نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: اتصال به اینترنت

کاربر دائمی آواتار mohsen99
    محل زندگی
    Microsoft

اتصال به اینترنت

با سلام
    فرض کنید 2 تا شبکه داریم شبکه A و شبکه B
    شبکه B به وسیله یک کامپوتر Gateway به اینترنت وصل شده
    شبکه A به وسیله یک کامپیوتر با 2 کارت شبکه به شبکه B وصل شده
    آیا راهی وجود داره که کامپیوترهای داخل شبکه A به اینترنت وصل بشن؟

استفاده از NAT
    در ویندوز های سرور خود سرویس RRAS این کار رو انجام میه و در سایرین (و حتی ویندوز سرور ها) میتونی از نرم افزار هایی مثل winroute استفاده کنی
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

nat

آقا خیلی عذر میخوام میشه به صورت دقیق و خیلی تشریحی NAT رو توضیح بدی .ببین آقا من خودم rras رو کانفیگور کردم و بعد Nat رو فعال کردم .ولی نتونستم بقیه کلاینتها به اینترنت وصل کنم.البته باید بگم نزدیک به 2 سال هست که ICS کار میکنم .ولی این دیگه خوب نیست چون من میخوام که روی IP ها کنترل داشته باشم یعنی مثلا بگم که کدوم کامپیوتر به اینترنت وصل بشه و کدوم نشه.راستش من خیلی وقته که اینجا این مسئله رو مطرح کردم ولی همه اومدن و گفتن برو نت راه بنداز ولی فهمیدم همه اینها یه چیزی شنیده بودند و همینطوری گفتند ولی دقیقا این مسئله رو بلد نیستند.حالا اگه شما بلد هستین لطف بکنین بهم بگین چون من تو یه سازمان کار میکنم و احتیاج شدید به نت دارم یعنی دیگه ICS نمیتونه جوابگو باشه .اگه هم شماره بدین من میتونم زنگ بزنم .اگه میتونین به صورت کاملا دقیق از راه اندازی rras , nat و اینکه آیا باید به کلاینتها گیتوی داد یا خیر و یا رنج آیپی تعریف کرد یا اینکه به گروهی خاص اجازه اتصال داد و...... رو به صورت واضح بگین و عوضش پیشاپیش سپاس ویژه ای از شما دارم .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •