نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل عدم پخش فایلهای mp3

مشکل عدم پخش فایلهای mp3

برنامه مولتی مدیایی با ویژوال فاکس نوشتم که قابلیت پخش فایلهای صوتی و تصویری مختلفی دارد
    روتین اصلی پخش همان مثال مطرح شده در قسمت سولیشن خود ویژوال فاکس هست (در قسمت کدهای api(
    حال مساله دراین نکته است که به هنگام پخش فایلهای mp3 بعضا با مشکل مواجه می شود
    مثلا در ویندوز xp پس از نصب نرم افزار xing player سیستم قادر به پخش نیست و بعضا نرم افزارهای مشابه دیگری
    (ولی خوب حالا تا حدی قابل اغماض هست مثلا برنامه خرابکار را uninstall می کنیم)
    ولی مشکل اصلی در ویندوز 98 هست که به هیچ عنوان فایلهای mp3 را پخش نمی کن
    و با نصب و یا بازیابی هیچ برنامه ایی درست نمی شود
    در ضمن این برنامه بصورت کد api از فایل winmm.dll استفاده می کند
    گفتم شاید با تعویض این فایل بین ویندوز xp به 98 بتوان جواب گرفت که باز متاسفانه پاسخ منفی بود
    حالا می خواهم بدانم آیا ابزار خاصی برای این منظور (پخش فایلهای mp3( هست که مثلا بصورت ole آن را فراخوانی کنیم و یا با استفاده از خود هم کد api بتوان فایل خاصی را نصب و یا رجیستر کرد که این فایل dll قادر باشد که فرمت mp3 را پخش کند

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    سلام
    برای پخش mp3 فقط راه حلش استفاده از اکتیوایکس هست
    http://www.vision-factory.com/vfmp3.zip
    این مجانیه همراه با سورس ویژوال بیسیک
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    این و با سرچ پیدا کردم اگر free نبود بگید مال خودم و آپلود کنم ولی مشکلی نداشتم باهاش
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

با تشکر از پاسختون
    من بدنبال این بودم که با استفاده از همون فایل winmm.dll این کار رو انجام بدم (یعنی بدنبال فایل موردنیاز جهت پخش توسط اون برنامه می گردم) (و حتی گفتم شاید با رجیستر کردن این ocx همان فایل مورداستفاده توسط خود برنامه (winmm.dll) بتواند فایلهای mp3 را پخش کند که متاسفانه پاسخ منفی بود)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •