نمایش نتایج 1 تا 40 از 176

نام تاپیک: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

سلام جناب فراحي ممنون از راهنمايي هاي شما ميخواستم بدونم شما خودتون قبول شديد؟
    و اگر پاسخ مثبته كجا؟(اين سوال تكراري در صفحه 3 :راستی خودت کجا قبول شدی. تو وبلاگ (خدا بیامرز) گفته بودی نزدیک کنکور اوضاع احوالت خراب شده !؟)

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z

Exclamation نقل قول: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

نقل قول نوشته شده توسط majidmt مشاهده تاپیک
    سلام جناب فراحي ممنون از راهنمايي هاي شما ميخواستم بدونم شما خودتون قبول شديد؟
    و اگر پاسخ مثبته كجا؟(اين سوال تكراري در صفحه 3 :راستی خودت کجا قبول شدی. تو وبلاگ (خدا بیامرز) گفته بودی نزدیک کنکور اوضاع احوالت خراب شده !؟)
    چون بهمن ماه درس نخوندم و معدلمم خیلی پائین در حدود 12.46 بود جایی که می خواستم قبول نشدم، الآن شبانه الگوریتم محاسبات دانشگاه تهران قبول شدم، اولش خیلی خوشم نیومد ولی وقتی به عمق رشته الگوریتم محاسبات پی بردم الآن بهش علاقه مند شدم. ناگفته نمونه که انتخاب فردوسی مشهد روزانه نرم افزار هم قبول شدم. رتبم تو نرم افزار 274 و تو الگوریتم محاسبات 218 شده بود.

سلام
    من تازه می خوام امسال واسه ارشد بخونم
    ممکنه توصیه های لازم را بفرمایید

سلام میشه راهنماییم کنین.....

من کارشناسی نرم افزار کامپیوتر تموم کردم البته دانشگاه آزاد...تا دیروز قصد نداشتم کارشناسی ارشد شرکت کنم اما دیروز تصمیم گرفتم که ثبت نام کنم.....الان من اگه بخوام چیزی بخونم آیا شانس قبولی دارم یا کشکه؟؟!!!

فقط 2ماه زمان باقیه یعنی امکان قبولی هست ؟؟؟؟ و اینکه اگه امکانش هست چی بخونم؟؟چه جوری بخونم تا شانس قبول شدن داشته باشم... ؟؟؟ من فقط میخوام قبول بشم دانشگاه انچنانی هم نمیخوام... میشه کمکم کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •