نمایش نتایج 1 تا 40 از 177

نام تاپیک: در مورد هوش مصنوعی شایدم فلسفه (یکم تفکر)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: در مورد هوش مصنوعی شایدم فلسفه (یکم تفکر)

برای 10 بار روح داره اما روح دارای مراتب هست
    آقا به چه زبانی صحبت می کنید؟
    بگید همونطوری بگم.
    عصبی شدن نداره.
    شما دلیلی بر مدعاتون ندارید که چرا روح فقط مختص انسانه؟ دلیل بیارید لطفا.
    برای بار هزارم: روح در این سوال روح متعالی طبق تعریف شماست. همونی که می گید فقط انسان ها دارند. نمی دونم من از بیان قاصرم یا...
    مثال درست یعنی چی؟ یعنی تا الان دیده باشید؟ مفهوم مثال در فلسفه چی هست؟ و شامل چه پارامتر هایی هست؟
    اینجا فرض بر اینه که به اصول منطق و فلسفه آشنایی دارید.
    شما دوست گرامی به نظر جوون می رسید. کمی به جای جبهه گرفتن خوب به حرفها فکر کنید. دعوا که نداریم. اگر هم مشاجره بشه ترجیح می دم دیگه نظر ندم.
    دوست گلم، نگه داشتنی با چشم وجود نداره. هیچ کجا اثبات نشده. شایعاتی هست اما هیچ مدرکی دال بر قطعیتش نیست. اگر اشتباه می کنم آدرس بفرمایید تحقیق کنم.
    مثل هیپنوتیزم که باعث جابجایی اشیا بشه. که البته چنین چیزی هیچ ربطی به هیپنوتیزم نداره.
    شاید از طرق دیگه ای بشه اما کو مدرک؟
    خیلی عجیبه که در محیط علمی چنین چیرهایی هست. به چیز هایی استناد کنید که مستند هست. با ذکر دلیل و سند.
    ضمنا لازمه بگم که فلسفه اصولا چیزی رو اثبات نمی کنه. ریاضی چرا.
    می بینم که از اصل مطلب داریم دور که چه عرض کنم، پرت می شیم.
    در مورد آینده هم عزیزم، چرا نمی شه نظر داد؟ یعنی پیش بینی بر اساس مدرک و آمار در کل انجام شدنی نیست؟
    دوست من، من برچسبی نمی زنم. اما به استدلالهایی که تا به حال آوردید نگاه کنید.
    همه حرف از نوعی جهان بینی خاص هست.
    روح (به فرض درستی قول شما در باره مرتاض) چطوری اثبات شد؟ آیا اگر بعدها مشخص شه که امواج مغزی تقویت شده به شکلی باعث نگهداشتنش می شن، اثبات یهو از بین میره؟
    اثباتی که ممکنه از بین بره اثبات نیست.
    دارم سعی می کنم واضح باشم.
    آخرین ویرایش به وسیله یوسف زالی : جمعه 30 دی 1390 در 01:05 صبح دلیل: ناراحتی دوستان
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840
    پایگاه داده، تیونینگ، طراحی و پیاده سازی ..

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •