نمایش نتایج 1 تا 40 از 101

نام تاپیک: هوش مصنوعی انسان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار dousti_design
    محل زندگی
    زنجان - تهران

نقل قول: هوش مصنوعی انسان

اگه مفیده بگین تا ادامه بدم و اگه نه که قطع بشه!
    حتما ادامه بدید. داریم استفاده میکنیم.
    در نهایت یه تیم همراه با دوستان الکترونیک کار و مکانیک کار
    من که خیلی وقته دنبال تشکیل یه تیم پژوهشی در رابطه با بینایی ماشین هستم. اگر تیم تشکیل دادید و اگر من رو هم قابل دونستید. هستم تا آخرش.
    من یک سوال هم از اساتید محترم دارم:
    چرا برای هوشمند سازی ماشین هدف انسان هست؟ درحالی که ماشین خصوصیاتی داره که بهتر از انسانه(مثلا دقت)
    نمونش هم تست تورینگ هست که در تعریفش اومده که ماشین باید مثلا برای ضرب و تقسیم اعداد بزرگ گاهی اوقات اشتباه هم بکنه؟ مگه اشتباه چیز خوبیه که میخوان بیارنش توی ماشین. خب اگر هدف از هوشمندسازی انسان نباشه بهتر نیست؟؟؟

کاربر دائمی آواتار morrning
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول: هوش مصنوعی انسان

نقل قول نوشته شده توسط dousti_design مشاهده تاپیک

من که خیلی وقته دنبال تشکیل یه تیم پژوهشی در رابطه با بینایی ماشین هستم. اگر تیم تشکیل دادید و اگر من رو هم قابل دونستید. هستم تا آخرش.
    چرا برای هوشمند سازی ماشین هدف انسان هست؟ درحالی که ماشین خصوصیاتی داره که بهتر از انسانه(مثلا دقت)
    نمونش هم تست تورینگ هست که در تعریفش اومده که ماشین باید مثلا برای ضرب و تقسیم اعداد بزرگ گاهی اوقات اشتباه هم بکنه؟ مگه اشتباه چیز خوبیه که میخوان بیارنش توی ماشین. خب اگر هدف از هوشمندسازی انسان نباشه بهتر نیست؟؟؟
    خوب در جواب سوالتون باید بگم توی سیستم تفکر انسان ها خطا باعث یه چیزی شبیه الگو میشه مثلا یه بچه که توی سرازیری با توپ بازی میکنه داره یه عمل خطا رو انجام میده در حالی که نسبت به عواقبش بی اطلاعه ولی وقتی زمین خورد و جایی از بدنش آسیب دید یه الگو تشکیل میشه که توی ماشین ها و برنامه ها بهش میگن تابع !
    از وقتی که الگو توی ذهن شکل گرفت دیگه پسر بچهی قصه ی ما هر وقت سرازیری میبینه اون الگو و عواقبش توی ذهنش فراخوانی میشه و طبق چیزایی که توی بخشای قبلی گفتم شرایط انتخاب ها رو براش محدود میکنه و سرانجام باعث میشه خطای قبلی تکرار نشه !

البته به این دلیل همواره طرز تفکر انسان ها جذاب بوده که اگه انسان ها خطا نمیکردن همه به نهایت کمال میرسیدن و همهی مردم جهان میشدن انیشتین

اگه لازم میدونید و تیمتون تکمیل شد بگین یه یه انجمن اختصاصی در این باره بزنیم !

کاربر دائمی آواتار lordarma
    محل زندگی
    رشت

Arrow نقل قول: هوش مصنوعی انسان

نقل قول نوشته شده توسط dousti_design مشاهده تاپیک

بله من هم موافق هستم،
    به نظر من ما نباید از روی عمد به ماشین ضریب خطا بدهیم (هرچند به نظرم دادن ضریب خطا در مراحل پایانی صورت می گیرد)
    چطوره روی الگوریتمی کار شود که خود به خود به کمال برسد؟
    چند وقت پیش شنیده بودم ویروسی ساخته شده که می تواند خودش را کامل کند،
    اگر بتوانیم از این روش استفاده کنیم،
    خیلی از کارها راحت تر و سریع تر پیشرفت خواهد کرد...
    مثلا شما اینطور در نظر بگیرید که ما داریم یک موتور هوش سازی طراحی می کنیم!
    نمی دونم متوجه منظورم شدید یا نه،
    ولی اگر این موتور در خود ماشینی که قرار است طراحی شود قرار گیرد خود ماشین می تواند خودش را کامل و یا حتی تعمیر کند...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •