نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: کار با وب کم

کار با وب کم

بخشید دوستان به چه صورت میشه در ویژوال فاکس با وب کم کار کرد؟

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

نقل قول: کار با وب کم

http://www.foxite.com/articles/read....rom-within-vfp
    مقالات ديگري هم موجوده ، گوگل کنيد.
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

من ترکیدم دیروز انقده گوگل کردم.ولی چیزی شکل این پیدا نکردم.حالا این فایل prg رو هم اجرا میکنم صفحه ای باز نمیشه.میشه کمک کنید.
    آخرین ویرایش به وسیله ashkan_gorg : پنج شنبه 17 تیر 1389 در 10:17 صبح

با سلام
    لطفا بررسی کنید ببنید وب کمتان Twian را پشتیبانی میکند یا خیر معمولا بر روی جعبه این محصولات درج می شود.
    چون لینکی که در بالا آمده است استفاده از dll twain می باشد که البته فقط برای وب کم نیست بلکه تمامی سخت افزارهایی که Twain را ساپورت می کنند کار میکند که البته گفتنی است که دیگر تعداد این سخت افزار ها کم شده است.
    اگر در رابطه با استفاده از این dll مشکل داشتیدبفرمایید تا نمونه سورس خودم که در نرم افزار های خود استفاده میکنم خدمتتان ارسال کنم.
    و اگر هم که Twain را پشتیبانی نمیکرد که بحث جداگانه ای پیش خواهد آمد که باید از API های ویندوز کمک بگیرید در این رابطه هم سورس دارم بگید تا ارسال کنم البته قبل از این کار حتما سعی خود را انجام دهید در صورت موفق نشدن در خدمت هستم.

تشکر جناب شیری از همکاری شما آخه TWAIN راهم پشتیبانی میکنه ولی هرکاری کردم نشد.اگه زحمت بکشید سورس رو قرار بدید ممنون میشم.با تشکر

جناب آقای شیری من کماکان منتظر ارسال سورس کام وب کم هستم .ممنون میشم ارسال کنید.

جناب شیری فکر کنم فراموش کردین که قرار بود زحمت بکشین سورس رو قرار بدین

اساتید محترم آیا کسی با webcam کار کرده لطفا راهنمایی کنید.
    من از VIDEO_OCX استفاده کردم و مثالهای VB اون رو دیدم ولی نمیدونم چرا تو VFP کار نمیکنه.
    آیا کسی با این کامپوننت ویا کامپوننت دیگری کار کرده ، لطفا راهنمایی کنید:
    آخرین ویرایش به وسیله tabiat75 : شنبه 29 آبان 1389 در 13:33 عصر

فراموش نکرده ام منتهی چون سورسی که توضیح داده ام بخشی از نرم افزاری است که هم اکنون در بازار است برای قرار دادن این بخشها باید از بخش های اصلی نرم افزار جدا شوند و در عین حال قابل درک باشند ولی تا 2 روز آینده اماده می شوند وخدمتتان ارسال خواهم کرد

اساتید محترم آیا کسی با webcam کار کرده لطفا راهنمایی کنید.
    من از VIDEO_OCX استفاده کردم و مثالهای VB اون رو دیدم ولی نمیدونم چرا تو VFP کار نمیکنه.
    آیا کسی با این کامپوننت ویا کامپوننت دیگری کار کرده ، لطفا راهنمایی کنید.
    متاسفانه پروژه من تمام شده و لنگ همين ocx است .
    بسيا ممنون ميشم كسي بتونه به من كمكي بكنه .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •