نمایش نتایج 1 تا 40 از 42

نام تاپیک: صندلی داغ با حضور : xxxxxx_xxxxxx

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول: صندلی داغ با حضور : xxxxxx_xxxxxx

دوستان من یه پیشنهادی داشتم. مخصوصا روی صحبتم به دوست عزیز hosna.softـــه . این طوری که می گن انگار شما مخترع این تاپیک بودین.

پیشنهادم اینه یه قانون بذاریم که مثلا تا دو یا سه روز دوستان سوالاتشون رو بپرسن. بعدش اون عزیزی که قراره روی صندلی داغ بشینه بیاد و پاسخ بده و بعدش هم موضوع رو ببندیم و هر کسی هم یک بار سوال بپرسه. چون اینجوری هر روز یکی یه چیزی به ذهنش می رسه می آد و می گه و یه ذره کار برای سوال شونده سخت می شه.

فکر کنم این موضوع همچنان ادامه داشته باشه و آقای xxxxx_xxxxxx بالاخره اینجوری بشه:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند

نقل قول: صندلی داغ با حضور : xxxxxx_xxxxxx

نقل قول نوشته شده توسط RFA.AREF مشاهده تاپیک
    دوستان من یه پیشنهادی داشتم. مخصوصا روی صحبتم به دوست عزیز hosna.softـــه . این طوری که می گن انگار شما مخترع این تاپیک بودین.

پیشنهادم اینه یه قانون بذاریم که مثلا تا دو یا سه روز دوستان سوالاتشون رو بپرسن. بعدش اون عزیزی که قراره روی صندلی داغ بشینه بیاد و پاسخ بده و بعدش هم موضوع رو ببندیم و هر کسی هم یک بار سوال بپرسه. چون اینجوری هر روز یکی یه چیزی به ذهنش می رسه می آد و می گه و یه ذره کار برای سوال شونده سخت می شه.

فکر کنم این موضوع همچنان ادامه داشته باشه و آقای xxxxx_xxxxxx بالاخره اینجوری بشه:
    سلام
    منهم 100% موافقم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •