صفحه 4 از 5 اولاول ... 2345 آخرآخر
نمایش نتایج 121 تا 160 از 174

نام تاپیک: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

کاربر دائمی آواتار pesar irooni
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

ببخشید آقای فراحی یه سوال داشتم از حضورتون
    میخواستم ببینم شما دوره کارشناسی تون رو در کدوم دانشگاه گذروندید!؟

همچین شما اقای پسر ایرونی!؟
    من و آقای فراحی کاردانی بودیم. آقای فراحی رتبه 1 آزمون فنی و حرفه ای بودند و من آزاد خوندم. کارشناسی رو تو شمسی پور (تهران - ونک) خوندیم که بهترین گزینه تو کنکور کاردانی به کارشناسیه. هر دو رتبه 1 رقمی تو این کنکور آوردیم. بعد هم کل انداختیم برای ارشد (واقعا کل بود) . هر دو مون سراسری قبول شدیم. من میخواستم برای دکترا هم کل بندازم که محمد بی خیال شده میگه کار. واقعا داشتن یه رفیق و رقیب اینجوری خیلی خوبه!!

سلام دوستان من میخوام خودمو واسه کنکور ۹۰ آماده کنم ولی یه جورایی ناامیدم و همچنین ترس از کنکور دارم به خاطر گلی که تو کارشناسی کاشتم و از آزاد تبریز قبول شدم میشه منو راهنمایی کنید چه جوری درس بخونم تا بتونم از سراسری قبول شم
    کدوم درسارو کنار بزارم مثلا به نظرتون عاقلانه هست که زبان یا حتی درسای ریاضی رو کنار گذاشت؟
    و یه سوالم از pesar irooni عزیز داشتم شما ارشد و تو کدوم دانشگاه قبول شدین؟
    به نظرتون واسه قبول شدن در کنکور ارشد روزی چقدر باید مطالعه کنم؟
    شرکت تو کدوم آزمون هارو مفید میدونید به نظرتون اکسین خوب هست
    با تشکر از زحمات آقای فراحی و همه دوستانی که در این تاپیک فعالیت کردن

سلام
    و یه سوالم از pesar irooni عزیز داشتم شما ارشد و تو کدوم دانشگاه قبول شدین؟
    علم و صنعت

آقای pesar irooni
    من می خوام شروع کنم. ولی یه برنامه می خوام برای این 2 سال. یکم سراغ این فایل ها رفتم تعداد دروس خیلی زیاد هستن و زیر 100 آوردن کمی دشوار ولی برای من شدنی است. یعنی باید بشود فقط نمی خوام قضیه پایگاه داده تو کنکور اتفاق بیوفته.

یه برنامه خوب می خوام. الان یکم گمراه هستم چون هیچ شناختی از درس ها ندارم. الان مثلا نظریه زبان ها نمی دونم چی هست یا مثلا می گن ساختمان گسسته نمی دونم یعنی چی...

یه راهنمایی...

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط obalitjoOon مشاهده تاپیک
    سلام
    فقط نمی خوام قضیه پایگاه داده تو کنکور اتفاق بیوفته.

یه برنامه خوب می خوام. الان یکم گمراه هستم چون هیچ شناختی از درس ها ندارم. الان مثلا نظریه زبان ها نمی دونم چی هست یا مثلا می گن ساختمان گسسته نمی دونم یعنی چی...

یه راهنمایی...
    [/B][/B]
    قضیه پایگاه داده چیه؟!
    ساختمان گسسته همون ریاضی گسستس!
    نظریه زبانها هم یه درس خیلی شیرینه که البته یه مقدمه از نظریه زبانهاس و تو این درس در مورد انواع گرامرهای و زبانها و ماشین ها و ... بحث میشه،این درس یه درس 3 واحدیه که تو مقطع کارشناسی جزء دروس اختیاری محسوب میشه،ولی از اونجایی که شاید از دید بعضیها سخت باشه زیاد کسی این درسو برنمیداره و تو اکثر دانشگاهها اصلا ارائه نمیشه.

اینهمه حرف و حدیث تو 13 صفه گفتید . واقعا هم جالب و خوندی بودن
    یکی بلند نشد بگه سطح کنکور ما ، چه جوریاست ؟ یعنی پایینه ؟ بالاست ؟ متوسطه ؟
    کی با من موافقه که اگه یه آمریکایی اصیل بیاد سر جلسه ی کنکور زبانشو نمیتونه صد بزنه ؟
    کی میتونه آدرس کسی رو به من بده که فقط یکی از درسهای ارشدش رو صد زده باشه ؟
    چه کسی سوالات کنکور ارشد 90 رو دیده ؟ آیا سوالاتش رو موجودات زمینی طراحی کردن یا موجودات Ultra Earth ؟
    آیا آزمون ورودی دانشگاه هاروارد یا MIT هم مانند کنکور ارشد ما آسان هست ؟
    مثلا اینجا رو ببینید بنده خدا آقا سعید دلم براش سوخت یک سال زحمت آخرش زبان صفر درصد .
    امیدوارم موفق باشید
    در پناه حق
    آخرین ویرایش به وسیله Arcsinos : جمعه 27 اسفند 1389 در 23:49 عصر

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Arcsinos مشاهده تاپیک
    چه کسی سوالات کنکور ارشد 90 رو دیده ؟
    من دیدم!
    ببینید بعضی از سوالات امسال سخت نبود مزخرف بود!
    مثلا سوالای سیستم عامل اصلا استاندارد نبود یه صفه سوال طرح کردن که فقط خوندنش و فهمیدن اینکه چیکار باید بکنیم 10 دقیقه طول میکشه،بعد 10 دقیقه هم میفهمی که حل کردنش حداقل 1 رب طول میکشه!
    خب این شد سوال آخه؟ فرق اونی که سیستم عامل خونده با اونی که نخونده چیه؟ اینه که اونی که خونده میره منفی میزنه اونی که نخونده نمیزنه!
    کلا کنکور ارشد در و پیکر نداره،یه سال سیستم عامل 4 تا سوال میاد(سال 88) یه سال 6 تا میاد(90)،هر سال دفترچه هارو جدا جدا میدن یه سال یهو برمیدارن همرو با هم میدن همه برنامه های آدمو میریزن به هم.
    تست ریاضی میدن تا 5 رقم اعشارو باید بدون ماشین حساب حساب کنی که کلی از وقت آدم میره پا ضرب و تقسیم و جمع و تفریق.
    در مورد اینکه یه آمریکایی بیاد سر کنکور آیا زبانو صد میزنه یا نه هم به نظر من عمرا بتونه صد بزنه!
    بعد کنکور تو آرامش شاید ولی سر کنکور نمیشه.
    امسال سوالای نظریه و منطقیش خوب بود من 4 تا از 6 تای نظریرو زدم و کسی هم میشناسم که همشو درست زده ولی فک نکنم تا حالا سابقه داشته باشه کسی درسیرو تو ارشد 100 زده باشه،منظورم کلیه وگرنه یه دونه مشترک یا یه دونه ریاضیرو میشه 100 زد.
    آمار داوطلبای ارشد سال به سال داره بیشتر میشه،امسال بیش از 870هزار نفر شد(نسبت به سال قبل بیش از 100هزار نفر بیشتر شد)،تا چندسال آینده از تعداد داوطلبای کنکور سراسری هم بالاتر میره،سازمان سنجش با این کنکور گرفتنای غیر استانداردش داره با آینده اینهمه آدم بازی میکنه کسی میشناشم که دو سال خوند برا ارشد آخرشم قبول نشد نه به خاطر اطلاعات پایینش تا اینکه فک کنید خنگ بوده نه،نمیدونید چه زوری داره یه درسو از رو 4 تا منبع بخونی بعد بری سر کنکور از 6 تا سوالش هیچ کدومو نتونی بزنی،اعصاب آدم میریزه به هم سر جلسه و خراب میشه کنکور به همین سادگی.
    در آستانه سال نو سال خوبیرو برا همه دوستان آرزو میکنم!
    موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط manager مشاهده تاپیک
    سلام

چند وقت پیش من مستندی رو جهت بررسی منابع آزمون تحصیلات تکمیلی تهیه کردم و قرار بود بعد از اعلام نتیجه نهائی سازمان سنجش اون رو انتشار بدم، این مستند کامل نیست و من سعی می کنم با کمک نظرات دوستان در این تاپیک اون رو کامل کنم.

اون دسته از عزیزانی که درگیر کنکور ارشد شدند می دونند که آمادگی برای این آزمون بسیار پرهزینه است. بعضی از دوستان بنا به دلایل مختلفی مثل سر کار رفتن، متاهل بودن، دوری از محل سکونت و ... با کمبود وقت، مشکل مالی و یا اساتید مجرب مواجه هستند و این در حالیه که بعضی از مردم بدون داشتن دغدغه تمامی امکانات رو در اختیار دارند و به نظرم این عادلانه نیست.

تو این تاپیک تلاش می کنیم تا قدمی هر چند کوچیک جهت یکسان سازی شرایط حضور داوطلبای کنکور کارشناسی ارشد برداریم.
    سلام خسته نباشید
    این منابع اکنون هم خوب هستند با فرض اینکه سال 79 فرغ التحصیل شده ام
    کاربر دائمی آواتار fa_te64
    محل زندگی
    مشهد-تهران

سلام
    در مورد کتاب لاتین CLRS گفته بودید که همه سرفصل های اون رو نباید برای ارشد بخونیم. ممنون میشم اگر سرفصل های لاتین لازم برای کنکور ارشد رو برام بزارید

سلام
    بچه ها کسی میدونه کتاب محاسبات عددی بابلیان چطور کتابیه؟ارزششو داره وقت گذاشت واسه خوندنش؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://TranslateYar.ir

نقل قول نوشته شده توسط pesar irooni مشاهده تاپیک
    من جزوه اش رو دارم. هرکی بخواد میتونم بدم کپی کنه.
    داداش مگه مال خودته که می خوای کپی کنی؟ عجب مملکتیه ها ؟ آدم داغ می کنه، این همه زحمت کشیدم اونوقت دو سوت رایتش کرد 500 فروخت سی دی ها رو

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://TranslateYar.ir

ببخشید این منابعی که اولویت دادید یعنی همش رو باید بخونیم تا به موضوع مسلط بشیم یا همون اصلی ترین پیشنهاد رو بخونیم کافیه؟

سلام به همه دوستان درس خون
    من رشته آتی میخونم وترم 5 هستم از دوستانی که تو کنکور ارشد موفق بودن و رتبه های خوبی آوردن می خوام لطفا یه برنامه خوب در اختیارم قرار بدن که تو این دو سالی که مونده من تموم کنم خودم رو برای ارشد حسابی آماده کنم ممنون میشم که کمک کنید

کاربر دائمی آواتار Yama12
    محل زندگی
    قم

سلام
    از مهمترین نکته ها در طول سال این هست که منابعی که در کنکور میاد رو پیدا کنید و ترمی که اون درس رو دارین کل کتاب رو به جای بخشی از اون بخونین... معمولا اساتید بخشی از کتاب رو تدریس می کنن و بعدا که می خواهین بخش باقی مونده رو بخونین به استاد دسترسی ندارین که براتون رفع اشکال کنه.... کلا اساتید رو از دست ندید.. آخر هر بخش هم تست های اون بخش از درس رو بزنین..
    به درس زبان خیلی اهمیت بدین چون اکثرا ضعیف هستند... هر هفته زبان رو بخونین که نتیجه معجزه آسایی داره....

با سلام به همه اساتید میخواستم بدونم که ارشد نرم افزار کلا چند نفر روزانه در کل کشور میگیره؟ هوش مصنوعی چطور ؟

با سلام و تشکر از آقای فراحی گرامی
    خیلی لطف کردید این مطالب رو مطرح کردید. برای من خیلی عالی بود...واقعا نمی دونستم از کجا شروع کنم.
    باز هم ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران زمین

با سلام به همه اساتید میخواستم بدونم که ارشد نرم افزار کلا چند نفر روزانه در کل کشور میگیره؟ هوش مصنوعی چطور ؟
    سلام تو گوگل دفتر چه شماره دو ارشد 90 رو بگیر خواستم آپ کنم نشد

نقل قول نوشته شده توسط manager مشاهده تاپیک
    ببینید من می تونستم اصلا فایل Excel رو ضمیمه کنم ولی خوب این کار کاملا سلیقه ایه و این کار من ممکن بود باعث کم شدن خلاقیتتون بشه. شما همینکه بدونید باید به چه مطالبی در برنامه ریزی توجه داشته باشید کافیه باقیش دست خودتونه، به عبارت خیلی ساده تر اگر شما بعد از حداقل 4 سال تحصیلات دانشگاهی نتونید یه برنامه ریزی خوب برای خودتون داشته باشید چطور می تونید در مقطع ارشد ادامه تحصیل بدید ...

سلام آقای فراحی
    اون عکسایی که از فایل اکسل برا برنامه ریزیتون گذاشتینو دیدم.
    جوابتون که گفتین کسی که برنامه ریزی بلد نیس بدرد ارشد نمی خوره هم دیدم.

منتها خواستم بگم، من با وجود اینکه سال آخر کارشناسی هستم هنوز برنامه ریزی بلد نیستم و با اینکه زیاد دنبالش رفتم هیچوقت موفق به برنامه ریزی درست نشدم.

شما که اینهمه لطف کردی به بچه های اینجا، بیا و یه لطف دیگه کن نحوه ی برنامه ریزیو بهمون یاد بده...

سلام
    من 14 سال پیش لیسانس مخابرات گرفتم. الان می خواهم ارشد نرم افزار شرکت کنم. به نظر شما چقدر شانس دارم اگر از همین الان شروع کنم و تابستان کلاس کنکور برم. اصلا کسی رو می شناسید که بعد از این همه سال تغییر رشته داده باشه و قبول شده باشه.

دوستان ازکی بلید واسه ارشد خوند وازکجاشروع کرد؟

سلام لطفا در مورد منابع جدید برای ازمون سال دیگه راهنمایی کنید کدوم انتشارات یا کدوم کتاب و نویسنده

راستش من ریاضی مهندسی فکر میکنم چند تا منبع خونده بشه بهتره
    مثلا کتاب دکتر نیکو کار خوبه ولی برای تست یا جزوه ‍پارسه هم خوبه ولی نوع نگارشش جوری هست که بهتر سر کلاس اون باشید.بعضی مطالب رو جوری گفته خودت بخونی یکم زمان میبره بفهمی مجبور میشی منبع دیگری هم داشته باشی.اما بعضی از جزوه های دست نویس که مربوط به بعضی از اساتید هست رو بتونید ‍پیدا کنید می تونه خیلی کارساز باشه(اساتیدی که کنکور ارشد تدریس می کنن.یکی از جزوه ها رو من خوندم عالی بود.)

معماری واقعا کتاب خوب نمیشه پیدا کرد ولی ترجیحا پوران کمک می کنه .جزوه ‍پارسه خیلی جالب نیست یعنی باید چند منبع خونده بشه.

طراحی الگوریتم هم اگه کتاب زبان اصلی بخونید بهتره ولی از ‍پارسه و پوران با هم استفاده کنید هم کارساز هست .طراحی اصول تقریبا مشخصی داره واسه همین اکثر کتاب ها نزدیک به هم هستن

مدار منطقی جزوه پارسه خوبه ولی فقط شما رو راه می اندازه و پوران هم خیلی کمک می کنه

گسسته هم جزوه ‍پارسه خیلی مختصر هست کتاب ‍پوران پژوهش - یوسفی تاحدی خوبه ولی بعضی مطالب رو که باید بیشتر بهش بپردازه مختصر توضیح داده اما برای تست زنی کتاب خوبی هست.
    کتاب گریمادی برای کسایی که مفهومی میخوان بخونن

سیستم عامل پوران ‍پژوهش دو تا کتاب داره کتاب دکتر ابراهیمی و کتاب یوسفی به کتاب ابراهیمی اصلا فکر نکنین پول هدر دادن هست ولی کتاب یوسفی خوبه
    جزوه پارسه هم تقریبا خوبه ولی نه در حد کتاب یوسفی در بعضی جا ها مختصر گفته و رد شده.

سلام
    من تازه می خوام امسال واسه ارشد بخونم
    ممکنه توصیه های لازم را بفرمایید

کاربر دائمی آواتار ++Hichkas
    محل زندگی
    دنیای 0 و 1

سلام دوستان
    منم میخوام امسال بخونم و حتما قبول شم ممکنه بگین چطور بخونم ؟ چند ساعت در روز بخونم؟ روی چه درسایی بیشتر وقت بذارم؟
    با تشکر

کاربر جدید آواتار sniper_I
    محل زندگی
    A Cold Mountain

سلام
    منم امسال میخوام دوباره بعد از دو سال دوری بخونم. فک کنم کار سختی پیش روم باشه.
    اخرین باری که شرکت کردم سال 89 بود. اون سال مشترکا رو 44 درصد زدم ولی چون ریاضی رو منفی 5 زدم رتبم بهتر از 800 نشد ولی امسال اگه خدا بخواد دیگه یه رتبه خوب در انتظارمه البته با کمک شما دوستان.
    با احترام...

جزوات ارشد کامپیوتر و it پارسه
    iهمراه با فیلم کلاسی و صدای استاد
    lمشاوره و برنامه ریزی
    www.it90.ir
    www.itkonkor.com

من خیلی دیر شروع کردم به خوندن، به نظر شما چه درسایی رو بیشتر بخونم بهتره؟

کاربر دائمی آواتار همایون افشاری
    محل زندگی
    تهران

برای اونی که دیر شروع کرده فقط دروس مشترک

دوستان من ۱ سال بیشتر وقت ندارم
    به نظر شما برای کنکور آی‌تی روزی چقد باید وقت گذاشت تو این ۱ سال؟؟؟

دانلود جزوات پارسه و فیلم های اموزشی دروس رشته کامپیوتر و IT
    www.it90.ir

www.itkonkor.com

کاربر دائمی آواتار f_talebi
    محل زندگی
    خوزستان

سلام بچه ها یه سوال دارم
    کتاب سیلبرشاتس و ... خیلی بزرگن؛ این جوز کتابا رو چطور میخونین؟ از نظر نوشتن هم بعضیاش خوندش و فهنیدنش سخته واقعا. البته شاید برای من ک اطلاعاتم کمه سخت تر باشن ولی خب چطور نکات رو از این جور کتابا استخراج میکنین.... این واقعا مشکل منه :-(

کسی واسه ارشد 92 نمیخواد بخونه ؟ :|

نقل قول نوشته شده توسط shenil مشاهده تاپیک
    کسی واسه ارشد 92 نمیخواد بخونه ؟ :|
    ارشد 92 که تموم شد... فکر کنم منظورتون ارشد 93 بوده باشه،

جا داره یه تشکر ویژه از ایجاد کننده ی تاپیک بکنم چون من حدود 3 سال پیش فایل Guide.pdf رو دانلود کردم و همه ی کتاب ها رو هم با توجه به اون رفتم گرفتم و الان ارشد نرم افزار رو تو دانشگاه تهران دارم میخونم. ممنونم

????????????
    آخرین ویرایش به وسیله Peyman.Gh : چهارشنبه 03 مهر 1392 در 12:43 عصر دلیل: چرا نمیشه پست را حذف کرد؟

کاربر دائمی آواتار f_talebi
    محل زندگی
    خوزستان

من میخوام بخونم. تازه میخوام شروع کنم هنوز هیچی نخوندم.

برای دانلود کتب مرجع، بهترینه:
    http://computer-en-books.ir

نقل قول نوشته شده توسط mshtable مشاهده تاپیک
    برای دانلود کتب مرجع، بهترینه:
    http://computer-en-books.ir

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

سلام به همه کلا اگر الان فقط صفحه اول سرچ گوگل درمورد منابع رو ببیند متوجه ضد و نقیض های فراوان در مورد کتاب ها میشید با توجه به اینکه بعضی از منابع قدیمی هستند ایا در چاپ های جدید تغییری ایجاد نشده یا رتبه بندی منابع تغیر نکرده ؟

جزوات ارشد کامپیوتر و it پارسه
    iهمراه با فیلم کلاسی و صدای استاد
    www.it90.ir
    www.itkonkor.com

سلام ، اقا یکی کمکمون کنه

میخوام ارشد بخونم ، تو همین منابعش موندم هر کی یه چی میگه

از کسایی که تجربه دارن بیان کمک کنن شاید سال دیگه ما هم بتونیم ارشد قبول شیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دیار کریمان

سلام
    بعد از مشورت با تعدادي دوستان واسه شركت در آزمون ارشد نرم افزار در موسسه پارسه ثبت نام كردم (آزمون - مشاوره - كتب)
    الان به راهنمايي بيشتر دوستان درباره نحوه مطالعه واسه آزمون نياز دارم
    ممنون ميشم من از راهنمايي خودتون بهره مند كنيد
    تشكر

صفحه 4 از 5 اولاول ... 2345 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •