نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: دو مودم

دو مودم

سلام
    من دوتا مودم دارم و از طریق دو تا خط تلفن هم به اینترنت وصل هستم اگه این دوتا خط رو روی شبکه به اشتراک بذارم البته از طریق ایزاسرور منطقا دوتا خط قابل استفاده میشه یا نه ؟ اصلا چه کنیم هردو تا خط به اشتراک گذاشته بشن؟
    ممنون

باید بصورت MultiLink به اینترنت متصل شی . برای این منظور باید از ISP بخوای اجازه اتصال MultiLink رو به شناسه شما بده .

موفق باشی .

سلام
    آقا یادم رفت بگم دوتا اکانت هم دارم ولی به محض اتصال اکانت دوم ارتباطات شبکه داخلی میرن روی اون خط .
    چه کنیم این توزیع یه جورایی نرمال بشه یا اینکه از دوتا خط به درستی استفاده بشه

بازم تشکر

باید با یک Account با دو خط به ISP متصل شی .

اکثر آی اس پی ها اجازه مالتی لینک را نمیدهند ولی اگه بخواهیم با دواکانت همزمان با دو مودم به اینترنت وصل شویم وضعیت به اشتراک گذاری اونا رو شبکه چه طور میشه چه موقع درخواست روی به طور مثال مودم یک و چه موقع روی مودم دومی میرن

درخواست روی به طور مثال مودم یک و چه موقع روی مودم دومی میرن
    دو gateway تعریف کن
    در سیستم های گروه A دروازه خروجی رو مودم یک و در سیستم های گروه B مودم دو قرار بده
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

کاربر دائمی آواتار vadood
    محل زندگی
    تهران
    البته از طریق ایزاسرور منطقا دوتا خط قابل استفاده میشه یا نه ؟
    هیچ کدوم از/firewall proxy هایی که من می شناسم این امکان را ندارند که شما از طریق 2 اینترفیس به شبکه external وصل شی. به این ترتیب 2 راه برای شما باقی می مونه استفاده از یک solution نرم افزاری مانند RainConnect از Rainfinity یا سخت افزاری مشابه LinkProof از Radware

PS اگه اینها را در ایران یافتی من هم مشتری ام.

:mrgreen:

رفقا اطلاعاتتون یه خورده سطح پایینه :sorry:

وقتی یک کانکشن مالتی لینک ایجاد میکنی بار شبکه شما در حالت عادی بین هر دو مودم ( اگر تعداد مودمها بیشتر باشه بین همه مودمها ) تقسیم میشه . نیازی نیست شما بگی از کدوم مودم کدوم پکتها عبور کنه و غیره ....

اتصال مالتی لینک برای شما دو برابر اتصالات معمول هزینه داره . شما هزینه رو پرداخت کن هیچ ISP نه نمیگه .
    مورد دیگه اینکه اتصال با دو مودم با دو اعتبار متفاوت کار عاقلانه ای نیست .

موفق باشی .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •