نمایش نتایج 1 تا 21 از 21

نام تاپیک: قیمت طراحی با فاکس

قیمت طراحی با فاکس

دوستان سلام
    می خواستم ببینم قیمت طراحی 1 پروژه که دارای بانک اطلاعاتی باشد که بدین صورت که دارای مشخصات حدود 700-800 کارمند و همچنین این افراد دارای مشخصات میباشد.
    و میخواهیم امکان جستجو و دسته بندی را بر اساس 1 سری از موارد در داخل برنامه بگنجانیم.
    ممنونم و منتظر راهنمایی شما هستم.

سلام

بسته به خیلی چیزها داره. مثلا اینکه بر روی شبکه باشه یا نه. با بانکهای حدود چند مگا بایت درتماسید و امکانات و...

سلام
    نه نمی خواد رو شبکه باشه
    اگر امکانش هست با توجه به موارد مختلف حدود قیمتهاش را به من بگید

سلام

شما حساب کنید ماهی 400 هزار تومان حداقل باشه اگر روی یک پروژه 3 ما وقت صرف کنید حداقل 1200 هزار تومان باید بگیرید که تقریبا هزینه و دستمزد است و با حساب مالیات و دیگر چیزها تقریبا 1.5 میلیون در هر سه ماه باید عاید شما شود. به اضافه هزینه های دیگر.

آقای توکل واقعا شما با این قیمتها پروژه انجام میدهید؟ :confy2:

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    ماهی 400 هزار تومان
    خوش به حالتون

به نظر من که حداکثر 3 هفته بیشتر نباید کار داشته باشه و حداقل 150 تومان
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

سلام

یعنی کمه یا زیاد؟

محل زندگی
    کرمان
    یعنی خوبه :oops:
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

می دونید در کشورهای دیگه به برنامه نویس چقدر حقوق میدهند؟

مثلا همین فاکس پرو به دلار آمریکا 46000 در سال حداقلشه. که البته این حقوق معمولی است و تا 400000 دلار در هر سال هم می رسه.

محل زندگی
    کرمان
    آره ولی اینجا ایران
    وب سایت شخصی

درسته اینجا ایران است
    ولی ما جامعه برنامه نویس باید تعیین کننده خیلی چیزها تو محدوده کاری خودمون باشیم
    (البته همواره این نکته رو هم در نظر داشته باشید یک دست صدا نداره اما اگر همه با هم متحد باشیم دیگه جریان فرق می کنه)

محل زندگی
    کرمان
    اگر یک متولی سازمانی بود و نظارت میکرد و مثلا میگفت قیمت اینه میشد
    وب سایت شخصی

سلام

باید حقوق تولید کنننده رعایت بشه یا قانون کپی رایت.

و با کاربرهای ایرانی

سلام دوستان
    از نظر من قیمت یک پروژه بستگی به ارزش و قابلیتهای اون پروژه داره. نه میزان کاری که میبره. چرا که یکی ممکنه یک پروژه رو یک ماهه ببنده ولی کسی دیگه همون پروژه رو شش ماه وقت بزاره و بازم ناقص باشه. بنابراین بهترین کار یکی ارزیابی ارزش پروژه برای کارفرما و دیگه کشیدن حدود قیمت از زیر زبون کارفرما در جلسات حضوری.

حالا این برنامه رو میخواهید کسی براتون بنویسه یا نه

نقل قول نوشته شده توسط javad_hosseiny
    درسته اینجا ایران است
    ولی ما جامعه برنامه نویس باید تعیین کننده خیلی چیزها تو محدوده کاری خودمون باشیم
    (البته همواره این نکته رو هم در نظر داشته باشید یک دست صدا نداره اما اگر همه با هم متحد باشیم دیگه جریان فرق می کنه)
    متاسفانه در کشوری که استفاده کنندگان از کامپیوتر و برنامه های نوشته شده کمترین بهائی به کیفیت برنامه نمیدن و مثلا موقع برگزاری جلسه فقط میگن البته آقای x حاضره همین برنامه رو به نصف قیمت شما بنویسه و شما هم به دلیل اطلاعات پایین طرفتون نمیتونید به اون بفهمونید که در پشت صفحه ای که اونها میبینن چه کارهایی میشه کرد و چه کارهائی نمیشه کرد و از طرف دیگه هیچ مرجعی هم برای تعیین کیفیت یک نرم افزار وجود نداره... خودتون تا آخرش رو بخونید
    شاید قبلا میشد به دلیل تعداد کم برنامه نویسها متحد بود و از این شعارها ولی الان اینقدر برنامه نویس ( که البته برنامه نویس که چه عرض کنم ) زیاد شده که حرف زدن از اتحاد فقط وقت تلف کردنه.
    از خوبی برنامه های نوشته شده توسط این حضرات هم همینه که اکثر کاربرهای واقعی بعد از چند وقت میفهمند که هم وقتشونو تلف کردن و هم پولشون رو .( ولی حداقل تجربشون بیشتر شده )

محل زندگی
    کرمان
    باید یک مرجع باشه
    وب سایت شخصی

دوستان در سازمانی که من کار میکنم برای یک برنامه در ویژوال فاکس پانصد میلیون ریال هزینه پرداخت کرده !!!

محل زندگی
    کرمان
    آقای رهرو قضیه شما فرق می کنه !
    وب سایت شخصی

آخه برنامه تا برنامه فرق می کنه . وقتی 5000 رکورد بهش دادی و برنامه پوکید اونوقت حساب کسی که می خواد کم پول بده رسیده می شه . من یک شرکت رو سراغ دارم تا حالا 10000000 تومان پول برنامه داده هنوز هم یک برنامه درست و حسابی نداره حاضر هم نیست پول خوب بده یکی یه نفر براش بنویسه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •