نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: کمک در مورد شبکه workgroup و ویروسی که ایجاد اختلال می کند؟؟

کاربر جدید آواتار مریم جون
    محل زندگی
    شمال

کمک در مورد شبکه workgroup و ویروسی که ایجاد اختلال می کند؟؟

با سلام خدمت همه:
    من یک شبکه ورک گروپ با 15 کامپیوتر دارم که روی 2تاشون سرور 2003 و روی بقیه winxpsp2 نصبه منتها مشکلی که دارم اینه که سرویس view workgroup کار نمی کنه و لیست فایلهای اشتراک گذاری شده هم دیده نمی شه و حتی اگه بخوام از پرینتر یک سیستم دیگر از طریق شبکه پرینت بدم اصلا کار نمی کنه و اگه بخوام مجددا تعریفش کنم هم اصلا لیست کامپیوتر های شبکه دیده نمی شه و ارور می ده در صورتی که با ping همه رو می بینم و اگه با سرچ آن سیستم رو سرچ کنم پیدا می شه و لیست فایلها و حتی پرینتر رو می بینم روی همه سیستم ها اینطوریه قبلا هم شده بود ولی با windows worm door cleaner و وصله امنیتی مایکروسافت درست شده بود ولی الان اصلا نمی شه.لطفا راهنماییم کنید.

کاربر دائمی آواتار Beyondsoft
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: کمک در مورد شبکه workgroup و ویروسی که ایجاد اختلال می کند؟؟

Windows XP Professional are licensed for a maximum of 10 concurrent client incoming sessions. Computers that run Windows XP Home Edition are licensed for a maximum of 5 concurrent client incoming sessions

ویندوز اکس پی حرفه ای در یک workgroup نهایت می تواند با 10 کامپیوتر رابطه داشته باشد، و در نسخه خانگی تنها با 5 کامپیوتر.

کاربر دائمی آواتار nima_8m
    محل زندگی
    تهران

در شبکه شما با توجه به مشخصاتی که نوشته بودید دوست خوبمون جواب دادن اما به عنوان یه مسکن سریع اون سیستم های که مشکل دارن حالا یا به صورت اشتراک فیلی و یا پرینتر در my network place اونا رو به work group اضافه کن یعنی از ویزارد استفاده کن شما باید شبکه رو ارتقا و به دومین تبدیل کنید تا مشکلاتتون حل شه. موفق باشید

محل زندگی
    شمال

نقل قول نوشته شده توسط nima_8m مشاهده تاپیک
    در شبکه شما با توجه به مشخصاتی که نوشته بودید دوست خوبمون جواب دادن اما به عنوان یه مسکن سریع اون سیستم های که مشکل دارن حالا یا به صورت اشتراک فیلی و یا پرینتر در my network place اونا رو به work group اضافه کن یعنی از ویزارد استفاده کن شما باید شبکه رو ارتقا و به دومین تبدیل کنید تا مشکلاتتون حل شه. موفق باشید
    من یکسال دارم با همین وضعیت کار می کنم ولی مشکلی به وجود نیومد تا سرو کله ویروس downup پیداشد یا همان Confiker که با نروتون حل شد وحالا هم همینطور
    اینجا طوریه که یه سری نرم افزار سازمانی داریم که به صورت ورک گروپ کار می کنن و اگه دومین کنم نمی دونم چطور از اون نرم افزارها ارتباط بگیرم.

کاربر دائمی آواتار cybercoder
    محل زندگی
    root/

بعد از اینکه Client ها رو پاکسازی کردی این رو دانلود کن و روشون اجرا کن
    http://www.softpedia.com/get/Tweak/N...nSockFix.shtml
    کلیدهای رجیستری و ... که توسط Adware یا Virus و ... از بین رفتند رو fix می کنه.
    البته این رو هم تو گوگل سرچ کنید بعد دانلود کنید بهتره : RegCureSetup_RW
    مشکل شما ربطی به workgroup یا domain و ... نداره.
    موفق باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله cybercoder : چهارشنبه 08 اردیبهشت 1389 در 12:53 عصر

محل زندگی
    شمال

نقل قول نوشته شده توسط cybercoder مشاهده تاپیک
    بعد از اینکه Client ها رو پاکسازی کردی این رو دانلود کن و روشون اجرا کن
    http://www.softpedia.com/get/Tweak/N...nSockFix.shtml
    کلیدهای رجیستری و ... که توسط Adware یا Virus و ... از بین رفتند رو fix می کنه.
    البته این رو هم تو گوگل سرچ کنید بعد دانلود کنید بهتره : RegCureSetup_RW
    مشکل شما ربطی به workgroup یا domain و ... نداره.
    موفق باشید.
    این کار رو کردم ولی وقتی آی پی رو روی اتومات می گیره مشکل حل می شه ولی وقتی دستی تنظیم می کنم بازهم همون مشکل وجود داره روی کارت شبکه های ما دو تا آی پی ست شده و باید هر دو باشه تا مشکل نداشته باشیم آیا این کار ویروسه که همچین مشکلی رو ایجاد می کنه؟
    در ضمن من الان فایل های share شده را باید با جستجوی نام کامپیوتر و وارد شدن به آن ببینم در پنجره مای نت ورک نه فایلی می بینم و نه سیستمی را با view workgroup می بینم بلافاصله با کلیک بروی آن پرمیژن می ده؟روی تمام سیستم ها اینطوری شده نود رو آپدیت کردم مشکل حل نشد.
    کاسپر :حل نشد
    مک کافی نصب کردم نشد
    نمی دونم اصلا چه ویروس یا باگی است؟؟؟؟

محل زندگی
    root/

قبلا هم گفتم ابتدا با یک آنتی ویروس سیستم رو پاکسازی کنید سپس اون فایل winsockfix رو که لینکش رو بالا گذاشتم اجرا کنید.

اما اگر زمانی که از dhcp دارید IP می گیرید Network رو می تونید Browse کنید ، ربطی به ویروس و ... نداره.
    IP هایی که بعد از به قول شما اتومات به سیستم شما اختصاص داده میشه و اون هایی که دستی تنظیم می کنید تفاوتشون چیه؟
    "با دستور IPCONFIG /ALL می تونید تنظیمات کارت شبکه هاتون رو در ویندوز ببینید"

محل زندگی
    شمال

نقل قول نوشته شده توسط cybercoder مشاهده تاپیک
    قبلا هم گفتم ابتدا با یک آنتی ویروس سیستم رو پاکسازی کنید سپس اون فایل winsockfix رو که لینکش رو بالا گذاشتم اجرا کنید.

اما اگر زمانی که از dhcp دارید IP می گیرید Network رو می تونید Browse کنید ، ربطی به ویروس و ... نداره.
    IP هایی که بعد از به قول شما اتومات به سیستم شما اختصاص داده میشه و اون هایی که دستی تنظیم می کنید تفاوتشون چیه؟
    من تمام آی پی هام دستی است و DHCP استفاده نمی کنم.
    از فایلی که شما گذاشتین استفاده کردم ولی آی پی رو اتومات می کنه و من اینو نمی خوام می خوام ای پی دستی ست کنم و مشکل فایل های شیر شده رو نداشته باشم

محل زندگی
    root/

[quote]
    [/quote[
    Range IP هاتون نام Workgroup،
    Gateway
    DNS و...
    رو اینجا بذار

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •