نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: یه مشکل خفن (اکسس دیتا بیس سرور) کارم بدجوری گره خورده PLZ Help ME

Exclamation یه مشکل خفن (اکسس دیتا بیس سرور) کارم بدجوری گره خورده PLZ Help ME

سلام
    میرم سر اصل مطلب :
    من یه بانک اطلاعاتی اکسس دارم با کوریهای و فرمها و گزارشهایی که داخل همون فایل اکسس من هستن (لطفا کسی نگه بانک فرم تو جدا کن) بعد از انجام سفارش از من خواستن که این برنامه رو بصورت حرفه ای تحت شبکه در بیارم (نه این که رو سرور Share باشه و پرمیشن مشخص کنم)
    و باید کاربران بتوانن از با برنامه خودشون (همون فایل اکسس) ا طلاعات جدید به سرور انتقال بدن :cry:

الان من واقعا سر در گم شدم نمیدونم connectionam از چه نوع و چه شکلی میشه و آیا باید بانک ام رو به sql تبدیل کنم !!!!؟؟؟؟؟
    راستی Projecte خود اکسس امتحان کردم با بانک من خیلی مشکل داشت مثلا Sub Form منو لود نمیکرد
    linke table به درد من نخورد

لطفا منو کامل و روشن راهنمایی کنید بد جوری گرفتا رشدم چون تا حلا تجربه برنامه تحت شبکه نداشتم :sorry:
    امید من این سایت
    از الان منتظر جواباتونم مرسی و خدانگهدار
    آخرین ویرایش به وسیله Lord_Voldemort : دوشنبه 24 مرداد 1384 در 17:15 عصر

من تو این فروم به خیلی ها پیشنهاد دادم که برای برنامه های کاربردی بیخیال access بشن اما راه حل شما باید برید سراغ access project تا databes رو بروی sql ایجاد کنین از یه طرف هم باید علاوه بر یادگیری sql حتما ado رو هم یاد بگیرید در کوتاه مدت به مشکلات زیادی برخورد میکنین ولی در دراز مدت کاملا راضی میشین دوستانی که link table و این جور موارد رو مطرح میکنن با مشکلات فراوان کار آشنا نیستند بعنوان کسی که 8 ساله کارم database برروی شبکه بوده و متاسفانه 6 سالشو با access کار کردم واجب دونستم که بهتون بگم سراغ برنامه نویسی با access معمولی برروی شبکه نرین که پشیمون میشین بهترین گزینه access project هستش که تو وبلاگم به مقایسه این دوتا هم پرداختم میتونی یه سر اونجا بزنی
    منی که نام شراب از کتاب می شستم
    زمانه کاتب دکان می فروشم کرد.

سلا م
    ممنونم از راهنمایت
    من قبلاّ از به این صورت عمل کردم که یه access project ایجاد کردم به SQL ارتبا طش دادم و بعد از اون امدم تمام اطلاعات فایلAccess معمولی( form ,table, Report , Qureey )رو تو این یکی Import کردم و مجبور شدم بعضی از چیزا مثل Relationships ها رو توی Data Diagram اکسس پروجکتم دوباره معرفی کنم.
    ولی مشکل مهم من اینکه اکثر formهای من subform دارن و تو لود و ایجاد فرم جدید, Subform اونو نمیاره ؟؟!!!!!! :(((من نمونه خیلی کوچیک کارم رو با این پست گذاشتم بای درک مشکل)))
    تویaccess project نیازی به دونستن Ado و Sql هست ؟؟؟

با این تفاسیر پیشنهاد شما چیه ؟ فقط تو رو خدا نگو همچی رو از اول تو access project شروع کنم ؟!! :(
    اگه نیاز به Conneciton بشه به چه شکل باید باشه
    لطفاّ یکم بیشتر برم توضیح بدین
    پیش پیش ممنون
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

متاسفانه rar نداشتم نتونستم فایلت رو باز کنم اگه subform شما باز نمی شه به خاطر اینه که تو record source سابفرمتون را باید با دستورات sql دوباره بسازین درباره ado باید بگم خیلی کمکتون می کنه یه توصیه بهت میکنم recordset مهمترین شی اه میشه گفت همه کارست تو وبلاگم که آدرس پایینه در مورد رکوردست صحبت کردم در مورد یادگیریشم شما میتونین به همون تناسبی که کارو شرو میکنین یادگیری رو هم شرو کنین فردا از محل کارم یه نگاهی به برنامتون می اندازم شاید بشه راه حل های سریع تری پیدا کرد.
    در ضمن زیاد دستپاچه نباش اگه خودتو باور کنی حتما از عهده اش بر می ایی

سلام
    صرامی جان subformam یه source Object داره که به نظر میاد مشکلی نداره ولی Record Source نبود
    منتظرم که فایل باز کنی و وقتی به Access Project تبدیل بشه کاملا این مشکل خودشو نشومیده
    کاش میشد دستپاچه نباشم :(
    بازم مرسی

recordsource

به شکل توجه کن و در قسمتی که با دایره مشخصه ذبل کلیک کن
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

یه خواهش هم کوچیک هم بزرگ
    فایل منو باز کن و تو Access Project ایمپورتش کن خودت همه چی دستت میاد

رو چشم فقط باید تا شنبه صبر کنی تا من برم سر کارم اونجا rar دارم بازش کنم یه راهشم اینه فایلتو با winzip برام zip کنی بفرستی تا ببینم مشکل چیه ولی اگه با dao کد نوشته باشی خیلی از کدهاتو باید عوضش کنی درضمن میبینم که دیگه زیادئ دستپاچه نیستی lool

:))
    اینم winzip :D

من یه فایل access project ایجاد کردم و بعدش table ها و form های شما رو توش import کردم بغیر از 3 مورد در سورس که به
    DoCmd.GoToRecord , , acNewRec
    گیر میداد مورد دیگه ای ندیدم subform شما هم به راحتی لود میشد اینم تصویرش شانس من این فروم هم قاطی کرده فکر کنم 30 بار اینو فرستادم قبول نمیکنه میگه شما تو هر 30 ثانیه میتونید یک موضوع ارسال کنید در حالی که من اصلا چیزی ارسال نکردم

سلام
    :O اون Source که هیچ ولی ببین مشکل توی Current نیست . اطلاعات قبلی رو نشون میده .مشکل زمانیکه می خوای یه فرم Blank داشته باشی ببین مثلا توی F_Customer اطلاعات قبلی رو نشون میده ولی وقتی فرم جذید رو میزنی Subform رو نشون نمیده !!!
    اون وقته که تمام فرم خوبه بجز ساب که وجود نداره !!!!!!!!
    اینم عکس ساب فرمی که داخل فرم جدیدم لود نمیشه ;)

جواب مشکل خفن

دقیقا نمی دونم چه مشکلی برای شما به وجود اومده من فرم جدید رو هم زدم بازم نمایش میداد subform مورد نظر رو برا نمونه من یک نظر جدیدم وارد کردم می تونین یه نگاه بهش بندازین
    آخرین ویرایش به وسیله sarami : سه شنبه 01 شهریور 1384 در 22:01 عصر

سلام
    صارمی جان تو Access Project اینکارا رو کردی دیگه ؟؟؟!!(فرم جدید و سابش توی Apهست؟)
    کدی چیزی به فرم اضافه نکردی ؟؟؟؟؟؟؟
    یه زحمتی فایلAceess projecti که خودت نوشتی او و عکسشو اون بالا کذاشتی واسم تو همین کامنت بزار
    مرسی

فایلی که میخواین

اینم اون فایلی که میخواین

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •