نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: مشکل iis در ویندوز سرور

مشکل iis در ویندوز سرور

دوستان ما اینترانت داخلی داریم که به راحتی بر روی ویندوز XP بالا میاد و جواب میده ولی به هیچ عنوان روی 2003 سرور بالا نمیاد . البته این را هم اضافه کنم که حتی لوکال هاست هم بر روی سرور اجرا نمیشه (http:\\localhost )و ارور میده و البته چند بار هم ویندوز را هم عوض کردم . لطفاً اگر باید تنظیمات خاصی برای اجرای صحیح iis بر روی ویندوز سرور انجام دهم به من بگویید . واقعاً کارم خیلی گیره لطفاً کمک کنید

این هم ارور :

Under Construction

The site you are trying to view does not currently have a default page. It may be in the process of being upgraded and configured.
    Please try this site again later. If you still experience the problem, try contacting the Web site administrator.

--------------------------------------------------------------------------------
    If you are the Web site administrator and feel you have received this message in error, please see "Enabling and Disabling Dynamic Content" in IIS Help.
    To access IIS Help
    Click Start, and then click Run.
    In the Open text box, type inetmgr. IIS Manager appears.
    From the Help menu, click Help Topics.
    Click Internet Information Services

کاربر دائمی آواتار online_mansoor2007
    محل زندگی
    هلند ایران-گلپایگان

نقل قول: مشکل iis در ویندوز سرور

اررو خیلی متداولی هست . یه سایت جدید به غیر از سایت پیش فرض خود IIS ایجاد کنید . من با این کار مشکلم حل شد . ضمناً Default Page ها رو هم همه رو پاک کنید و فقط اونا که مد نظر خودتون هست رو وارد کنید . انشاالله حل می شه .

دوست عزیز طبق دستورات شما انجام دادم و حالا این ارور ظاهر میشود :
    Server Error in '/intranet' Application.

Configuration Error

Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: Unrecognized attribute 'xmlns'.

Source Error:

Line 8: \Windows\Microsoft.Net\Framework\v2.x\Config Line 9: -->Line 10: <configuration xmlns="http://schemas.microsoft.com/.NetConfiguration/v2.0">Line 11: <configSections>Line 12: <sectionGroup name="system.web.extensions" type="System.Web.Configuration.SystemWebExtensions SectionGroup, System.Web.Extensions, Version=3.5.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35">

Source File: D:\intranet\web.config Line: 10

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.1.4322.2300; ASP.NET Version:1.1.4322.2300

محل زندگی
    هلند ایران-گلپایگان

سلام

خوب این مشکل از این هست که برنامه با شما با فریم ورک فعال بر روی اون مطابقت نداره . به عنوان مقال سایت شما ASP.Net 1 هست ولی تنظیمات سایت بر روی ASP.NET 2 هست یا بالعکس . در تنظیمات سایت پلت فرم مناسب خود را انتخاب کنید تا مشکلتون حل بشه .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران - اصفهان

Unhappy نقل قول: مشکل iis در ویندوز سرور

نقل قول نوشته شده توسط behraniha مشاهده تاپیک
    دوستان ما اینترانت داخلی داریم که به راحتی بر روی ویندوز XP بالا میاد و جواب میده ولی به هیچ عنوان روی 2003 سرور بالا نمیاد . البته این را هم اضافه کنم که حتی لوکال هاست هم بر روی سرور اجرا نمیشه (http:\\localhost )و ارور میده و البته چند بار هم ویندوز را هم عوض کردم . لطفاً اگر باید تنظیمات خاصی برای اجرای صحیح iis بر روی ویندوز سرور انجام دهم به من بگویید . واقعاً کارم خیلی گیره لطفاً کمک کنید

این هم ارور :

Under Construction

The site you are trying to view does not currently have a default page. It may be in the process of being upgraded and configured.
    Please try this site again later. If you still experience the problem, try contacting the Web site administrator.

--------------------------------------------------------------------------------
    If you are the Web site administrator and feel you have received this message in error, please see "Enabling and Disabling Dynamic Content" in IIS Help.
    To access IIS Help
    Click Start, and then click Run.
    In the Open text box, type inetmgr. IIS Manager appears.
    From the Help menu, click Help Topics.
    Click Internet Information Services
    منم این مشکلو دارم ولی نتونستم حلش کنم. لطفاً راهنمایی کنین.

محل زندگی
    هلند ایران-گلپایگان

نقل قول نوشته شده توسط plato مشاهده تاپیک
    منم این مشکلو دارم ولی نتونستم حلش کنم. لطفاً راهنمایی کنین.
    دوست عزیز با واردی که در اینجا مطرح شد اون دوستمون به نتیجه رسید . شما این کارها رو انجام دادید ولی نشد؟؟؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران - اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط online_mansoor2007 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز با واردی که در اینجا مطرح شد اون دوستمون به نتیجه رسید . شما این کارها رو انجام دادید ولی نشد؟؟؟
    من یه سایت جدید به غیر از سایت پیش فرض خود IIS ایجاد کردم ولی بازم مشکل دارم. ضمناً حتی موقع browse کردن صفحه iisstart.htm هم این پیغام رو میده :
    Under Construction

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •