نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: مرتب کردن فیلد ردیف در کریستال ریپورت

مرتب کردن فیلد ردیف در کریستال ریپورت

سلام من از یک جدول در اکسس گزارشی در کریستال ریورت جهت چاپ ایجاد کرده ام اما نمی توانم اعداد را در شماره ردیف مرتب کنم اعداد اینطوری می افتد.
    1
    11
    12
    2
    3
    ...... راستی کریستال من 7 است.
    ممنونم

کاربر دائمی آواتار majjjj
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: مرتب کردن فیلد ردیف در کریستال ریپورت

من کریستال 7 ندارم ولی تو کریستال 9 که احتمالا توی هفت هم همینجوریه شما باید اون فیلد رو مرتب کنی و روشش هم اینه که از منوی report گزینه record sort export رو انتخاب کنید البته شاید تو کریستال هفت این گزینه تو منوی ریپورت نباشه که باید از help کریستال برای پیدا کردنش استفاده کنید

اینجا رو انجام دادم اما مرتب نمیشه اعداد به شکل قبل می افتد میشه کاملتر بفرمایید

منظورتون اينه كه اين اعداد از Access ميان يا از Record Number خود كريستال استفاده كردين و اين مشكل رو دارن؟
    چون اگه اعداد مال Access باشن حتما نوع فيلد Text بوده، اگه نوع فيلد رو به Number تغيير بدين sort اعداد درست مي شه.
    معمولا اين مشكل به خاطر اين پيش مياد كه نوع فيلدي كه sort براساس اون انجام مي شه از نوع كاراكتره و نه عدد.

الان همین کار را انجام دادم حالا دیگه شماره نمی اندازد. من در وی بی گرید ایجاد کردم . شماره ردیف اطلاعات در گرید درست و مرتب است اما با زدن دکمه چاپ باید اطلاعات از اکسس خوانده شود و در کریستال چاپ شود که نمی شود

اگه مي تونيد فايلتون رو اينجا بذاريد شايد كسي با ديدنش بتونه مشكلتون رو حل كنه

کاربر دائمی آواتار viper2009
    محل زندگی
    گوشه کویر

باید یک فیلد به گزارشت اضافه کنی و اون رو ردیف بنامی غیر از ردیف بهم ریخته ات.

در قسمت Details راست کلیک کن گزینه Insert------>Sepecial-------->Record Number رو انتخاب کن
    فیلد تولید شده رو در قسمت ردیف که ساختش قرار بده و حالا گزارشت رو نگاه کن.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •