لازاروس پلترفم خوبیه و از پشتیبانی و توسعه قوی هم برخورداره یکی از مزیتهای خوبش IDe‌ پیشرفته اون هست که کد نویسی رو واقعا لذت بخش میکنه اببته خالی از اشکال هم نیست برای نمونه اولا اینکه این پلترفرم هنوز نسخه بتا هست و هنوز کامل نشده و مثلا بعضی از پراپرتی های کامپوننتهای اون کار نمیکنه و اگر تو برنامه نیاز خاصی داشته باشید باید حتما خودتون دست به کار شده و کامپوونت رو کامل کنید .
دوم اینکه کامپوننتهای اماده خیلی کمی برای اون هست و تقریبا از کامپوننتهای معروف مثل Devexpress و fastrep و ... خبری نیست . سوم اینکه توی خودش راهنما نداره و شما باید به صورت انلاین از سایتش استفاده کنید .
کامپایل برنامه برای سیستم عاملهای دیگه هم بعضا دارای اشکالاتی هست که ممکنه توی یک نسخه دیده بشه . ضمن اینکه شما نمیتوانید از هر کامپوننتی برای برنامه تون استفاده کنید اگر قابلیت استفاده توی سیستم عامل مقصد رو نداشته باشه و این یک مقدار زیادی دست برنامه نویس رو برای استفاده از کامپوننتهای خاص میبنده . البته با همه این توصیفات من خودم 2 پروژه موفق با این پلتفرم انجام دادم و در حال حاضر هم مشغول کار روی کامپایل برای اندروید هستم . در انتها اگر علاقه به کار با چیزهای نا شناخته رو دارید استفاده از لازاروس حتما خوشحالتون میکنه