پدر خوانده منظورتون دقیق چیه؟ می خواید رنگ فیلم در حال پخش رو عوض کنید یا منظورتو پوسته یا skin فرم هست مثل ویندوز مدیا پلیر!
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

منم منظور شما رو آقای پدر خوانده نفهمیدم اما روش من هم ole است

محل زندگی
    کرمان
    هر چی تو چنته دارید بریزید بیرون کسی مایل باشه می تونه مقاله بنویسه و من در قسمت مقالات سایتم بزارم
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

سلام
    اول فاکس پرو برای پخش صوت و تصویر دوتا کلاس داره در ضمن از کمپوننتهای ویندوز مدیا پلیر هم می توان استفاده کرد که SKIN ش مثل خود مدیا پلایر ویندوزه

دوم اگه اقای BINYAZ من مایلم در UPDATE سایتتون بهتون کمک کنم
    من از نظر کمپوننت غنی هستم اکثر کمپوننتها رو کرک شده دارم که همشون با فاکس کار میکنن

بتوانم تراک بار مربوط به نمایش صوت یا فیلم را تغییر رنگ یا تغییر تصویر بدهم
    عرض کردم در هر برنامه مولتی مدیا یقینا TrackBar ی مخصوص تغییر position فیلم یا صوت قرار می دهند که کاربر بتواند روی فیلم عقب و جلو و تغییر موقعیت بدهد که خوب برای اینکار پیش فرض همگی به سراغ ole مربوطه Microsoft Slider Control می رویم که نسخه sp6 آن بهتر از sp2 هست حالا بنده به دنبال این نکته هستم که بتوانم رنگ زمینه‘ نوار ‘ نشانک این ole را تغییر دهم تا با تصویر و رنگ زمینه کلی برنامه هماهنگ شود
    و یا اینکه مشابه Window Media Player که مثلا برای تغییر ولوم از TrackBar زیبایی (که زمینه نوارش بصورت صعودی از کم به زیاد بیشتر (زمینه سبز) می شود) استفاده کرده که احتمالا تصویر می باشد
    (مثلا بطور مشابه در دلفی برای اینکار کامپیونتی مخصوصی است که قابلیت تغییر رنگ هر سه (نشانک‘ زمینه‘ نوار لغزان) را دارد) مطمئنا برای اینکار ole یا کامپیونت مخصوصی نیز در محیط ویژوال فاکس هست

محل زندگی
    کرمان
    سلام
    آقای علیرضا وافی خوشحال می شم به من کمک کنید لطفا با info@binyazprograms.com تماس بگیرید.
    آقای پدرخوانده
    شما می توانید یک پروگرس بار شخصی بسازید در قسمت دانلود سایتهای www.foxite.com و www.universalthread.com مثالهای زیادی وجود دارد.
    وب سایت شخصی

با سلام من حدود 3 سال هست که با ویژوال فاکس پرو کار میکنم اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم
    البته بهتر دوستان بدونند که ویژوال فاکس پرو بیشتر برای کار با داده هاست نه کارای گرافیکی
    راستی من تابع های مستقل برای تبدیل تاریخ و تبدیل عدد به حروف دارم ضمنا یه تابع هم دارم که قارسی تحت داس
    ایران سیستم و سپند را تبدیل میکنه به ویندوز فارسی که هنوز تو بضی حرفا مشکل داره و دارم تکمیلش میکنم

منظورم از کار گرافیکی کارهایی مثل پخش فیلم و مولتی مدیا است

آقای بی نیاز منظور من ProgressBar نیست بلکه چیزی مثل Microsoft Slider Control می باشد جهت کنترل عقب و جلو بردن روی فیلم
    (با ProgressBar که نمی توان همچنین کاری کرد (بیشتر به منظور پیشرفت عملیات از این ابزار استفاده می شود))
    درضمن من در دو سایت موردنظر جستجو کردم موفق نشدم‘ ممنون میشم مثالی با توجه به درخواست بنده معرفی کنید
    در ضمن کاربر new_day اگر در همین بخش جستجو کنید می تونید موارد بسیاری جهت تبدیل کدپیچ های مختلف از محیط Dos به محیط ویندوز و همچنین توابع کاربردی بسیاری همچون تبدیل اعداد به حروف و .... پیدا کنید

محل زندگی
    کرمان
    من منظورم همون بود اشتباه لپی شد همانطور گفتم شما می تونید یک کلاس با base کانتینر Container و دو تا شی picture به راحتی یکی بسازید
    وب سایت شخصی

ممنون آقای بی نیاز
    با استفاده از موارد ذکر شده می توان شکل ظاهری یک تراک بار را ساخت اما در رابطه با کارکردن (حرکت یک تصویر بر روی یک خط بصورت اسکرول و دادن پارامتر به آن) ممنون میشم مثالی و یا کدی ارائه دهید

درصورت امکان راه حلی ارائه دهید

کاربر دائمی آواتار mehran_337
    محل زندگی
    رشت
    ایکاش این بحث به نتیجه می رسید و آقای وافی کامپوننتهاشونو در اختیار می زاشتن.
    راستی جناب بی نیاز !! برای شما ارسال کردند یا خیر؟؟

برای من چیزی ارسال نشد.

کاربر دائمی آواتار mehran_337
    محل زندگی
    رشت
    یه زمانی خودم خیلی دنبال این موارد بودم. اما خب به وقت گذاشتنش نمی ارزید اما الگوریتم کار ساده است

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •