مشاهده دست آورد نظرسنجی: ادامه کار این تاپیک؟

رای دهنده
181. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

179 98.90%
  • خیر

2 1.10%
نمایش نتایج 1 تا 40 از 156

نام تاپیک: اطلاعیه: آموزش نرم افزارهای مدیریت شبکه

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Arrow

با سلام
    قبل از اینکه آموزش رو شروع کنم لازمه یه نکته‌ای رو یادآوری کنم و اون اینکه این قبیل نرم‌افزارها همان‌طور که قبلا گفتم کاربرد اصلیشان مدیریت شبکه است و بدین ترتیب که روی یه سرور نصب می‌شوند و کلاینت‌ها رو مدیریت (کنترل) می‌کنند. حال اگر کسی خواست توسط این نرم‌افزارها یه کامپیوتری که عضو دمین نیست رو مدیریت کنه یا اصلا دمینی در کار نیست و یه Workgroup وجود داره و یا یه کامپیوتری در یه Workgroup یا domain دیگه رو کنترل کنه کافیه که قبل از اجرای برنامه یکبار بر روی کامپیوتر مقصد لاگین کنه. بدین ترتیب که در Run ویندوز می‌نویسیم Computer Name\\ یا Computer IP\\ پس از اینکه پنجره لاگین باز شد کافیه که یوزر و پسورد ادمین Local رو وارد کنید بعد کار تمام است. شما می‌توانید هر کاری که اراده کنید بر روی آن کامپیوتر انجام دهید. البته اگر نرم‌افزار را بر روی سرور نصب کرده اید دیگر احتیاجی به لاگین کردن نیست. گاهی مواقع در ویندوز‌های XP وقتی که می‌خواهید از راه دور به آن لاگین کنید (کارهای فوق را انجام دهید) پنجره‌ای که باز می‌شود قسمت یوزرش Disable شده است. اگر چنین اتفاقی افتاد به Folder Option بروید و به تب View رفته و تیک جلو عبارت Simple File Sharing رو بردارید. لینک دانلودش رو هم براتون می‌زارم هر که خواست نصب کنه بسم الله.

http://www.dameware.com/downloads/
    آخرین ویرایش به وسیله mhjb : چهارشنبه 10 خرداد 1385 در 06:24 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •