نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: مشکل ارور VB6 هنگام استفاده از TextBox , ComboBox , ListBox , CheckBox

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهـــــــــــران

مشکل ارور VB6 هنگام استفاده از TextBox , ComboBox , ListBox , CheckBox

سلام
    چند روزی میشه وقتی روی فرم TextBox یا ComboBox یا ListBox یا CheckBox میذارم و برنامه رو اجرا میکنم ارور Visual Basic has stopped working میده!
    حتی از کامپوننت XP Controls هم استفاده کردم ،وی بی رو حذف و دوباره نصب کردم باز ارور داد!
    ویندوزم هم 7-64bit هستش
    ممنون میشم کمک کنید.
    یه راه بگید غیر ویندوز عوض کردن ، چون بعد از ویندوز عوض کردن باید حدوداً 60 ، 70 گیگ برنامه و ... نصب کنم و کار طاقت فرساییه !

نقل قول: مشکل ارور VB6 هنگام استفاده از TextBox , ComboBox , ListBox , CheckBox

سلام عليکم
    اين پست دوم شما هستش و اولين تاپيکي که ايجاد کرديد و به برنامه نويس خوش آمديد.
    دوست عزيز از کامپوننت XP Controls استفاده نکن و خود کنترل هايي که گفتي رو اضافه کن بعد ببين دوباره خطا ميده.
    وقتي که ميخواي روي فورمت اين ابزارها رو اضافه کني اين ارور نشون داده ميشه؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهـــــــــــران

نقل قول نوشته شده توسط MohammadGh2011 مشاهده تاپیک
    سلام عليکم
    اين پست دوم شما هستش و اولين تاپيکي که ايجاد کرديد و به برنامه نويس خوش آمديد.
    دوست عزيز از کامپوننت XP Controls استفاده نکن و خود کنترل هايي که گفتي رو اضافه کن بعد ببين دوباره خطا ميده.
    وقتي که ميخواي روي فورمت اين ابزارها رو اضافه کني اين ارور نشون داده ميشه؟
    خیلی ممنون از پاسختون !

بعد از این ارور از XP controls استفاده کردم !
    واضح تر بگم : در ساده ترین حالت من یه تکست باکس (دیفالت وی بی) میذارم و برنامه رو اجرا می کنم . فرم نمایش داده نمیشه و بجاش این ارور میاد :
    er.jpg

و یکم که صبر میکنم یه چیز دیگه میده :
    err2.jpg

به نظر من مشکل از دو چيز ميتونه باشه:
    1-به دليل 64 بيت بودن ويندوزتون
    2-شايد از ويژوال بيسيکتون باشه و ورژن کاملش رو نصب نکردين

اگه اينطور که گفتم اشتباه هستش و اين دلايل نميتواند باشد،دوستان عزيز پاسخ صحيح رو لطف کنند بدن.

موفق باشيد

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهـــــــــــران

آخه قبلاً هم ویندوزم 64 بیت بود ، ویژوال بیسیک هم ویژوال بیسیکی بود که همیشه استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم نداشت !
    یه فکری به ذهنم رسیده ! کسی میدونه اسم فایلی که TextBox یا ComboBox یا ListBox یا CheckBox رو میاره چیه ؟
    شاید این فایل که 100% دیفالت خود ویندوز هستش ایراد پیدا کرده و اگه اونو با یکی دیگه از همین فایل از یه سیستم دیگه Replace کنیم درست بشه !

و یه درخواست :

لطفاً کامپوننت های TextBox , ComboBox , ListBox , CheckBox ی که بشه باهاش به دیتابیس کانکت شد معرفی کنید !
    (البته ببخشید به این تاپیک ربطی نداره !)

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهـــــــــــران

UP TOPIC
    کسی نیست جواب ما رو بده ؟

سلام
    من ديگه راهي به ذهنم نميرسه که راه حل اين مشکل چيه
    و شما فرموديد که نميخوايد ويندوزتون رو عوض کنيد .اگه عوض ميکرديد شايد درست ميشد.
    بزار دوستان ديگه هم نظرشون رو بگند شايد نظر عزيزان ديگه مفيد بود و مشکل شما رو حل کرد.

موفق باشيد

سلام علیکم
    اگر وی بی پرتابل نضب کرده اید این مورد بیشتر بخاطر نبود کلاس های مورد نیاز وی بی در ریجستری اتفاق می افتد، که بایستی نسخه کامل برنامه نصب شود
    .: مداحی دلنشین شهیدی که در زادروز ولادتش پرکشید [ تصاویر... ]
    .: مداحی دلنشین شهید غلامعلی رجبی [ تصاویر... ]

.: لطفا سوالاتی که قابل طرح در انجمن هستند را در خصوصی ارسال نفرمائید.

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهـــــــــــران

ویژوال بیسیکی که نصب کردم پرتابل نیست حجمش هم حدوداً 600 مگ میشه ! قبلاً هم روی لپتاپم با ویندوز 7 ، 60بیت نصب بود و سالم بود ، ویندوز عوض کردم دوباره وی بی رو نصب کردم 2 ، 3 ماه سالم بود از 2 هفته پیش تا حالا اینطور شده

Label , Image و Picture Box هم اضافه شد !
    آخرین ویرایش به وسیله lop2lop : جمعه 29 مهر 1390 در 10:39 صبح دلیل: اضافه کردن مشکلات جدید

از اين مشكلاي مسخره توي وي بي 6 زياد ديدم در آخر سر هم فقط يك راه پيدا كردم:
    ويندوزت رو سيستم ريستور كن به تاريخي كه اون موقع برنامه درست كار ميكرده 99 درصد درست ميشه اگر نشد راهي جز عوض كردن ويندوزت نيست.

Post نقل قول: مشکل ارور VB6 هنگام استفاده از TextBox , ComboBox , ListBox , CheckBox

من نگاه نکردم به تاریخ پست ولی منم این مشکل رو دارم - ویندوزمم xp 32bit سرویس پک 3

همون ارور رو میده بعد من گفتم شاید از ویندوزه این ویندوز هارو نصب کردم و روشون امتحان کردم
    اول ویندوز xp سرویس پک 2 - ویندوز ویستا 64 - ویندوز 7 32&64 - بعد ویندوز 8 32بیت و الانم ویندوز 8 64 بیت

چند بار هم از اینترنت از سایت های مختلف هم پرتابل و هم بسته کامل و هم از اون cd که تو مدرسه داده بودند نصب کردم همشونم این ارور رو دادند - من برنامه های کمکی مثل directx بعد .net بعد vb runtime و ... رو هم نصب کردم ولی مشکلم حل نشد . واقعا کلافم 1 ماه مونده به کنکور من هنوز برنامه نویسی رو شروع نکردم بخونم باید برنامه ش باشه تا بتونم شروع کننم - لطفا هر چه سریعتر راهنمایییم کنید. میبینید دیگه خیلی مسرم چند تا ویندوز رو تو 1 روز به همراه نرم افزار هاش جانبیش نصب کردم تا به نتیجه برسم ولی نشد . ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
    ويندوز Xp سرويس پك 3 رو نصب كنيد و ويژوال بيسيك رو هم بعدش
    فقط اينكه همه چي رو طبق تنظيمات پيش فرض نصب كنيد و تغيير ندين
    ويندوزتون هم كاملا خام باشه يعني نه آنتي ويروس نه حتي درايورهاي سخت افزار و نه چيزي ديگه، بعد از نصب بالا كه اومد وي بي رو نصب كنيد
    اگر مشكل رفع شد يكي يكي برنامه هاتون رو نصب كنيد و ببينيد كدوم ممكنه مشكل ايجاد كنه

ضمنا فقط تو ويژوال بيسيك مشكل دارين يا برنامه هاي ديگه هم رفتارهاي عجيب دارند ؟
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

کاربر دائمی آواتار m.4.r.m
    محل زندگی
    تبریز

اینا رو هم چک بفرمائید :

مشکل شما در اینه که ویندوزت کامپوننتاش نصب نیست
    و همچنین برنامه های جانبی ای مثل dotnet frame work 1 , 2 ,3
    در ضمن شما باید همیشه آخرین سریس پک رو توی ویندوزتون نصب کنین مثلا سرویس پک 3 که آخریش
    در ضمن شما همیشه اول بعد از نصب ویندوز حتما DirectX ( جدیدترینشو که 10 باید نصب کنی )
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : دوشنبه 17 تیر 1392 در 08:53 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •