نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: خصوصیات LinkButton

کاربر دائمی آواتار grobech
    محل زندگی
    جایی که بشه نفس کشید

خصوصیات LinkButton

سلام ممکن سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی چیکار کنم خدمم مبتدی هستم در ضمن توی انجمن گشتم نبود , نگرد نیست
    لین دو خصوصیت چیکار میکنه؟
    CommandArgument
    CommandName
    متشکرم

محل زندگی
    جایی که بشه نفس کشید

نقل قول: خصوصیات LinkButton

خواهش می کنم اگه کسی میدونه جواب منو بده

محل زندگی
    جایی که بشه نفس کشید

واقعا کسی نمی دونه ببینم سوال سخت بود یا خیلی پیش پا افتاده؟

کاربر تازه وارد آواتار hosseinrahmatei
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط grobech مشاهده تاپیک
    سلام ممکن سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی چیکار کنم خدمم مبتدی هستم در ضمن توی انجمن گشتم نبود , نگرد نیست
    لین دو خصوصیت چیکار میکنه؟
    CommandArgument
    CommandName
    متشکرم
    دوست عزیز تا انجا که من می دانم این دو خصوصیت درون رویداد command مورد استفاده قرار می گیرند و رویداد command درست بعد از Click اجرا می شود
    من توی یه فیلمی که دیدم از اینها موقعی استفاده می شود که بخواهید مدیریت کلی روی دکمه ها داشته باشید (به صورت یکجا در یک روال )

سلام
    در جاهای مختلفی کاربرد داره که مهمترین اونها در کنترل های لیستی اطلاعات مثل رپیتر، گریدویو، لیست ویو و یا دیتایل ویو هست به این صورت که شما از اون ها در تمام رکوردها دارید وقتی که روی یک لینک یا کلید کلیک شد باید بفهمید ارسال کننده این کدام درخواست کدام لینک یا کلید شما بوده تمام کلیدهایی مثل لینک باتن؛ باتن معمولی و یا ایمج باتن رفتار مشابه دارند
    در پست بک رویدادها شما با استفاده از کامند نام و یا کامند آرگوماند می تونید در رویدادهای مختلف مانور داشته باشید

من به صورت کلی توضیح دادم الان نمی تونم واست کد بزارم بازم سرچ کن اگر نتونستی جواب بگیری بگو تا سر فرصت برات کد نمونه بزارم البته در بایندکردن دیتا رفتار متفاوتی با خواص دیگر کنترل دارند که باید به روشی دیگه بایند بشن

در کل شاید توضیحات من گیجت کرده باشه اما بسیار ساده هستند و کار با اونها خیلی راحت و مفید هستند

مثلاً در برنامه های ویندوزی شما می تونید برای ده تا کلید یکی رویداد تعریف کنید و با استفاده از پارامتر senderیا e رویداد درخواست دهنده اجرای متد شناسایی و کارهای زیادی انجام بدید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •