نمایش نتایج 1 تا 40 از 101

نام تاپیک: هوش مصنوعی انسان

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار lordarma
    محل زندگی
    رشت

Arrow هوش مصنوعی انسان

با سلام خدمت دوستان گرامی،
    نظری دارم و مایلم شما هم در این بحث شرکت کنید و این تایپیک را ارتقاع بخشید،
    همان طور که می دانید شرکت های بزرگ کامپیوتری در سرتاسر جهان سعی بر این دارند تا بتوانند برنامه ای (یا کامپیوتری) بسازند که بتواند دقیقا شبیه به مغز انسان عمل کند.
    ما ایرانیان همیشه سعی کرده ایم تا کسی یک کاری را انجام دهد و سپس به سمت آن کشانده شویم،
    همان طور که اطلاع دارید شرکت های مذکور بسیار بسیار از ما در این موضوع جلوتر هستند و حتی به تازگی شنیده ام توانسته اند مغز گربه را باز سازی کنند،
    حال از شما تقاضا می کنم که دست به دست هم بدهیم و با هم در این راه تلاش کنیم...
    خب من برای شروع بحث این موضوع را مطرح می کنم:

به نظر من انسان در زندگی شراط های گوناگونی را در هر لحظه در پیش رو دارد و با توجه به حواس 5 گانه و همچنین خاطرات گذشته یکی از این میلیون ها شرط را در لحظه انتخاب می کند، حال اگر ما بتوانیم 5 دستگاه ورودی به کامپیوتر به عنوان جایگزین حواس پنج گانه بدهیم شاید بتوانیم با دادن این شرط ها، هوش انسان را باز سازی کنیم،
    البته این را قبول دارم که همچین کاری با سیستم های خانگی امکان پذیر نیست ولی باز مایل هستم تا نظراتتان را در مورد این موضوع بیان کنید...

ببخشید که خیلی مبتدیانه و در حد خودم نظرم را بیان کردم،
    منتظر شرکت شما در این بحث هستم...
    با تشکر

پی نوشت:
    این عکس را در اینجا قرار می دهم تا با روحیه بیشتری در این بحث شرکت کنید!

پیشنهاد می کنم کسانی که این انیمیشن زیبا را ندیده اند حتما آن را تماشا کنند.....
    آخرین ویرایش به وسیله lordarma : جمعه 30 بهمن 1388 در 19:42 عصر دلیل: درج عکس

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •