نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ارتباط بی سیم راه دور

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan

ارتباط بی سیم راه دور

سلام

اگه دو محل رو که فاصله زیادی با هم دارند مثلاً دو تا منطقه دور از هم در یک شهر مثل تهران رو به هم به صورت بی سیم وصل کنیم، دقیقاً چه تجهیزاتی می خواهد و می شه یه Brand یا مارک خوب هم براش معرفی کنید ؟ حداکثر سرعت در این ارتباط چقدر خواهد بود؟

بهت توصیه می کنم یه مجله شبکه بخری به شرکت های ارائه دهنده تجهیزات بی سیم که تبلیغ کرده اند زنگ بزنی و مطمئن باشی که جواب سئوالاتت رو با ریز ترین جزییات خواهند داد
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    نقل قول نوشته شده توسط houtanal
    بهت توصیه می کنم یه مجله شبکه بخری به شرکت های ارائه دهنده تجهیزات بی سیم که تبلیغ کرده اند زنگ بزنی و مطمئن باشی که جواب سئوالاتت رو با ریز ترین جزییات خواهند داد
    سلام آقای استاد ... شما یه ذره خوش بین هستید .... توی این دوره زمونه هیچ کس علمش رو به راحتی در اختیار کسی نمی ذاره و حتی مشاوره هم نمی کنه ... یعنی خیلی پیدا می شن کسانی مثل بچه هایی که در این جور فروم ها هستند که به بقیه کمک کنند ...

والا ما وقتی زنگ می زنیم جواب میدن

زنگ بزن و به منشی معمولا بد اخلاقی که گوشی رو بر میداره بگو با بخش فنی کار دارم ، می خوام راجع به تجهیزاتتون سئوال کنم
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Internet port 80
    من تو تهران زیاد کار کردم...جواب سوالت رو نمیدوم چون کامل نیست...چقدر باند می خوای؟؟؟ چقدر هزینه و ......
    در ضمن تنها راهنمایی اینکه تو تهران با 2.4 کار نکن . فقط رو 5.8
    تجهیزات زیادی هست که قولای زیادی بهت میدن.....ولی وایرلس فقط تجربسیت و بسسسس

مشخصات رو کامل برام میل کن تا بهت Solution بدم..
    فعلا همین

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •