نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: گرافیک پیشرفته

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مهاباد

گرافیک پیشرفته

سلام دوستان
    من دارم یه برنامه ی کاملا گرافیکی میسازم . ببینید من با یک سری باتن طرحهایی مثل دایره و مثلث و مستطیل رو روی فرم رسم میکنم . اما چند مشکل اساسی دارم .
    چطوری شکل رسم شده رو پاک کنم ؟؟ مثلا وقتی من یه دایره رو فرم رسم میکنم چطوری با یه باتن کاری کنم که همون دایره فقط پاک بشه ؟ چون من رو فرم چند تصویر دیگه هم رسم کردم و نمیخوام اونها پاک بشن

من به یه صفحه ی مختصات هم نیاز دارم که 10 در 10 باشه و باید اون رو روی فرم رسم کنم . کسی از دوستان ایده ی بهتری نداره ؟

ممنون میشم کمی راهنمایی کنید

کاربر دائمی آواتار sinaone1
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: گرافیک پیشرفته

دوست عزیز Clear همه جا رو پاک میکنه و نمیتونی بگی مثلا یه جای فرم پاک بشه مگر اینکه ؟!؟
    یه گرافیک خالی با W و H مورد نظرت درست کنی و اون رو در جای مرد نظرت قرار بدب در نتیجه گرافیک قبلی از بین میره

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مهاباد

بله
    منم این رو میدونم
    خوب واسه این پرسیدم که شما یه راه جلوی پای من بزاری
    ببین کاری که میخوام انجام بدم دقیقا مثل اینه که بخوام یه بازی شطرنج رو طراحی کنم . ولی نمیتونم از تصویر استفاده کنم و باید همه ی مهره ها و صفحه رو خودم به صورت گرافیکی طراحی کنم . نمیدونم شما راهی سراغ دارید ؟

کاربر دائمی آواتار MAHDIACTION
    محل زندگی
    شهر باران های نقره ای

سلام دوست من

به نظر من شما مي تونيد تصوير مورد نظر رو با نقطه گذاري روي اون پاك كنيد.يا تصوير BackGround دقيقا همون محل رو دوباره رسم كنيد .
    يادم مياد توي درس گرافيك دانشگاه ما براي اينكه حركت يه شي رو نشون بديم .هر فريم كه شي مثلا دايره كه حركت مي كرد، فريم قبلي رو با رنگ BackGround رنگ مي كرديم تا محو بشه .
    اگه اين كار رو نمي كرديم استوانه ساخته مي شد.
    دستور Cls توي خط فرمان Dos دقيقا چنين كاري مي كنه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مهاباد

ممنون
    منم دقیقا میخوام همین کار رو بکنم . مشکل اینجاست که من یه عکس رو به عنوان پس زمینه ی فرم انتخاب کردم و نمیدونم چجوری کاری کنم که وقتی شی گرافیکی رو حذف کردم دقیقا همون محل از عکس رو دوباره رسم کنم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •