نقل قول نوشته شده توسط scream666_ss مشاهده تاپیک
بازهم سلام خدمت همگی‌ دوستان

یه نکته را فراموش کردم که بگم دوستان در حال حاضر سرویس‌های AZURE به صورت رایگان اما در حد محدود در دسترس همه کاربران قرار گرفته. مطمئناً بعد از آغاز به کار رسمی AZURE این سرویس‌ها به صورت رایگان نخواهد بود. اما چیزی که فعلا در جواب سوال خود من مبنی بر فایل‌های که اکنون در AZURE بارگذاری میشوند چه خواهد شده؟ داده شده این است که به احتمال خیلی‌ زیاد کسانی‌ که تا قبل از راه اندزی رسمی‌ سرویس گرفتن می‌تونن با همان امکانات محدود به صورت رایگان از آن استفاده کنند. پس فکر می‌کنم حتا اگر فکر می‌کنید که تا اطلأع ثانوی نیازی به این سرویس‌ها ندارید بهتر است که فعلا به لینک زیر برید و یک سرویس رایگان بگیرید. بعد میتونید از این سرویس استفاده کاملی بکنید. اما یادتون باشه که مایکروسافت هیچ تعهدی نسبت به این سرویس ندارد پس اطلاعات یا برنامه‌ حیاتی خودتونو اونجا نگذارید.

پس از ثبت‌نام کردن در این صفحه شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد و سرویس‌های شما فعال خواهد شد. البته ایمیل ممکن‌است که کمی‌ به طول بی انجامد اما عجله نکنید برای اینکه ایمیل کاملا باید توسط کارشناسان AZURE تائید گردد که کمی‌ زمان میبرد چرا که امروزه از تمام دنیا درخواست سرویس میکنند.

این هم لینک ثبت‌نام است. امیدوارم که دوستان ایرانی‌ زیادی در این سرویس ثبت‌نام کنن.

تا آنجایی که می‌دونم محدودیت کشوری هنوز اعمال نشده اما اگر اینگونه بود لطفا به من خبر بدید تا درصورت امکان راه حلی پیدا کنم.

با تشکر از همه دوستان.

https://login.live.com/login.srf?wa=...=1033&id=64416
بعد از اینکه تو قسمت Connect Registration روی continueکلیک میکنم خطای
Bad Request - Invalid Verb

HTTP Error 400. The request verb is invalid.
میده چکار کنم؟