نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکل با نصب اسکیوال 2005 برای ویژوال استادیو 2008

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

مشکل با نصب اسکیوال 2005 برای ویژوال استادیو 2008

با سلام خدمت اساتید و دوستان SQL
    عز خواهی می کنم اگه تاپیک تکراری زده شده یه یجستجوی کوتاه کردم ولی چیزی پیدا نشد.
    من ویژوال استادیو 2008 نصب کردم و حالا که می خوام اسکوال رو نصب کنم SQL Management
    نصب نمی شه و اون تیک مربوط به book online هم enable فالس می شه و برای اینکه این گزینه true بشه پیام داده بود برم سرویس های یا کامپوننت های اسکیوال جدیدی که توسط ویژوال 2008 روی سیستم نصب شده رو پاک کنم تا این گزینه فعال بشه؟!
    تمام نسخه های sql 2005 رو هم دارم و به دلیل اینکه بروی سیستم من ویندوز xp نصب هست و حالت لوکال داره نسخه standard رو نصب کردم (چندین بار) که نشد ، بعد نسخه اینترپرایز رو هم امتحان کردم که همون طور که فکرش رو می کردم به سیستم عامل و تجهیزات سیستم ارور گرفت و کلا نصب نشد.
    حالا به نظر شما مشکل کجاست؟؟
    لازم به ذکر هست که من روی ماشین 3 تا ویندوز نصب کردم که ویندوز مد نظر بروی پارتیشن 3 نصب شده و نسخه win XP S2 هست.

محل زندگی
    مشهد

نقل قول: مشکل با نصب اسکیوال 2005 برای ویژوال استادیو 2008

دوستانی که ویژوال استادیو 2008 رو با اسکیوال 2005 بروی سیستم مچ کردند ، راهنمایی کنند.
    من vs 2008 رو با sql 2000 مچ کردم ، با sql 2008 هم فکر کنم این کار رو کردم ، ولی این 2005 خیلی عزیت می کنه؟!
    یعنی راهی نداره؟؟؟

محل زندگی
    مشهد

ممنون از این همه راهنمایی!!
    جوابش رو پیدا کردم ، باید در هنگام نصب ویژوال تیک Sql Express رو بردارید تا Sql Express بروی سیستم نصب نشه ، چون Sql Express به دلیل اینکه با نسخه بالا تر هست ،Sql 2005 با اون سارگار نیست.

محل زندگی
    مشهد

این روشی رو هم که یکی از دوستان متخصص به من گفتند رو هم اجرا کردم ولی بازم نشد؟!
    با روش بالا تمامی کامپونت ها نصب می شن جز کامپنت های مربوط به اون چک باکس "Book On Line" که SQL Management هم یکی از این کامپوننت هاست؟!
    البته با نسخه اینتر پرایز SQL Management حاصل می شه ولی به دلیل مشکل اجرایی که با ویندوز xp داره پنجره کانکت دیالگ باز می شه ولی اتصالی صورت نمی گیره؟!
    ظاهرا اصلا سرویس های اسکیوال رو نصب نکرده؟!
    لطفا دوستان در حل مشکل کمک کنند؟! توی سایت برنامه نویس ما استاد اسکیول کم نداریم ها؟!

سلام دوست عزیزم،
    من شخصا همیشه اول SQL Server رو نصب میکنم و بعد VS چون براحتی انجام میشه. بعضی Componentها اگر یکبار نصب بشن برای دفعات بعدی قابل انتخاب نیستند.
    در مورد کانکت نشدن، شاید نام Instance رو درست وارد نمیکنید. دیدن این لینک میتونه کمک کنه:
    http://www.barnamenevis.org/sh...d.php?t=43055v

محل زندگی
    مشهد

خیلی خیلی ممنون از راهنمایتون استاد .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •