نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: تنظیم فونت در فرمها

تنظیم فونت در فرمها

سلام
    من نرم افزارنارسیس رو بر روی کامپیوتر خود نصب کردم و حال در فرم فاکس فونت tahoma را در لیست فونتها فرم پیدا نمیکنم؟! جالب اینجاست فونت مربوطه روی سیستم من نصب و در word و یا نوت پد نشان داده میشود فقط در فونتها فرم فاکس وجود ندارد چگونه میتوانم این مشکل رو حل کنم؟؟

به عنوان یه پیشنهاد بد نیست فونت موردنظر را یکبار حذف و از نو نصب کنی
    د (از طریق گزینه Install new fonts در آیتم فونت در کنترل پنل)

مشکل

جناب حسینی سلام
    گفته شما را مورد اجرا قرار دادم ولی وندوز xp بلافاصله بعد از حذف بطور خوردکار دومرتبه فونت را خودش می ساخت لذا از حالت ساف مودی وارد شدم و این کار را کردم ولی هیچ گونه ترتیب اثری صورت نگرفت!!
    به تصویر ذیل دقت کنید!
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

به عنوان یه پیشنهاد دیگر می تونید برنامه نارسیس را uninstall کنید (البته با توجه به گفته خودتون که بعد از نصب اون برنامه این مشکل بوجود آمده بود البته فکر نمی کنم اینگونه باشد)
    و یا بهتر از اون از قابلیت system resotre خود ویندوز استفاده کرده و سیستم را به تاریخ مثلا یک هفته قبل برگردونید

سلام

اول اینکار را انجام دهید:

1- با استفاده از دستور =getfont() ببینید این فونت را دارید.
    2- در یک کامپیوتری که این فونت را درست پشتیبانی میکند یا روی مثلا ویندوز 98 خودتون یک فرم با این فونت درست کنید و ببیند روی کامپیوتر شما جواب میده. اگر درست بود ظاهرا فونتهای شما درست رجیستر نشده است.

مشکل

نقل قول نوشته شده توسط rezaTavak
    سلام

اول اینکار را انجام دهید:

1- با استفاده از دستور =getfont() ببینید این فونت را دارید.
    2- در یک کامپیوتری که این فونت را درست پشتیبانی میکند یا روی مثلا ویندوز 98 خودتون یک فرم با این فونت درست کنید و ببیند روی کامپیوتر شما جواب میده. اگر درست بود ظاهرا فونتهای شما درست رجیستر نشده است.
    سلام
    دقیقا" گفته شما مصداق داشت و با تابع فوق فونت مربوطه مشاهده میشد و فرمهایی را که با این فونت طراحی کرده بودم هیچ مشکلی نداشتند ولی حالا چطور این مشکل رو حل کنم ؟؟
    در ضمن با توجه به گفته دوست عزیزمان آقای حسینی من این موضوع را بر روی کامپیوتر خود و محل کار و داداشم تست کردو و دقیقا انها هم به این مشکل مواجه شدند0 !!! پس مطمئنا مربوط به نرم افزار است 0
    حال منتظر راهنمایی دوستانم .

سلام

نرم افزار نارسیس و نگار چون از ضعفهای ویندوز استفاده میکنند (!) بسیار مخرب هستند. من توصیه به استفاده از این نرم افزارها نمیکنم. چون سیستم را بهم میریزد. توصیه من عدم استفاده است.

نقل قول نوشته شده توسط rezaTavak
    سلام

نرم افزار نارسیس و نگار چون از ضعفهای ویندوز استفاده میکنند (!) بسیار مخرب هستند. من توصیه به استفاده از این نرم افزارها نمیکنم. چون سیستم را بهم میریزد. توصیه من عدم استفاده است.
    سلام
    مومن من بخاطر ترجمه هلپ فاکس بابت این نرم افزار 115000 ریال هزینه پرداخت کردم!!!!!

کار خوبی کردی (ترجمه راهنمای فاکس) اما روش مناسبی نداشتی (برنامه نارسیس خیلی خوبه ولی برنامه مترجم پارس (دارای بهترین دیتابیس برای رشته های تخصصی و ترجمه بهتر برای متن ها انگلیسی) بهتر بود (که من به شخصه از آن استفاده می کنم و راضی هستم)
    و در کل نه این برنامه هر برنامه ای که بخواهید تنظیمات ویندوز را به نفع خودش تغییر بده و باعث خرابی (یا حداقل درست کار نکردن) برنامه دیگری بشود (البته به شرطی که برنامه ما هم برنامه نرمالی باشد) برنامه مناسبی نیست.
    و درضمن نیازی به پرداخت هزینه نبود ک ر ا ک آن در بازار موجود است

سلام

من از Istgah DIc استفاده میکنم از سایت ایستگاه بگیرید. متن را انتخاب و CTRL+Q را بگیرید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •