نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: چطوری میشه یوزرهای آنلاین ویندوز سرور رو فهمید؟

Lightbulb چطوری میشه یوزرهای آنلاین ویندوز سرور رو فهمید؟

بدون استفاده از نرم افزار خاصی آیا کسی می‌دونه توی ویندوز سرور چه چه طوری میشه فهمید که روی فلان کامپیوتر چه یوزری لاگین کرده یا فلان یوزر بر روی کدام کامپیوتر لاگین کرده. من چند تا نرم افزار دارم که با استفاده از اونا میشه اینا رو فهمید ولی چون می‌خوام یه برنامه بنویسم که یه سری کارهای خاص انجام بده به این مطلب نیاز دارم.

کاربر دائمی آواتار Lus
    محل زندگی
    شهسوار
    الان چیزی به خاطرم نمیرسه ولی اون چند تا نرم افزاری رو که گفتی معرفی کن ما
    هم استفاده کنیم

Cool

بهترین اونایی که می‌فهمه الان کدوم یوزر لاگین کرده Ideal است. البته GFI LANguard هم است منتهی سرعتش پایین است. ولی خواهشا هر که چیزی به زهنش میرسه یا راهی بلده بگه.

کاربر دائمی آواتار Lus
    محل زندگی
    شهسوار
    اهان، من منظورت رو بد فهمیدم. من فکر کردم رو دامین دارین سؤال رو میپرسی ((:
    رو ورک گروپ از ابزار WMI Script استفاده کنی مشکلت هله

Unhappy

اولا اگه میشه در مورد WMI Script یه مقدار بیشتر توضیح بده. ثانیا منظور من همون دامین بود. یعنی من می‌خوام بدونم تو هر لحظه روی هر کدوم از کلاینت هام چه یوزی لاگین کرده. خواهشا هرکی چیزی به ذهنش میرسه بگه.

اکانتینگ برای شبکه LAN

ّبرنامه ای نوشتم که میتونی یک کاربر در اکتیو دایرکتوری ایجاد کنی ، حذف کنی ، اطلاعاتش رو ویرایش کنی ، جستجو کنی لیست کاربران فعال رو ببینی ، برای کاربران درون اکتیو دایرکتوری زمان استفاده مشخص کنی و غیره . در حقیقت یک اکانتینگ کامل برای شبکه محلی که اگر مایل باشی میتونم به قیمت هزار دلار بهت بفروشمش .
    آخرین ویرایش به وسیله Gladiator : شنبه 05 شهریور 1384 در 21:48 عصر

Wink

من فقط می‌خوام بدونم چطوری می‌شه یوزرهای آنلاین و اینکه هر کدوم بر روی کدوم کلاینت لاگین کردند رو بدونم با بقیه‌اش کاری ندارم یعنی اصلا به درد کار من نمی‌خوره. ولی شما هم یه خورده همچین گران فروشید بابا ارزونتر حساب کن مشتری بشیم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر دائمی آواتار Lus
    محل زندگی
    شهسوار
    با چه زبانی نوشتین آقای گلادیاتور جان ؟
    دلار رو دولتی حساب میکنی یا آزاد

$US

دلفی ، آزاد

Unhappy خواهشا جواب بدین

آقای گلادیاتور
    من همچنان منتظر جواب شما هستم.

Impossible

نقل قول نوشته شده توسط mhjb
    من فقط می‌خوام بدونم چطوری می‌شه یوزرهای آنلاین و اینکه هر کدوم بر روی کدوم کلاینت لاگین کردند رو بدونم با بقیه‌اش کاری ندارم یعنی اصلا به درد کار من نمی‌خوره. ولی شما هم یه خورده همچین گران فروشید بابا ارزونتر حساب کن مشتری بشیم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    متاسفانه اینکار رو نمیتونی بدون استفاده از ابزارهای جانبی انجام بدی

Wink

'گلادیاتور عزیز!
    منظورت از ابزارهای جانبی چیه؟ میشه یه خورده بیشتر توضیح بدی.

Script

سلام ؛

منظورم اینه که همینطوری نمیتونی به اون چیزی که میخوای برسی ولی اگر دوست داری میتونی در اکتیو دایرکتوری اسکریپت نویسی کنی و اطلاعات مورد نیازت رو از اکتیو دایرکتوری بگیری .

این راه خیلی مناسبه ولی اگر توانایی این رو داشته باشی که اسکریپتهای مورد نیازت رو خودت بنویسی .

موفق باشی .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •