نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: راهکار مقابه با تغییر hexEdit مشخصه های مولف فایل

راهکار مقابه با تغییر hexEdit مشخصه های مولف فایل

سلام به همه
    من می خواستم بپرسم چطور میتونم کاری کنم که مولفه های فایل پروژه من توسط افراد ثالت تغییر پیدا نکنن و به اسم خودشون ثبت نکنن
    منظورم قسمتهای description و company name و غیره هست
    البته فکر کنم که باید از نوعی compressor یا packer یا protector استفاده کنم
    ولی نمیدونم برای محافظت از این نوع کدام گزینه را انتخاب کنم که این مشخصه ها نه با برنامه هایی مثل resource tuner قابل تغییر باشه نه با نرم افزارهای hexedit
    اکثر برنامه های پکر انبوهی از روتین های ضد کرک و دیباگ و نظیر آن را به فایل اضافه میکنند
    فکر نکنم مجبور به استفاده از چنین چیزهایی باشن
    کدام گزینه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: راهکار مقابه با تغییر hexEdit مشخصه های مولف فایل

این گزینه معمولا" توسط پکر ها و ... محافظت نمیشن ، احتمال میدم راهکاری برای این کار وجود نداشته باشه.

اینکه خیلی بد شد
    هر کی هر چی دلش خواست به مشخه های فایل من اضافه میکنه! من هم پشم

من می خواستم بپرسم چطور میتونم کاری کنم که مولفه های فایل پروژه من توسط افراد ثالت تغییر پیدا نکنن و به اسم خودشون ثبت نکنن
    منظورم قسمتهای description و company name و غیره هست
    درباره Sign کردن فایل (فایلهای) برنامه تون تحقیق کنید. به عنوان نمونه، فایل های شرکت های معتبر (مثل مایکروسافت)، همگی Signed هستند، و در صورت تغییر مشخصات فایل (یا هر تغییر دیگه ایی)، امضاء فایل از اعتبار خارج میشه، و اصل نبودن اون فایل ثابت میشه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    درباره Sign کردن فایل (فایلهای) برنامه تون تحقیق کنید. به عنوان نمونه، فایل های شرکت های معتبر (مثل مایکروسافت)، همگی Signed هستند، و در صورت تغییر مشخصات فایل (یا هر تغییر دیگه ایی)، امضاء فایل از اعتبار خارج میشه، و اصل نبودن اون فایل ثابت میشه.
    دوست عزیز میشه یه توضیحی بدین که چجوری من یک ساین می تونم برای خودم درست کنم?

ضمنا قابل توجه دوستانی که با چنین مشکلی روبرو هستند
    راه حل
    ACprotect

دوست عزیز میشه یه توضیحی بدین که چجوری من یک ساین می تونم برای خودم درست کنم?
    برای اینکه بتونید کدتون رو Sign کنید (یعنی امضاء دیجیتالی کنید)، باید یک Certificate (اعتبارنامه) معتبر داشته باشید. اعتبار نامه رو یا باید با پرداخت هزینه به یکی از شرکت های صدور اعتبارنامه دیجیتال (مثل Verisign) دریافت کنید، که خب همچین اعتبارنامه ایی اعتبار بالایی هم داره، و معمولا شرکت های معتبر همچین چیزی رو تهیه می کنند، یا اینکه خودتون با استفاده از ابزارهایی مثل OpenSSL برای خودتون اعتبارنامه تولید کنید. البته اعتبارنامه ایی که خودتون تولید می کنید، فقط به درد خودتون میخوره، یعنی فقط اگر فایل شما تغییر کرد، شما می تونید اعتبار فایل مربوطه را با آن بررسی کنید، اما برای دیگرانی که از فایل شما استفاده می کنند، اطمینانی ایجاد نمیکنه که فایل حتما از طرف شما ارسال شده باشه، چون هر کی میتونه برای خودش Certificate به نام شما درست کنه! اما شرکت هایی مثل VeriSign قبل از صدور اعتبارنامه برای شما، هویت شما را بررسی می کنند، تا مطمئن بشند که شما همونی هستید که ادعا می کنید.

اگر Certificate داشته باشید، ابزارهایی برای Sign کردن کدتان وجود دارند، حداقل یک ابزار Sign کردن رایگان با Visual Studio نصب میشه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    برای اینکه بتونید کدتون رو Sign کنید (یعنی امضاء دیجیتالی کنید)، باید یک Certificate (اعتبارنامه) معتبر داشته باشید. اعتبار نامه رو یا باید با پرداخت هزینه به یکی از شرکت های صدور اعتبارنامه دیجیتال (مثل Verisign) دریافت کنید، که خب همچین اعتبارنامه ایی اعتبار بالایی هم داره، و معمولا شرکت های معتبر همچین چیزی رو تهیه می کنند، یا اینکه خودتون با استفاده از ابزارهایی مثل OpenSSL برای خودتون اعتبارنامه تولید کنید. البته اعتبارنامه ایی که خودتون تولید می کنید، فقط به درد خودتون میخوره، یعنی فقط اگر فایل شما تغییر کرد، شما می تونید اعتبار فایل مربوطه را با آن بررسی کنید، اما برای دیگرانی که از فایل شما استفاده می کنند، اطمینانی ایجاد نمیکنه که فایل حتما از طرف شما ارسال شده باشه، چون هر کی میتونه برای خودش Certificate به نام شما درست کنه! اما شرکت هایی مثل VeriSign قبل از صدور اعتبارنامه برای شما، هویت شما را بررسی می کنند، تا مطمئن بشند که شما همونی هستید که ادعا می کنید.

اگر Certificate داشته باشید، ابزارهایی برای Sign کردن کدتان وجود دارند، حداقل یک ابزار Sign کردن رایگان با Visual Studio نصب میشه.
    دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی.
    من فکر کنم با توجه به قیمت نرم افزار در ایران خرید امضا تایید شده به صرفه نباشه
    کی اینجا حاظره یه نرم افزار آموزشی را 50 دلار بخره! فعلا که اوضاع بدی هست در بازار نرم افزار
    اکثر این شرکت ها هم که غربی هستند و با ما رابطه بدی دارند
    مثلا همین VeriSign آمریکایی هست خبر مرگش

کاربر دائمی آواتار Raham
    محل زندگی
    Cyber Space

دوستان عزیز چرا میپیچونین قضیه رو؟
    پروتکتور های Static به طور کامل از مشخصات محافظت می کنن (البته نشون داده نمیشه).
    راه ساده تر استفاده از Self Validition هستش دیگه اینکه کاری نداره.
    با استفاده از CheckSum خودتونو تست کنین ببینید تغییر کردین یا نه. واسه اینکار هم CRC کاملا مناسبه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •