نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: Import کردن یک سری از رکوردها از Excel به داخل یک DataGridView و ذخیره ....

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs up Import کردن یک سری از رکوردها از Excel به داخل یک DataGridView و ذخیره ....

سلام آقایون و خانوما .

من یه پروژه ای دارم که اسمش " استاد یار " هستش.

استادمون گفتن که برنامه این امکان رو داشته باشه که بتونیم مشخصات یک سری از بچه ها رو که در یک فایل Excel ذخیره شده رو Import کنیم به داخل یک DataGridView و پس از تائید اطلاعات و تغییر اونا، اطلاعات رو در یک جدولی از بانک که از قبل وجود داره، ذخیره کنیم.

قصدشون از این خواسته این بود که طرف ( کاربر ) نیاد بشینه 10 روز اطلاعات دانشجویانو یکی یکی ذخیره کنه .

لطفا کمکم کنین. اصلا چیزی از خوندن فایل سر در نمی یارم.

البته اینم عرض کنم که اولین رکورد اطلاعات موجود در Excel نام فیلد هامون هستش.

راستی، GridView هیچ ستونی نداره، و ستون هاش از همین فیلد هایی که اولین رکورد اطلاعات موجود در Excel رو تشکیل میدن، شکل می گیره .

ممنون، منتظر کمک های نقدی شما هستم ( منظورم همون کمک های فکری بود ، میدونم خیلی با نمکم نیازی به گفتن نیست )

My E-Mail = 7lac.net@Gmail.Com

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Smile نقل قول: Import کردن یک سری از رکوردها از Excel به داخل یک DataGridView و ذخیره ....

Kasi nist Dar In Mored Chizi Bedune

Laaghal Begin In Kar Momkene Ya Na

کاربر دائمی آواتار f_g1348
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: Import کردن یک سری از رکوردها از Excel به داخل یک DataGridView و ذخیره ....

اين يه جورايي به دردت مي خوره
    http://www.codeproject.com/KB/vb/Exc...nectivity.aspx

کاربر دائمی آواتار mom alone
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: Import کردن یک سری از رکوردها از Excel به داخل یک DataGridView و ذخیره ....

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •