صفحه 1 از 4 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 144

نام تاپیک: راهنمایی در مورد خرید قفل سخت افزاری

Question راهنمایی در مورد خرید قفل سخت افزاری

با سلام

یه برنامه داریم که تحت شبکه هست و قیمتش بسته به تعداد کلاینت ها از 3 میلیون به بالاست الان سه تا مشتری براش پیدا شده من توی اینترنت در مورد قفل سخت افزاری جستجو کردم و شرکت هایی هم پیدا کردم و بعضی ها شون به نظر قفلشون بدرد بخور می یو مد بعضی هاشون هم نه (با توجه به توضیحات شون می گم). اگه دوستان بتونن راهنمایی کنن و یه قفل خوب که سرش به تنش بیرزه معرفی ممنون می شم؟(ببخشید اگه سوالم تکراری هست)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: راهنمایی در مورد خرید قفل سخت افزاری

تبلیغات نمیکنم ولی قفل Tiny بد نیست , چند تا شرکت میشناسم که از همین قفل استفاده میکنن و از خدماتش راضی هستن.
    ماله منشور سیمین هست.

تو همین قسمت چندنفر گفتن که قفل Tiny راحت میشکنه
    آخرش خوبه یا ضعیفه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

شکستن قفل سخت افزاری نیازمند دانش و تجربه خاصی هست که هر کراکری نداره , علاوه قفل سخت افزاری فرقی نداره چه مارکی باشه , درنهایت خواهد شکست.

نحوه استفاده از قفل سخت افزاری در برنامه خیلی مهمه.چیزی که قفل های سخت افزاری را از هم متمایز میکنه امنیت سخت افزر قفله.
    به نظر من زمان خرید قفل سخت افزاری در رابطه با امکان کپی قفل و امنیت ابزار های ارائه شده توسط اون شرکت و همچنین درصد خرابی قطعات و نحوه پشتیبانی باید تحقیق بشه.
    وگرنه شما برای استفاده از هر قفلی باید از یک سری تابع که ارتباط بین قفل و نرم افزار ایجاد میکنند استفاده کنید و پیدا کردن و برداشتن این کد ها از داخل exe کار مشکلی برای کرکر ها نیست.
    البته شرکت هایی هم هستند که برای این مشکل هم راهکار هایی ارائه میدن. مثل همین منشور سیمین که یک exe protector مجانی هم داره که بعد از قفل گذاری میشه exe رو با اون پروتکت کرد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

درصورتی که قفل مقداری از برنامه رو درون خودش داشته باشه , این روش کرک کردن و نگرانی درمورد اون منتفی هست

با سلام من از تجربه خودم در مورد قفل سخت افزاری Tiny میگم. اگر به روش هایی که کارشناسان منشورسیمین برای استفاده از قفلشون میدن عمل کنید ، می تونید با خیال راحت ازش استفاده کنید چون استفاده از قفل هم خیلی مهمه . هر چند هیچ قفل سخت افزاری نیست که شکسته نشه

آخرین ورژن این قفل به راحتی در شبگرد شکسته شده در کمتر از 10 دقیقه

آموزش کامل شکستنش هم هست

بای

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

من که خدمتتون عرض کردم ....

همان طور که گفته شد روش استفاده از قفل سخت افزاری خیلی مهمه . اگر قفلی شکسته می شه صرفا به ضعف قفل مربوط نمی شه شاید درست پروگرم نشده باشه . به هر حال هر قفل سخت افزاری ممکنه شکسته بشه مهم اینه که شرکت سازنده چه قدر برای جلوگیری از این کار تلاش می کنه

والا بعضی قفلها با داشتن 13 سال سابقه کاری نتونستن بکنن. در هر صورت چند نفری تو ایران هستند که در حال حاضر هیچ قفلی نتونسته تو کارشون وقفه ایجاد کنه و حتی اسکریپت های آنپک هم بیرون میدن . این یه فاجعه هست برای هر قفلی. چون با داشتن یک اسکریپت تمام قفلهای اون نسخه شکسته میشن

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

اكثر اين اشخصاص كه تعدادي از آنها را هم كاملا مي شناسم يا كلاه سفيد هستند يا اينكه كاري با نرم افزارهاي ايراني و فارسي ندارند .
    اگر قفلي خوب باشه به راحتي مي تونه در بازار دوام بياره به زودي يك نمونه از جادوي قفل HotLock را با 13 سيستم امنيتي دستي و 5 بخش تجاري در سايت براي تست خواهم گذاشت ...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اكثر اين اشخصاص كه تعدادي از آنها را هم كاملا مي شناسم يا كلاه سفيد هستند يا اينكه كاري با نرم افزارهاي ايراني و فارسي ندارند .
    مخصوصا" مجیک که اصلا" با نرم افزارهای ایرانی کاری نداره و هر از گاهی به خاطر خنده و شوخی حال منشور سیمین رو میگیره

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

بنده خدا مجيك بيشتر روي پروتكتورها كار مي كنه كاري به Application هاي فارسي نداره .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

كاري به Application هاي فارسي نداره
    چرا کار داره , البته بهتر بگم اگر چیزی زیادی شاخ بشه و مشهور مورد عنایت مجیک قرار میگیره , حالا چه پروتکتور چه برنامه.

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    چرا کار داره , البته بهتر بگم اگر چیزی زیادی شاخ بشه و مشهور مورد عنایت مجیک قرار میگیره , حالا چه پروتکتور چه برنامه.
    بابا چرا مجيك را ول نمي كني بنده خدا بايد اون دنيا به خيلي ها جواب پس بده دقيقا مثل خودم .

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط دنیای دلفی مشاهده تاپیک
    بابا چرا مجيك را ول نمي كني بنده خدا بايد اون دنيا به خيلي ها جواب پس بده دقيقا مثل خودم .
    اگه اون نبود همین وضعیت فعلی قفلهایی مثل منشور سیمین در همون حد افتضاح باقی میموند بدون اینکه متوجه باشن و اگه اون نبود الان خیلی از برنامه نویسها بدبخت شده بودند...

پیوست:
    من یکی حاضرم بار تمام گناهانش ( اگه داشته باشه ) را قبول کنم :)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

انصافا" این رو راست میگه , مجیک شاید در یه نظر باعث شده باشه خیلی ها ضرر کنن ولی از طرفی دیگه به پیشرفت قفلهای نرم افزاری ایرانی خیلی کمک کرده , کارنیک زمانی معنی پیدا میکنه که گناهی وجود داشته باشه و همین طور امنیت در برابر کراکرها مفهوم داره , به نظر من کار مجیک شاید از خیلی لحاظ نادرست باشه ولی در این مورد خدایی نمیشه با تعصب برخورد کرد.

----
    پیوست : سوال شخصی از جوکر
    چه بلایی به سر شبگرد اومده , حدود یه ماه ( شایدم بیشتر ) که کار نمیکنه

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    اگه اون نبود همین وضعیت فعلی قفلهایی مثل منشور سیمین در همون حد افتضاح باقی میموند بدون اینکه متوجه باشن و اگه اون نبود الان خیلی از برنامه نویسها بدبخت شده بودند...

پیوست:
    من یکی حاضرم بار تمام گناهانش ( اگه داشته باشه ) را قبول کنم :)
    شکی ندارم من هم در پیشرفت قفلم تا یک حدی مدیون قفل شکستن مجیک و شماها هستم ولی کاشکی ماجرای گناهان الکترونیکی به همین راحتی ها بود .

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

انصافا" این رو راست میگه , مجیک شاید در یه نظر باعث شده باشه خیلی ها ضرر کنن ولی از طرفی دیگه به پیشرفت قفلهای نرم افزاری ایرانی خیلی کمک کرده , کارنیک زمانی معنی پیدا میکنه که گناهی وجود داشته باشه و همین طور امنیت در برابر کراکرها مفهوم داره , به نظر من کار مجیک شاید از خیلی لحاظ نادرست باشه ولی در این مورد خدایی نمیشه با تعصب برخورد کرد.

----
    پیوست : سوال شخصی از جوکر
    چه بلایی به سر شبگرد اومده , حدود یه ماه ( شایدم بیشتر ) که کار نمیکنه
    این حلقه لوپ بینهایته....
    هربرنامه نویسی توی دوره عمر برنامه نویسیش در یکی از قسمتهای این حلقه قرار میگیره :)
    بعضیا ضرر مادی و معنوی زیادی میدن ، بعضیا هم با یک break بعضی جاهای خطرناکش را بیخیال میشن ....
    آخرین ویرایش به وسیله vcldeveloper : سه شنبه 18 فروردین 1388 در 08:10 صبح دلیل: off-topic - اینگونه مطالب را در پست خصوصی مبادله کنید

درود
    یک برنامه تحت داس رو به تحت ویندوز تبدیل کردم ، باید سریعا جهت عرضه روش قفل گذاری بشه .
    Tiny که گویا شکسته شده ، این قفل Betis رو می گن در طول 7 سال کسی نشکسته! ولی تو یه فریومی خوندم که یکی استفاده کرده بود ولی از کیفیتش راضی نبود (می گفت تو پشتیبانی مشکل پیدا کرده آخرش Tiny گذاشته) .
    خلاصه گویا یکی از این دو انتخاب رو بیشتر ندارم ، اگر دوستان تجربه ای داشته اند ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید .

ارادتمند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

بهتره هم از سخت افزاری و هم نرم افزاری ( تلفنی ) استفاده کنی , البته اگر امنیت خیلی مهم هست.
    در مورد قفل سخت افزاری هم اگر دنبال قفلی باشید که تاحالا نشکسته باشه , اشتباه هست , امنیت قفل سخت افزاری تاحدی به نحوه استفاده برنامه نویس هم بر میگرده.

بهتره هم از سخت افزاری و هم نرم افزاری ( تلفنی ) استفاده کنی , البته اگر امنیت خیلی مهم هست.
    در مورد قفل سخت افزاری هم اگر دنبال قفلی باشید که تاحالا نشکسته باشه , اشتباه هست , امنیت قفل سخت افزاری تاحدی به نحوه استفاده برنامه نویس هم بر میگرده.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ممنون از توجه تان آقا نیما
    برای انتخاب قفل به نظر شما ، از Tiny استفاده کنیم یا اون موردی که عرض کردم ؟
    و اینکه قفل سخت افزاری باعث بروز مشکلاتی در پشتیبانی بشه ، اگر تجربه ای دارید ممنون می شم به اشتراک بگذارید چون به شخصه هیچ تجربه ای روی قفل های سخت افزاری USB ندارم .
    از طرفی واقعا برام سئوال شده اگر قفل Tiny شکسته شده ، پس چطوریه که هنوز شرکتش می فروشه !؟
    یعنی مشتری زحمت یک بررسی رو به خودش نمی ده یا شرکت Update می کنه قفل رو و ... .
    ببخشید دارم پر حرفی می کنم ، ولی مشتری های ما خودشون سواد شکستن قفل رو ندارند و ... ولی نمی خوام از یک قفل سخت افزاری استفاده کنم که دوست جوجه هکرش با یک Patch از اینترنت بشکونش و بعد چون لایه اول رو رد کرده ، حالا بیافته دنبال هک نرم افزار و ... .

ارادت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

من نمیتونم بگم از Tiny استفاده کنید یا قفلی دیگه , چون بالاخره مسئولیت داره !
    اول بهتره یه نگاه کلی در مورد روش کرک کردن قفل های سخت افزاری داشته باشیم تا بشه بهتر بحث رو ادامه داد.
    قفل های سخت افزاری یا شبیه سازی میشن یا اینکه نرم افزار میزبان پچ میشه.
    قفلهایی که حجمی هستن و مقداری از برنامه دورن اونها قرار میگیره یا اینکه خودشون توابع API دارن , بهترین راه کرک کردنشون استفاده از شبیه ساز هست که در این مورد اگر یه بچه هم شبیه ساز داشته باشه میتونه خیلی راحت برنامه شما رو کرک کنه !
    ولی اگر قفل حجمی نباشه بهترین کار پچ کردن برنامه میزبان هست , برای مثال فرض کنید شما تو برنامه خودتون وضعیت اتصال Flash Memory خودتون رو بررسی میکنید , آیا راه حل اینه که من بیام حضور فلش رو شبیه سازی کنم ؟ , خیر من برنامه شما رو پچ میکنم تا وضعیت فلش بررسی نشه.
    تو این حالت اگر شما 100 جا این بررسی رو انجام داده باشی , مجبورم همه 100 نقطه رو پچ کنم ( در بدترین حالت ) , قفل Tiny هم قفل حجمی نیست , به همین دلیل گفتم به خودتون بستگی داره که چقدر امنیت میخواهید. !!!!
    در مورد اینکه قفل Betis هم کرک نشده , دلیل نمیشه که قوی هست , مثلا" من بیام یه برنامه مدیریت سازمانی بنویسم برای وزارت کشور با قیمت X به توان Y تومان , بعد از 4 سال بگم هیچ کس نتونست قفلی که روی این برنامه بود رو کرک کنه !؟!
    درآخر هم من روشهای زیر رو پیشنهاد میکنم.

1 - از قفل سخت افزاری مناسب خودتون ( نیاز خودتون , منظورم راحتی برای کاربران , قیمت و ... ) استفاده کنید و وضعیت اتصال قفل رو هر قدر که میتونید بررسی کنید.
    2 - اگر میتونید از یه قفل نرم افزاری ( تلفنی ) همراه اون استفاده کنید ( حتی اگر خودتون اون رو بنویسید )
    3 - از پروتکتورهای معروفی مثل Themida به همراه VM در برنامه خودتون استفاده کنید.

توصیه : اگر خواستید قفل تلفنی هم تو برنامه خودتون داشته باشید , اگه خواستید تجاریش رو بخرید ؛ که هیچ ولی اگر خواستید خودتون اون رو بنویسید بهتره برای تولید کد فعالسازی و تحویل اون به مشتری از الگوریتم هایی مثل RSA استفاده کنید.

قفل های سخت افزاری معمولا" مشکلی برای کاربران به وجود نمیارن. ( در مورد Tiny که تا حالا مشکلی پیش نیومده ).

با سلام.
    سایت زیر می تونه کمکتون کنه.
    http://www.ibeco.ir

نقل قول نوشته شده توسط یا صاحب الزمان مشاهده تاپیک
    با سلام.
    سایت زیر می تونه کمکتون کنه.
    http://www.ibeco.ir
    -------------------------------------------------------------------------------------
    از آقا نیما بابت وقتی که گذاشتند و جواب دادند واقعا تشکر می کنم (گاهی دکمه تشکر به تنهایی کفایت نمی کنه)
    جناب یا صاحب الزمان ممنون از معرفی این قفل ، شما خودتون تجربه ای با این قفل داشتید یا صرفا جهت معرفی و اطلاع فرمودید ؟

ارادتمند

من جدیدا با بچه های این شرکت اشنا شدم.باهاش کار نکردم ولی اگه سوالی دارین میتونم ازشون بپرسم.

آقای بابک 56

در مورد قفل Betis اینو بگم که اصلا سابقه این قفل به یکی دو سال هم نمیرسه! حالا چطور گفتن 7 ساله شکسته نشده خیلی جالبه !!
    من هم از دوستان شنیدم که Betis کیفیتش زیاد جالب نیست و قفلهاش زود خراب میشه و از کار می افته مخصوصا اگه مشتریتون شهرستان باشه که حسابی اذیت میشید :

http://forum.iranled.com/showthread....AA%DB%8C%D8%B3

به هر حال من توصیه می کنم نمونه چند تا قفل رو بگیرید و حسابی تستشون کنید و زیاد هم به تبلیغات و ... توجه نکنید.اتفاقا شرکتهایی که خیلی تاکید میکنن قفل مابه هیچ عنوان شکسته نمیشه رو باید بهشون شک کرد.

با سلام
    من هم در تاییدجناب بردیا باید بگم اصلا تجربه بتیس هفت سال نیست و خیلی کمتر از اینهاست. در ضمن مشکل عمده ی مشتریاش پاک شدگی دیتا است که باعث شده دیگه ازش استفاده نکنن. قفل Tiny هم قفل غیر قابل شکست نیست همونطور که اگه با شرکتشون صحبت بکنید صراحتا میگن که قفلشون غیر قابل شکسته شدن نیست ولی حداقل صداقت دارند.
    بهترین راه انتخاب قفل اینه که خودتون قفلهای مختلف رو تست و بعد انتخاب کنید.
    موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

من خودم تو عمرم قفل سخت افزاری استفاده نکردم ولی از سوالهایی که پرسیدم و نتیجه صحبتهایی دوستان در انجمنهای مختلف بین قفلهایی که هست

tiny (منشور سیمین )ظاهرا کاربرد راحتی داره و تاحالا بیشتری کاربر استفاده کننده را داشته.
    RainBow ( سازنده اش یک شرکت خارجی (چینی ) و نماینده فروش شرکت گام الکترونیک )
    اینطور که میگن امنیت بالاتر(والبته قیمت بالاتری) دارد.
    قفل شرکت nahib هست ( ظاهرا گارانتی 1ساله و بازگشت پول 2هفته ای دارند) من جائی ندیدمش.
    قفلهای betis که ظاهرا مشتری نهائی را مورد عنایت قرار میدهند.( راست و دروغش گردن اونائی که کار کردن)
    قفل ROCKٍEY که خارجکی هست و قدیما همین منشورسیمینیها میفروختنش.

بقیه قفلها هم هنوز اونقدر مشتری زیاد نداشتن که خوب سبک سنگین بشن در میدون جنگ :)

میشه اونهایی که تجربه دارند یه راهتمایی کنند از قفلهای موجود کدوم بخریم؟
    تاحالا یا اسم برده شده یا اینکه گفته شده که قفل قابل شکستنه که اکثرا به این موضوعات واقفند
    فقط برای استفاده از تجربه های دیگران و تکرار نشدن راههای رفته لطف کنید مشاهداتتون از قفلها بدون تبلیغات و بزرگ نمایی یا تخریب بگید یا اینکه پیغام خصوصی بدید
    معیارها:
    1. سطح امنیت بهتر (درصورت استفاده درست از امکانات قفل)
    2. راحتی کاربرد
    3. قیمت
    ممنون از همه بزرگانی که وقت میگذارند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

قفل Tiny کاربردش ساده تر هست , قیمتش هم بد نیست. ولی در مورد امنیت چیزی نمیتونم بگم.

قفل Tiny کاربردش ساده تر هست , قیمتش هم بد نیست.
    ممنون
    لطفا بگید که نسبت به کدوم ساده تر هست
    و درضمن کاربرد منظورم برای کاربر نهایی هست

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

لطفا بگید که نسبت به کدوم ساده تر هست
    نسبت به قفل رستم ( نمیدونم اسمش رو شنیدید یا نه )
    و درضمن کاربرد منظورم برای کاربر نهایی هست
    در این مورد واقعا" رتبه اول رو داره.

NovinLock به نظر من بهترینه 7000 تومان هم پولشه شید بشه گفت جز قفلهایه که تا حالا نشکسته.

NovinLock به نظر من بهترینه 7000 تومان هم پولشه شید بشه گفت جز قفلهایه که تا حالا نشکسته.
    لطفا اینجوری پست ندید که هیچ کمکی نمیکنه! نسبت به چی بهترینه؟!

نقل قول نوشته شده توسط Mrs.Net مشاهده تاپیک
    لطفا اینجوری پست ندید که هیچ کمکی نمیکنه! نسبت به چی بهترینه؟!

البته با عرض معذرت که پاسخ دادم و بعد
    این قفل سخت افزاری قفلیه که شرکت های بزرگ دیگه دارن ازش اسفاده می کنن و همه اعتقاد دارن که قعلاً نشکسته و بعدش هم هرچی از قیمتش معلوم قفل tiny رو می تونین 3000 تومان بخرین ولی 3 روزه شکسته
    دوباره از شما معزرت می خوام که پاسخ دادم امیدوارم که ناراحت نشین که جواب دادم..
    من فقط اسمشو گفتم که برین تو گوگل یه سرچی بزنین بین فرق این قفل با اونیکی ها چیه چون اصلاً هیچکی ازش اسم نبرده با اینکه دیگه همه رو آوردن به این قفل...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

البته با عرض معذرت که پاسخ دادم و بعد
    این قفل سخت افزاری قفلیه که شرکت های بزرگ دیگه دارن ازش اسفاده می کنن و همه اعتقاد دارن که قعلاً نشکسته و بعدش هم هرچی از قیمتش معلوم قفل tiny رو می تونین 3000 تومان بخرین ولی 3 روزه شکسته
    دوباره از شما معزرت می خوام که پاسخ دادم امیدوارم که ناراحت نشین که جواب دادم..
    من فقط اسمشو گفتم که برین تو گوگل یه سرچی بزنین بین فرق این قفل با اونیکی ها چیه چون اصلاً هیچکی ازش اسم نبرده با اینکه دیگه همه رو آوردن به این قفل...
    بهتره دیگه در استفاده از قفلها , شکستن یا نشکستن ملاک نباشه , چون دیر یا زود میشکنه , فرقی نمیکنه نوین باشه , تینی باشه یا یکی دیگه.

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

هر قفلي كليدي داره هر كليدي شاه كليدي حتي HOTLOCK هم آره جانم اين جورياست . . .
    پس از دو سال بررسی بلاخره به بازار آمد
    متفاوت و هوشمندانه
    برای ورود کلیک کنید
    IMEN LOCK

بهتره دیگه در استفاده از قفلها , شکستن یا نشکستن ملاک نباشه , چون دیر یا زود میشکنه , فرقی نمیکنه نوین باشه , تینی باشه یا یکی دیگه.

نوین که فعلاً تنها قفلیه که نشکسته....به نظر شما بهتر با یه قفلی که از قبل شکیته برنامه رو بدیم بیرون یا قفلی که هنوز نشکسته؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 4 123 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •