نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ساخت assistant های مشابه office

Lightbulb ساخت assistant های مشابه office

سلام
    همونطور که همه می دونن assistant های office نقش جالبی رو در برنامه بازی می کنند و زیبایی خاصی به اون میدن. کسی تا به حال از این روش در برنامه های دسکتاپ استفاده کرده؟ اگر بله لطفا من رو هم راهنمایی کنه.

سلام.
    می توانید از Microsoft Agent استفاده کنید.
    شما برای استفاده از Microsoft Agent باید تجربه استفاده از com object ها را داشته باشید یا اینکه می توانید برای راحتی از ActiveX control ای که Microsoft برای اینکار تهیه کرده است استفاده کنید.
    تکنولوژی Microsoft Agent شامل امکانات وسیعی برای رابطه برقرار کردن با کاربر می باشد این امکانات از قبیل :
    کاراکتر گرافیکی.
    صحبت کردن کاراکتر ها از طریق text-to-speech engine یا صدای از قبل ضبط شده.
    امکان دریافت دستورهای صوتی.
    و غیره ...
    می باشد.

در ضمن شما می توانید بغیر از استفاده از کاراکتر های از قبل آماده کاراکتر های مورد نظر خود را نیز بسازید. می توانید Microsoft Agent Character Editor را از آدرس زیر Download کنید.
    http://www.microsoft.com/agent2/sdk/ace.exe

اگر منظورتان شبیه سازی Microsoft Agent باشد جهت اطلاع شما جناب کامبیز رضایی خجسته component ای برای Delphi طراحی کرده اند که این کار را به بصورت بسیار کاملی انجام میدهد. source کامل این component را می توانید بصورت free از آدرس زیر Download کنید.
    http://www.delphiarea.com/products/a.../assistant.zip
    اگر خواستید از این component استفاده کرده و کد C خود را برای شبیه سازی بنویسید لطفا ما را هم بی نصیب نگذارید.
    اما پیشنهاد من استفاده از همان Microsoft Agent می باشد.
    موفق باشی.

ممنون از راهنماییتون. در مورد Microsoft Agent اطلاع داشتم و منظور من همون مورد دوم بود. از نمونه کد معرفی شده متشکرم. و در صورت تبدیل حتما یه نمونه در اینجا اضافه می کنم.

سلام
    کسی با Mmicrosoft Agent Editor کار کرده؟ اگر بله می تونه بگه چرا این برنامه یک فایل بیشتر نمی گیره و فایلهای بعدی رو خراب می کنه ( رنگهاشو) ؟

تاپیک های مشابه

1. برقراری ارتباط office & vb.net
    نوشته شده توسط sanaz_amiri در بخش VB.NET
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 07 آذر 1383, 00:38 صبح
  2. منوی مشابه office XP
    نوشته شده توسط ara_prg در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 28 شهریور 1383, 11:56 صبح
  3. Microsoft Java Language Conversion Assistant 2.0
    نوشته شده توسط Vahid_Nasiri در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1