صفحه 2 از 5 اولاول 1234 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 174

نام تاپیک: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z

Exclamation نقل قول: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

نقل قول نوشته شده توسط majidmt مشاهده تاپیک
    سلام جناب فراحي ممنون از راهنمايي هاي شما ميخواستم بدونم شما خودتون قبول شديد؟
    و اگر پاسخ مثبته كجا؟(اين سوال تكراري در صفحه 3 :راستی خودت کجا قبول شدی. تو وبلاگ (خدا بیامرز) گفته بودی نزدیک کنکور اوضاع احوالت خراب شده !؟)
    چون بهمن ماه درس نخوندم و معدلمم خیلی پائین در حدود 12.46 بود جایی که می خواستم قبول نشدم، الآن شبانه الگوریتم محاسبات دانشگاه تهران قبول شدم، اولش خیلی خوشم نیومد ولی وقتی به عمق رشته الگوریتم محاسبات پی بردم الآن بهش علاقه مند شدم. ناگفته نمونه که انتخاب فردوسی مشهد روزانه نرم افزار هم قبول شدم. رتبم تو نرم افزار 274 و تو الگوریتم محاسبات 218 شده بود.

نقل قول: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

نظرتون راجع به بسته سنجش و دانش چییه؟

کاربر دائمی آواتار icegirl_f2r
    محل زندگی
    ESF_Ashrafi Esfahani

دستتون درد نکنه فایلتون را دیدم چند نکته بگم:
    1- فکر میکنم منحنی مطالعه ها همیشه درست نباشه! من خودم واسه کارشناسی به بعضی از مباحث کتاب ها آشنایی نداشتم اما خب تونستم بخونم و تو کنکور جواب بدم.

2-دوستان گفتن معماری پارسال انگار از موریس مانو نبوده و کسای که منبع دیگه خونده بودن تونستن به راحتی جواب بدن اما اونای که موریس را خونده بودن نه و اگه هم دادن به سختی. منم که سوالا را دیدم واسم سخت بود فکر نمیکردم معماری اینقدر سخت باشه.

3- به نظر شما کدوم کتاب ها تست بیشتری دارن؟
    به نظر من مقسمی و مدرسان شریف تو این زمینه خیلی خوب باشن. بقیه انتشارات که دیدم خیلی کم تست دارن، نظر شما چیه؟

ممنون خوب بود
    فقط ترجمه بعضی از کتابها هم ای کاش ذکر می شد

نقل قول نوشته شده توسط icegirl_f2r مشاهده تاپیک
    دوستان گفتن معماری پارسال انگار از موریس مانو نبوده و کسای که منبع دیگه خونده بودن تونستن به راحتی جواب بدن اما اونای که موریس را خونده بودن نه و اگه هم دادن به سختی. منم که سوالا را دیدم واسم سخت بود فکر نمیکردم معماری اینقدر سخت باشه.
    سلام
    من واسه کنکورIT پارسال میشه گفت فقط معماری رو درست خونده بودم اونم فقط از رو کتاب مانو و فقط تست های کنکور رو زده بودم
    از 8 تا سوال معماری همشو بلد بودم ولی خب چون آخرین درس به معماری جواب دادم فقط 6 تاش تونستم جواب بدم که درصدم شد 75.
    در ضمن یکی از سوالهاش از متن مستقیم کتاب مانو بود.

محل زندگی
    Z

نقل قول نوشته شده توسط icegirl_f2r مشاهده تاپیک
    ...
    1- فکر میکنم منحنی مطالعه ها همیشه درست نباشه! من خودم واسه کارشناسی به بعضی از مباحث کتاب ها آشنایی نداشتم اما خب تونستم بخونم و تو کنکور جواب بدم.
    ...
    من اولش هم گفتم به شدت از نظراتتون استفاده می کنم، شما هر منحنی که به نظرتون اشتباه یا بهترش وجود داره رو بگید با هم بحث می کنیم یه منحنی خوب براش پیدا می کنیم.

کاربر دائمی آواتار Yama12
    محل زندگی
    قم

نقل قول نوشته شده توسط xxxxx_xxxxx مشاهده تاپیک
    تو گوگل جستجو کنید: "جزوه آمار دانشگاه علم و صنعت"
    13 تا فایل pdf (دوازده فصل) هست با حجم حدود 2 مگ. اگر پیدا نکردید بگید همینجا بزارم.
    سلام
    سرور هایی که این جزوه روشون قرار دارن مشکل پیدا کرده و نمیشه کامل دانلود کرد
    اگر لطف کنین و اینجا بزارین ممنون می شم

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

نقل قول نوشته شده توسط Yama12 مشاهده تاپیک
    سلام
    سرور هایی که این جزوه روشون قرار دارن مشکل پیدا کرده و نمیشه کامل دانلود کرد
    اگر لطف کنین و اینجا بزارین ممنون می شم
    سلام،
    به جهت حفظ نظم بخش، فایل ها رو در این تاپیک قرار دادم. از اونجا دانلود کنید.
    موفق باشید/
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

کاربر دائمی آواتار mehdi_turbo
    محل زندگی
    Half Of The World

نظرتون راجع به بسته سنجش و دانش چییه؟
    دوستان من هم خيلي وقته به دنبال مفيد بودن يا نبودن جزوه ها ي سنجش و دانش كه به صورت يه پك به فروش مي رسه مي گردم !
    اگه كسي اطلاعاتي در اين رابطه داره لطف كنه براي ما قرار بده !
    ممنون

محل زندگی
    ESF_Ashrafi Esfahani

نقل قول نوشته شده توسط taha2005 مشاهده تاپیک
    سلام
    من واسه کنکورIT پارسال میشه گفت فقط معماری رو درست خونده بودم اونم فقط از رو کتاب مانو و فقط تست های کنکور رو زده بودم
    از 8 تا سوال معماری همشو بلد بودم ولی خب چون آخرین درس به معماری جواب دادم فقط 6 تاش تونستم جواب بدم که درصدم شد 75.
    در ضمن یکی از سوالهاش از متن مستقیم کتاب مانو بود.

البته من معماری را نخونده بودم اما با توجه بهدانسته هایی که از قبل داشتم واسم سخت بود.

سلام،
    جناب manager آیا سوالات کنکور ارشد بر اساس یک سری syllabus مشخص طراحی می شوند؟ و اگر اینگونه است آیا شما سرفصل مشخصی از هر درس کنکوری (دروس مشترک و دروس تخصصی نرم افزار) در اختیار دارید؟
    به طور مثال درس پایگاه داده ها کتاب Date رو Ref در نظر گرفته ولی این کتاب بیش از 20 فصل دارد آیا تمام این فصول را باید مطالعه کرد؟
    وبلاگ من (Advanced SQL Querying)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سرفصل دروس ارشد مهندسی کامپیوتر (+ شبکه)

کلاً وب‌نوشت مانشت مطالب مفید زیادی در مورد کنکور کارشناسی ارشد داره.

نقل قول نوشته شده توسط manager مشاهده تاپیک
    دروس مشترک که خوب همین منابع رو که معرفی شده بخونید خوبه، برای دورسی که مشترک نیست مثل مهندسی نرم افزار و شبکه راستش من منابع خوبی نمی شناسم ولی منابع بد رو می شناسم که بهتون بگم سراغشون نرید و پولتون رو دور نریزید مثل راهیان ارشد و پوران پژوهش. به عنوان مثال کتاب تست و درس شبکه و مهندسی نرم انتشارات پوران پژوهش خلاصه کتابه که تالیف نشده بلکه فقط یکسری صفحات کتاب اصلی حذف شده !! یعنی کتاب اصلی منهای چندین صفحه شده کتاب پوران پژوهش خوب به نظرم اصلا خوب نیست چون مطالب گسسته هستند.
    سلام! یک سوال راجع به درس شبکه داشتم! ظاهرا شما از کتاب پوران راضی نبودید, نمیدونید کتاب مقسمی برای شبکه چطور هست؟؟ ممنون

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

ارشد نرم افزار-زبان

سلام
    برای شرکت ذز آزمون ارشد نرم افزار برای درس زبان تخصصی و عمومی تصمیم دارم تست های 10 سال گذشته کنکور رو بخونم فقط.
    چند نمونه دارم اما بی نظم هست و پاسخ هاشو هم ندارم.
    میدونید از کجا میتونم یه مجموعه کامل به همراه پاسخ ها گیر بیارم؟

محل زندگی
    Half Of The World

نقل قول: ارشد نرم افزار-زبان

نقل قول نوشته شده توسط professional2009 مشاهده تاپیک
    سلام
    برای شرکت ذز آزمون ارشد نرم افزار برای درس زبان تخصصی و عمومی تصمیم دارم تست های 10 سال گذشته کنکور رو بخونم فقط.
    چند نمونه دارم اما بی نظم هست و پاسخ هاشو هم ندارم.
    میدونید از کجا میتونم یه مجموعه کامل به همراه پاسخ ها گیر بیارم؟
    هر چند از بيشتر كتابهاي راهيان ارشد خوشم نمياد ولي يك استثنا در كتابهاشون هست و اون كتاب زبان تخصصي اين مجموعه است كه فوق العاده جالبه حتما تهيه اش كن
    بدردت مي خوره !

منتظر تایید آدرس ایمیل

باسلام خدمت تمامي دوستان عزيز
    من با توجه به اينكه دير شروع كردم و پايه رياضيم زياد تعريفي نداره(فني بودم)ميخام رو 2تا از دروس تمركز كنم.كساني كه تجربه كنكور دارن راهنمايي كنن كدوم هاشون بيشتر ارزش وقت گذاشتن دارن و امتيازآورترن؟
    ضمنا براي مهندسي نرم افزار كتاب كنكوري كدوم بهتره؟مرجع نميخام چون نميرسم.با آرزوي موفقيتتون
    آخرین ویرایش به وسیله tohidshamspour : چهارشنبه 13 آبان 1388 در 21:47 عصر

کاربر تازه وارد آواتار sara_np
    محل زندگی
    خراسان

سلام دوستان
    خسته نباشید
    من واسه مبانی کامپیوتر که واسه علوم کامپیوتر میاد یک منبع خوب میخام...میشه کمک کنید؟
    چه کتابی بخونم؟

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط tohidshamspour مشاهده تاپیک
    باسلام خدمت تمامي دوستان عزيز
    من با توجه به اينكه دير شروع كردم و پايه رياضيم زياد تعريفي نداره(فني بودم)ميخام رو 2تا از دروس تمركز كنم.كساني كه تجربه كنكور دارن راهنمايي كنن كدوم هاشون بيشتر ارزش وقت گذاشتن دارن و امتيازآورترن؟
    ضمنا براي مهندسي نرم افزار كتاب كنكوري كدوم بهتره؟مرجع نميخام چون نميرسم.با آرزوي موفقيتتون
    مرسي از توجهتون!

محل زندگی
    خراسان

سلام
    جناب شمس پور روی دروس عمومی بیشتر تمرکز کنید حالا هر کدومشو که پایه تون قویتره رو همونا بیشتر کارکنید.البته سیستم عامل که به نظر من خیلی مشکله تست های ارشدش که باید خیلی کار بشه ولی ساختمان داده و مدارمنطقی و معماری دروس خوبی هستند که می تونید روشون تمرکز بیشتری داشته باشید.
    امیدوارم موفق باشید

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط sara_np مشاهده تاپیک
    سلام
    جناب شمس پور روی دروس عمومی بیشتر تمرکز کنید حالا هر کدومشو که پایه تون قویتره رو همونا بیشتر کارکنید.البته سیستم عامل که به نظر من خیلی مشکله تست های ارشدش که باید خیلی کار بشه ولی ساختمان داده و مدارمنطقی و معماری دروس خوبی هستند که می تونید روشون تمرکز بیشتری داشته باشید.
    امیدوارم موفق باشید
    ممنون از راهنماييتون ولي اشكال از من بود فك كنم روي سوالمو درست مطرح نكردم و شما منظورمو اشتباه متوجه شدين!
    منظور من 2تا از دروس رياضي بود نه كل دروس والا نميشه كه فقط رو 2تا درس از ميون اين همه درس تمركز كرد.خوشبختانه من با هيچكدوم از درس عمومي و تخصصي مشكل خاصي ندارم فقط رياضيات هست كه حوصلمو سر ميبره.اونم بخاطر اينه كه تا حالا براش وقت نزاشتم و عادت به خوندنش ندارم.ميخاستم ازبين آمار،گسسته،محاسبات و مهندسي دوتاشو كه راحتترن بخونم.آمارم خوبه بد نيست.ولي با محاسبات آشنایی ندارم چون تو دانشگا برامون ارائه نشده بود.
    بازم ممنون از توجهتون
    آخرین ویرایش به وسیله tohidshamspour : چهارشنبه 20 آبان 1388 در 20:20 عصر

محل زندگی
    خراسان

سلام
    آقای شمس پور توی دروس ریاضی من فکر کنم امار و گسسته دروس بسیار خوبی هستند که میشه روشون تمرکز داشت...محاسبات یا آنالیز عددی درس سختی نیست ولی شنیدم تستایی که ارائه میشه بسیار مشکله..من توصیه می کنم وقتتونو بزارید روی امار و گسسته

بچه ها من ميخوام تازه شروع به خواندن كنم به نظرتون دير نيست ميتونم موفق بشم ؟؟ يه سوالي هم داشتم اينكه واسه اينكه مجازي قبول شيم رتبه بالايي ميخواد؟؟
    و آيا مجازي واسه رشته نرم افزارم هستش؟

توی دروس ریاضی من فکر کنم امار و گسسته دروس بسیار خوبی هستند که میشه روشون تمرکز داشت...محاسبات یا آنالیز عددی درس سختی نیست ولی شنیدم تستایی که ارائه میشه بسیار مشکله..من توصیه می کنم وقتتونو بزارید روی امار و گسسته
    ببخشيد دوست عزيز من اصلا آمار رو نميفهمم بخاطر همين هم خيلي روي محاسبات حساب ميكردم. يعني چي كه تستهاش سخته؟ ميشه بيشتر توضيح بدين.
    آمار رو چه جوري بايد بخونيم؟

بچه ها جواب منو نمیدید یعنی خیلی دیگه دیره

کاربر جدید آواتار sniper_I
    محل زندگی
    A Cold Mountain

Smile نقل قول: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

سلام
    آقای شمس پور توی دروس ریاضی من فکر کنم امار و گسسته دروس بسیار خوبی هستند که میشه روشون تمرکز داشت...محاسبات یا آنالیز عددی درس سختی نیست ولی شنیدم تستایی که ارائه میشه بسیار مشکله..من توصیه می کنم وقتتونو بزارید روی امار و گسسته
    سلام به دوستان
    منم موافقم که آمار و گسسته رو اگه بشه خوب خوند میشه راحت تست اشونو زد، ولی به نظرم بهتره رو همه درسها تمرکز داشت و همشو خوند، چون ممکنه سوالاش راحت بیاد و بشه زدشون، اگرچه من خودم هنوز محاسبات رو شروع نکردم
    هیچ راهی دور نیست...
    من برا آما، آمار پارسه(کتابشو میگم) همراه آمار نیکوکار می خونم، شماها چی می خونین؟

من برا آما، آمار پارسه(کتابشو میگم) همراه آمار نیکوکار می خونم، شماها چی می خونین؟[/quote]

كتاب هاي پارسه رو از كجا تهيه كرديد ؟ ايا عضو موسسه بوديد؟ ممنون

محل زندگی
    خراسان

سلام دوستان
    منم دارم امار پارسه رو میخونم به نظر من خیلی عالیه...حتی به جرات میشه گفت بهتر از کتاب نیکوکار

محل زندگی
    خراسان

بچه ها من ميخوام تازه شروع به خواندن كنم به نظرتون دير نيست ميتونم موفق بشم ؟؟ يه سوالي هم داشتم اينكه واسه اينكه مجازي قبول شيم رتبه بالايي ميخواد؟؟
    به نظر من ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه است هنوز 3 ماه مونده تا کنکور اگه خوب
    برنامه ریزی کنید و بشینید خیلی خوب بخونید دیر نیست..ولی توصیه میکنم از کتابهایی استفاده کنید که بیشتر خلاصه درسهاست ...در مورد مجازی هم زیاد اطلاعات ندارم

محل زندگی
    خراسان

نقل قول نوشته شده توسط zareei_ta مشاهده تاپیک
    من برا آما، آمار پارسه(کتابشو میگم) همراه آمار نیکوکار می خونم، شماها چی می خونین؟
    كتاب هاي پارسه رو از كجا تهيه كرديد ؟ ايا عضو موسسه بوديد؟ ممنون[/quote]

نه لازم نیست عضو موسسه باشی می تونید از کسانی که قبلا عضو بودند بگیرید...یه سرچ بکنید تو نت راحت پیدا میکنید

محل زندگی
    Half Of The World

وقت زيادي نداري
    از من ميشنوي هر چه سريع يكبار كل مطالب كه قراره تا كنكور بخوني را به صورت سريع مطالعه كن و بعد به سراغ كتاب تست و كنكور برو ...

در مورد دوره هاي مجازي اينجا بحث شده و دورهاي مجازي هم كم طرفدار نداره پس رتبه هاي بالا مجاز ميشن (‌دقيق نمي دونم چند)
    فك كنم اولين بار مجازي براي نرم افزار اختراع شد

محل زندگی
    ESF_Ashrafi Esfahani

بچه ها من ميخوام تازه شروع به خواندن كنم به نظرتون دير نيست ميتونم موفق بشم ؟؟
    فکر میکنم کمی دیر شده تا بخوای کتابها را جور کنی کلی وقت میبره(تقریبا یک ماه) اما بهتره درسهایی که تا حدی بلدی را بخونی.
    موفق باشی.

کاربر جدید آواتار sniper_I
    محل زندگی
    A Cold Mountain

Smile نقل قول: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

یه سوال
    شما برا مرور چی کار می کنید؟
    یعنی منظورم اینه که مطالبی که م یخونید زود یادتون میره یا نه؟

محل زندگی
    Z

نقل قول نوشته شده توسط sniper_I مشاهده تاپیک
    یه سوال
    شما برا مرور چی کار می کنید؟
    یعنی منظورم اینه که مطالبی که م یخونید زود یادتون میره یا نه؟
    یه کاری که به نظرم خیلی جالب بود و من انجام دادم این بود که یکسری دفترچه یادداشت پاپکو گرفتم به تعداد درسا، بعد تو این دفترچه ها نکاتی رو یادداشت می کردم که احتمال می دادم از یادم بره، همیشه قبل از مطالعه هر درسی اون مطالب رو یک بار از اول تا آخر مرور می کردم. خوب این باعث می شد کههر چیزی که تو اون دفترچه ها می نوشتم دیگه هیچ وقت از یادم نره. حجم دفترچه ها کم بود و به راحتی قابل حمل بود. از طرف دیگه چون خیلی کوچیک بود نمی تونستم همه چی رو توش بنویسم و از این بابت خوب بود. هنوز هم بعضی وقت ها به درد مرور می خوره.

کاربر تازه وارد آواتار mandbigS
    محل زندگی
    تبریز

دوستان عزیز سلام ...
    خوشحالم که بالاخره یه جایی پیدا کردم که بتونم اصولی ازش مشاوره بگیرم ...
    من رشتم IT هستش و از الان که حدود 1 سال و چند ماه تا ارشد سال بعد مونده می خوام شروع کنم و تپل بخونم ... می خواستم از دوستاییی که تجربه دارن یه کمک بخوام که به من بگن چه فرمی بخونم ...
    منظورم اینه که از الان تسم بزنم یا فقط منابع رو مفهومی بخونم ؟ یه راهنمایی کلی می خوام ازتون ... من حتما باید قبول شم و این برام خیلی حیاتیه ... منتظر کمکتون و راهنماییتون هستم ... ممنونم ...

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام
    من اون فایلی رو که شما برای آزمون ارشد گذاشته بودید رو دیدم. خیلی خوب بود ، ممنون. چند تا سوال داشتم.
    1- کتاب های پارسه با جزوه های پارسه تفاوت دارند؟ کدام را در بازار (نه بازار آزاد و کپی) می فروشند؟ کدام ها را بعد نام نویسی به ما می دهند؟ آیا می شود فقط آزمون های پارسه را نام نویسی کرد و این ها را نگرفت؟

2- آیا از معادلات دیفرانسیل سوالی نمی دهند؟ یا منظورتان از ریاضی مهندسی ، معادلات هم بوده است؟ آیا نیاز به خواندن کتاب های معادالات چه تست و چه منبع نیست یا همین مواردی که گفته اید معادلات را هم شامل می شود؟

3- از ریاضی 1 و 2 سوالی نمی دهند؟ البته خیلی از مباحث ریاضی یک و دو در همه ریاضی ها هستند ولی خب مباحث مختص به خود را هم دارند؟ ممنون.

4- آزمون های کدام موسسه خوب است؟ پارسه را توصیه می کنید؟

دوستان يه گزارشي از اوضاع احوال مطالعه و چه منابعي و نظرتون در مورد اوني كه ميخونيد توي اين يك ماه و نيم باقي مونده بگيد؟؟(من خودم جزوات پارسه رو تهيه كردم و بعضي از جزوات جاهاي ديگه ولي وقت نكردم بخونم يعني تنبلي كردم)

محل زندگی
    Z

نقل قول نوشته شده توسط imi مشاهده تاپیک
    سلام
    من اون فایلی رو که شما برای آزمون ارشد گذاشته بودید رو دیدم. خیلی خوب بود ، ممنون. چند تا سوال داشتم.
    1- کتاب های پارسه با جزوه های پارسه تفاوت دارند؟ کدام را در بازار (نه بازار آزاد و کپی) می فروشند؟ کدام ها را بعد نام نویسی به ما می دهند؟ آیا می شود فقط آزمون های پارسه را نام نویسی کرد و این ها را نگرفت؟

2- آیا از معادلات دیفرانسیل سوالی نمی دهند؟ یا منظورتان از ریاضی مهندسی ، معادلات هم بوده است؟ آیا نیاز به خواندن کتاب های معادالات چه تست و چه منبع نیست یا همین مواردی که گفته اید معادلات را هم شامل می شود؟

3- از ریاضی 1 و 2 سوالی نمی دهند؟ البته خیلی از مباحث ریاضی یک و دو در همه ریاضی ها هستند ولی خب مباحث مختص به خود را هم دارند؟ ممنون.

4- آزمون های کدام موسسه خوب است؟ پارسه را توصیه می کنید؟
    1- بله - هیچ کدومشون رو - کتاب ها رو - معلومه که می شه
    2- نه - پیش نیاز ریاضی مهندسیه البته خیلی کم - نه
    3- نه ولی تو علوم کامپیوتر می دن - ؟؟؟ - خواهش می کنم.

بزاي دزس مدار منطقي من قسمت هاي اول كتاب يعني مارهاي تدكيبي و سيستم اعداد رو خوندم و لي قسمت هاي اخر مدارهاي ترتيبي و مسايل مربوط به ان ها رو هر چقدر مي خونم نمي تونم متوجه بشم .به نظر شما از همون هايي ياد گرفتم چقدر سوال مياد و يا قسمت هاي اخر چقدر مهمه اگه نزنم خيلي نمرم پايين مي اد؟

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام دوستان خسته نباشید
    من میخام برای کنکور ارشد دانشگاه قزوین رو انتخاب کنم ولی اکثر دوستانم میگن که قبول شدن از این دانشگاه خیلی سخته و دانشگاه شبستر و نجف آباد و زنجان رو پیشنهاد میکنن.میخاستم ببینم کسی اطلاعی در این زمینه داره؟
    چون دانشگاه قزوین بنظرم دانشگاه خوبیه ولی همونطور که گفتم نمیدونم به حرفای اطرافیانم گوش کنم یا همین دانشگارو انتخاب کنم.
    ممنون میشم اگه اطلاعی داشتین راهنمایی کنید.ممنون
    یا حق

سلام و خسته نباشید
    کسی جواب ارشد آزاد نرم افزار و IT سال 88 و سوال و جواب ارشد آزاد نرم افزار و IT سال 87 رو نداره؟
    ممنون میشم اگه بهم کمک کنید.

صفحه 2 از 5 اولاول 1234 ... آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •